18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Zjuq 2012-04-15, 3:43 1
Stabilq napisał/a:

Pener, jakby Ci tylko dała, to byś pierdolił bez namysłu, o ile masz czym


Nie każdy rucha wszystko co popadnie. Dla niektórych figura kobiety musi być chłopcze jasno określona, inaczej nie opcji o pukanku. JA osobiście preferuje kobiety szczuplutkie, nie szkielety, ale szczupłe. I takiej jak ta pani z filmiku nawet bym nie dotknął. Fakt faktem nie zawsze są super ładne, ale taki już gust że najważniejsza rzecz bym poszedł z panną do łóżka to figura i nie chodzi o cycki.
Zgłoś
Avatar
max1522 2012-04-15, 7:26
latino babka ma jak najbardziej dobre kształty i wcale nie powiedziłabym ze ma czegoś za dużo no chyba że ciebie jarają tylko kości
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-04-15, 7:41
0:55 nie puszczać na słuchawkach/głośnikach ustawionych na full
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-04-15, 8:24
czym to jest nagrywane, że obraz "pływa"?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-04-15, 10:52
Nie wiem co ludzie widzą w takich obwisłych tyłkach. Tyłeczek ma być jędrny a nie tłusty. A jak widzę fajną kobietę ze specjalnie wytłuszczonym dupskiem to zbiera mi się na rzyganie.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-04-15, 10:54
1. Tak tylko wypowiem się, że jak dla mnie:
a) zdziwiłem się, że komuś się Fiona spodobała... bo ja rozumiem, że czasem ktoś lubi u laski większy tyłek... mówi się: "jest za co złapać" , ale wy widzieliście jej nogi ? I wgl... to jest tragedia... ja bym jej nie dotknął.
b) filmik ogólnie mnie zniesmaczył i cały czas oglądał to, ze zniesmaczoną miną, ale jak usłyszałem pianie w 0:54 to się uśmiechnąłem!!
Zgłoś
Avatar
mistermas 2012-04-15, 12:12
~Dziad z Lasu
Taaa, apetyczny. Taka ilość słoniny wystarczyłaby na rok.

znajdz sobie dziewczyne a nie krytykujesz inne.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-20, 19:05
Zgłoś