18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kłoński 2012-05-10, 18:07
@alekPLO

Amerykańce przynajmniej nie zabili aż tylu cywili co naziści

A jeśli chodzi o zamieszkanie z arabskim nazwiskiem w hameryce. To podobnie jest w Polsce, bądź czarny i spróbuj zamieszkać u nas w kraju. Albo dzieci pokazują na taką osobę palcami albo biją ich skini.
Zgłoś
Avatar
G................o 2012-05-10, 18:16
alekPL0 napisał/a:

Bez przesady, nigdzie nie pisałem, że jestem nacjonalistą. Ja tylko nienawidzę amerykanów, narodu który wymordował więcej ludzi niż naziści.
A do Rosjan nic nie mam, są zajebiści ....


Chciałem jedynie skromnie dodać iż przyjaznych narodów niema a co do "zajebistych Rosjan" mam pewne obiekcję z tytułu ich postępowania w czasie wojen światowych czyt: Rozkradli wszystko co się dało, wyruchali nawet to co na drzewo spierdala a jak już się czegoś nie dało ukraść/zgwałcić/zjeść to zwyczajnie zabijali. Niemcy nie lepiej postępowali a amerykanie kochają ropę(nie że droga czy się kończy tylko że trzyma ich pieniądz na wartości odsyłam -> bibula.com/?p=46757 ) a nie są tego nawet świadomi (jak wielu innych rzeczy odsyłam ->
)
A zresztą nie piszę dalej bo dywan
Zgłoś
Avatar
Fargariel 2012-05-10, 19:13 6
ErictG: Twoje "bla, bla, bla" może nie jest "prymitywne"... ale kolega wcześniej chociaż szybko i wyraziście przekazał co chciał napisać bez pseudointelektualnego bełkotu, który jedynie nakłonią mnie do chamskiego ziewnięcia w monitor mojego komputera. Wracając do tematu głównego całego "zamieszania": "polaczek - lekceważąco o Polaku". To, że wstydzisz się swego pochodzenia, własnego kraju, swoich przodków, nie oznacza, że możesz przypinać to samo wszystkim wokoło. Fakt, że użyłeś tego stwierdzenia wobec użytkownika, który z jakiegoś powodu nie lubi amerykańskiej flagi (i co z tego? ja nie lubie szpinaku), wcale nie znaczy, że uraziłeś tylko tego człowieka. Tak samo jakbyś w towarzystwie 10 afroamerykanów nazwał jednego "czarnuchem"/"asfaltem"/"bambusem" czy inną "smołą" - zlinczowaliby Ciebie wszyscy, bo jest to obraźliwe dla całej ich rasy. Jak się dzieje w naszym kraju wszyscy wiemy - raczej gorzej niż lepiej. Dlatego lepiej iść na łatwiznę i zacząć się go wstydzić niż dumnie znosić cały ten syf, który wylewa się na polską flagę? Miętki siusiak z Ciebie i faktycznie powinieneś dostać po ryju.
Zgłoś
Avatar
rav4ever 2012-05-10, 23:34
Oj dajcie spokój, wszędzie są ludzie przyjaźni, za Uralem będąc bez niczego ubiorą was i nakarmią, to samo w górach u nas czy na Ukrainie. Niechęć bierze się z jednostek, które pokazuje telewizja, a wzorcowych ludzi tam nie pokazują, także ktoś, kto nie jest w temacie - też ja - wiem o Ameryce tyle co pokażą mi w wiadomościach. "Niemcy nie mogą być aż tacy źli, skoro robią tak dobre samochody"
Zgłoś