18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
C................y 2013-06-03, 16:53 2
Europa zmierza do czystości rasowej wielkimi krokami, jesteście pewni, że tego chcecie?
Zgłoś
Avatar
kemiol141 2013-06-03, 17:00 1
Z tym avatarem chyba cię pogięło
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-06-03, 17:53 1
Każdy filozof i socjolog zna kilka niezawodnych sposobów na naprawę świata.
A jak już wyjdzie na ten świat z ukochanej uczelni to nawet, kurwa, nie wie, że nie wrzuca się frytek do zimnego oleju.
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-06-03, 18:42 1
ładny avek panie autorze
Zgłoś
Avatar
Prolapsa666 2013-06-03, 20:40
Dziękuję uprzejmie, miałem sobie dac na avek wynicowanie odbytu adekwatnie do mojego nicka ale nie mogłem znalezc
Obecnego szukałem 3 miesiące.
Zgłoś
Avatar
LaTos 2013-06-03, 22:14 2
Pan_Adol_F. napisał/a:

@up Bo trochę racji miał, tylko do nas się niepotrzebnie dojebał.



To nie on do nas, tylko my do niego. Z nami pierwszymi Ribbentrop chciał się dogadać - z Beckiem, a nie z Mołotowem. Beck pokazał mu FY, bo się uniósł, a nasi dziadkowie przez to ginęli.

Prolapsa666 napisał/a:


Obecnego szukałem 3 miesiące.



Na... trzabyło się do mnie zgłosić - 3minuty roboty.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-06-03, 23:02
boogeyman napisał/a:

Nie podoba mi się Twój awatar, w połączeniu z tym co mówisz wydajesz na siebie wyrok...



Znalazł się kurwa sędzia i kat w jednej osobie...
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-06-03, 23:35
Ja tam nie wiem. Ale mój dziadek zginął na wojnie żeby na świecie nie było takich gówien jak wy. A teraz znowu wszystko to samo wy katole nawołujecie do nienawiści arabusów i odwrotnie. Cierpią na tym zwykli pospolici ludzie, a nie prawdziwi ludzie tworzący realne zagrożenie...
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-06-04, 1:00
W Samorządzie Szkolnym jest i się chwali, co za debilizm. Dla tych wszystkich co chcieliby iść z Adolfem na układ - Niemcy nie byli w stanie pokonać ZSRR i USA, niezależnie od tego czy byśmy się przyłączyli po ich stronie. Jakbyśmy jednak stanęli po ich stronie to pisali byśmy tu pa ruskij.
Zgłoś