18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Przewrót ideologiczny
j................s • 2013-08-04, 10:37
Siema.

Mój dzisiejszy wkurw dorastał we mnie już od jakiegoś czasu i wreszcie nastała jego kulminacja.

Mianowicie. Długo się zastanawiałem dlaczego obecne społeczeństwo jest coraz głupsze, a kretyni są nagradzani za swoją głupotę. Paranoja. Łażąc po różnych stronkach typu hardcorowo czy sadistic coraz częściej się napotykam na hasła typu “jestę studętę” czy “amelinium” – kurwa, czy to degradacja DNA czy jakiś inny chuj? Długo próbowałem zakapować – dlaczego? Kurwa – 15-o latki które już mają zajebiste doświadczenie w rypaniu, promowane pedalstwa bo przecież trzeba eksperymentować, bo ludzie są ciekawi – no proszę kurwa wasza mać. Dalej – marihuana – nie mam nic przeciwko trawie, nie palę i jebie mnie całkowicie że ktoś się zjara. Tylko dlaczego kurwa cały net jest przesiąknięty tym jak to zajebiście działa na organizm, uspokaja itd. Nawet natrafiłem że działa pozytywnie na sranie. Tylko dlaczego kurwa po kilku zdaniach można się zorientować że ktoś jest palaczem?? Jasnowidzenie kurwa?? Nie !

Oczywiście ileś ludzi powie że gówno prawda, dlaczego? bo trawa jest na topie?? w latach 60-tych na topie było palenie papierosów. Każda gwiazda kina łaziła ze szlugiem, a teraz że szkodzi i wszyscy mamy rzucić. Chuj – będę palił dalej, możecie mnie nie wąchać, mam na to wyjebane.

Czytając ostatni wpis Faqusia (dałem dyche i chcę tu to wyjaśnić) można do niego jeszcze dowalić pojebane myślenie o tym jak to jest zajebiście w stanach. Wszystkie filmy i cała ta jebana amerykańska propaganda o tym, że u nich jest zajebiście, bogato, że są fajne dupy i kolesie, że w szkołach są sami geniusze to czysta kpina. Ale kurwa każdy Polak chce tam pojechać bo mu nawpierdalano do łba że będzie jest tam wspaniale i zajebiście. Tak na prawdę to w większości ludzie w stanach to debile i matoły o miernej wiedzy, pedzie i laski z kutasami i, oczywiście, spasłe chuje. Koleżanka jak wróciła ze stanów zadała mi pytanie “ilu widziałem ludzi z 400 kilową nadwagą???” Ja pierdole , ani jednego “a tam to jest na porządku dziennym”. Ale trochę odbiegłem od tematu. Wyjaśnienie tego całego burdelu jest tak skomplikowane że aż prostotą bije po oczach. Trafiłem na filmik :

JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO Jurij Bezmienow

Pewnie już gościa zajebali, szkolony przez KGB.

Po oglądnięciu tego filmu miałem ochotę wjebać młotek w telewizor żeby się odciąć ot tego całego gówna którym nas karmią. Nie je jestem fanem teorii spisku, ale niech mi ktoś kurwa powie, że nie widzi związku z tym co ten gość mówi do tego co jest w realu.

Facet to wyjaśnia na podstawie ZSRR, ale teraz można to wjebać na usa.

i Kurwa, teraz patrzcie. Wpierdalają wszędzie: weź kredyt i kup auto na promocji to oszczędzisz. Jak kurwa oszczędzisz? wydając kasę?

Ja pierdole.

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurwa: Zawsze byłem uczony: “najlepiej się rządzi idiotami”. Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pierdolony kit. “posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną” JA PIERDOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś chuj na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce. Dalej: lekarstwa. kurwa, jeszcze kilka lat temu jak była jakaś reklama prochów to może raz dziennie, teraz?? co druga?

Jedyna rada którą widzę – rozpierdolić wszystko w chuj, spierdalać na jakieś zadupie i zacząć jeszcze raz tylko dobrze.

Przykład? sprawdźcie kurwa “silnik magnetyczny Tesli”. dobrze zrobiony zapierdala – podłączysz prądnicę i prostownice – masz darmowy prąd, tylko dlatego tego nikt nie wprowadził, bo jakiś pierdolony chuj który sponsorował badania Tesli nie mógł na tym zarobić i Tesla umarł jak żebrak. A my teraz zapierdalamy po godzinach żeby zapłacić rachunki za prąd i inne media.

Takie tam rozmyślanie pewnego kolesia pod którym się podpisuje.
Nie moje....Autor: Sin
Zajebane z megawkurw.pl
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-08-04, 22:33
Ameryki nie odkrył.
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-08-04, 22:48
Czy tylko mi po wpisaniu w google "silnik magnetyczny Tesli" się nie znajduje?

BTW. Nie żeby coś, ale ideę wykorzystania pola magnetycznego ziemi w budowie perpetuum mobile, to ja opracowałem w gimnazjum. Jakieś 13 lat temu. Zawsze się zastanawiałem, czy takie coś jest możliwe, tylko ja kminiłem nad zupełnie inną formą, a tu proszę - pl.wikipedia.org/wiki/SEG
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-08-04, 22:53
Nie prostownice tylko PROSTOWNIK. A artykuł zacny
Zgłoś
Avatar
matye 2013-08-04, 22:54 32
Jakoś jestem gimbusem, mam 14 lat i się tego nie wstydzę (tak kurwa, hejtujcie mnie, w końcu to internet i nikt waszych pryszczatych mord nie skopie), ale jak widzę, co odpierdalają te małpy w gimnazjum to mi się chce strzelić w łeb, że dzielę z nimi nazwę gatunkową (tylko nazwę, bo jak wyżej napisałem, są to mały). Proste przykłady? HEHE MARIHUANA, HEHE PAPIEROSY, HEHE PIWO POLICJA MNIE ZGARNĘŁA, ALE JESTEM FAJNY XD. Status społeczny jest teraz wyrażany w ilości naklejek na czapce [podobno to gówno z płaskim daszkiem ma jakąś nazwę] albo w ilości zagrożeń na koniec roku. Też czasami uważam się za debila, bo każdy robi głupie rzeczy, no ale ja pierdolę, znam może trzy osoby do których mogę uciec do wszechobecnego spierdolenia. Nie wydaje mi się, żeby przed rozpowszechnieniem internetu młodzież była taka [w sumie nie ma na to odpowiedniego słowa, możecie dokończyć sami], i sam nie wiem, czy z samego internetu to wynika. Powiem wam, że jak obecne gimbusy dorosną, to społeczeństwo runie w gruzach. Zbliża się era tłustych, żyjących na zasiłku kurew, które jedyne czym mogą się popisać, to deska za pięć stów (żeby ci idioci chociaż umieli jeździć xD) albo pedalskie trampki. Nie wiem, z jakich ludzi składa się sadolowa gawiedź, i średnio mnie obchodzi, czy do niej pasuję. Wiem, że czasami znajdzie się idiota, który przypierdoli się do tego, że obok napisu "wiek" jest liczba 14. Jak dla mnie to może być zwykły niedowartościowany licealista, który jest umysłowo na poziomie ludzi opisanych wyżej. Smutno mi, że w internecie trafiam na takie gówno.

Sam materiał bardzo dobry, na życiu się nie znam, ale rozumiem podstawowe problemy. Jednostki, które chcą obecną sytuację zmienić, niestety muszą obejść się smakiem, ponieważ masie takie życie się podoba, bo w końcu jest na topie. Dziękuję rodzicom za stresowe wychowanie, dzięki temu jestem dość ogarnięty (przynajmniej w porównaniu z dużą częścią innych "ludzi")
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2013-08-04, 22:58
matye gimbusie , no kurwa mądrze piszesz , niestety
Zgłoś
Avatar
szczyloo 2013-08-04, 23:15 1
no... wklejcie tą maść na ból dupy...
Zgłoś
Avatar
naqbi 2013-08-04, 23:33
Za to ty Krzysiu już nie. Przed znakami interpunkcyjnymi nie robi się spacji.
Zgłoś
Avatar
almelia 2013-08-04, 23:36
,,żeby Ziemię znów oczyścić trzeba zabić w ogóle wszystkich
trzeba zacząć od wieśniaków oni sadzą...."
Jak bardzo to tutaj pasuje
Zgłoś
Avatar
kertoiPs 2013-08-05, 0:29
Koleś ma rację. Mam kurwa dość tej wszechobecnej sztuczności, bycia "fajnym" i ogólnie fałszu. Nie wiem czemu ludzie tak spierdalają przed prawdą, chyba dlatego, że prawda boli i tyle.

O Tesli bardzo dużo czytałem i oglądałem filmów, niesamowity mózg. Mimo tego, że był ruchany m.in. przez Edisona, to dalej wymyślał nowe rzeczy. Gdyby był bardziej wspierany tak jak teraz gdzie nauka jest na pierwszym miejscu to nasz świat mógłby naprawdę zupełnie inaczej wyglądać. Człowiek wyprzedzał swoją epokę.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-08-05, 1:18
Ja ciekaw jestem czym trzeba mieć mózg karmiony żeby uważać, że energia bierze się z powietrza. Żeby mieć energię w jakiejkolwiek postaci, trzeba ją skądś wziąć! W przypadku węgla - energia wiązań chemicznych, atomu - energia wiązania jądra, wiatru - energia kinetyczna pływów itd.

Wszystkie te strony "magnetyczny silnik który sam się napędza, darmowa energia, rząd nas za to zabije!" to wymysły o takim sensie, jak to:


Tak, jestem ekspertem. Studiuję fizykę.
Zgłoś
Avatar
IchigoX12 2013-08-05, 1:31
No i za to z tobą wypije
Zgłoś
Avatar
Static_route 2013-08-05, 7:33
Ból dupska straszny. Polecam krem, Kanadyjski, żeby przynajmniej Hamerykański nie był.
A gdybys jeszcze na końcu dodał Allah Akbar, przetłumaczył ten tekst na Paszto, to miałbys gwarantowany sponsoring u Afgańskich Talibow. Im mniej więcej to samo przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
pastazkota 2013-08-05, 8:58
Static_route, tylko Talibom z innych powodów

Do autora, życie jest za krótkie na takie rozterki. Wyłącz TV i komputer, idź do lasu i pomyśl co w życiu sprawia czy przyjemność i zacznij to robić. Prawda, że brzmi to jak oklepany slogan ale tak właśnie jest. Rób to co lubisz, ciesz się małymi przyjemnościami. Jeśli nie chcesz robić kariery świata nie naprawisz a jak chcesz naprawiać to wejdziesz między wrony i Cię zadziobią. Takie życie. I tu Cię może zaskoczę, maryśka w sensownych ilościach sprzyja takiemu myśleniu byle nie przesadzić bo amotywacja od ciągłego jarania ogłupia bardziej niż patrzenie w TV.
Zgłoś
Avatar
hello_world 2013-08-05, 9:05
Jeżeli ktoś twierdzi, że silnik magnetyczny Tesli nie działa to proszę zapoznać się z firmą Perendev. Firma ta posiada patent na takowy silnik z ulepszeniami, na JewTube i tu na sadistic są filmy z udziałem takiego silnika. Moc wyjściowa, zależnie od rdzeni to nawet 500MW. Miesięcznie przeciętne gospodarstwo domowe zużywa 20-50 kWh, taki silnik gdyby podpiąć do sieci ogólnej zwracałby tej rodzinie kasę za 10-55 kWh miesięcznie.

Budowa jest prosta, kupujesz dwa tuziny magnesów neodymowych, odlewasz w plastiku lub strugasz w drewnie 2 bębny większy (bardziej pierścień) i mniejszy, montujesz neodymki po 12 na bęben pod przeciwnymi kątami w bębnach, podpinasz prądnice i/lub akumulator, wsuwasz mniejszy bęben do większego i masz energię za free. Z biegiem czasu dodajesz więcej bębnów, zasrywasz sobie mały pokój tymi silnikami i jesteś dystrybutorem energii. I tak to właśnie działa. Mam gdzieś takie małe coś na 8 neodymków małych, tylko uj wie gdzie i mogłem tym nawet ugotować wodę grzałką.
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2013-08-05, 9:24 2
hello_world napisał/a:

Jeżeli ktoś twierdzi, że silnik magnetyczny Tesli nie działa to proszę zapoznać się z firmą Perendev. Firma ta posiada patent na takowy silnik z ulepszeniami, na JewTube i tu na sadistic są filmy z udziałem takiego silnika. Moc wyjściowa, zależnie od rdzeni to nawet 500MW. Miesięcznie przeciętne gospodarstwo domowe zużywa 20-50 kWh, taki silnik gdyby podpiąć do sieci ogólnej zwracałby tej rodzinie kasę za 10-55 kWh miesięcznie.



Większość patentów takich cudów to zasłona dymna żeby naiwniaki to łykali jak dziwka spermę. Ale jesteś chyba pierwszym, który podał jakiś konkret a nie tylko pitolił o spiskach. Obczaje i się postaram wypowiedzieć.

hello_world napisał/a:


Budowa jest prosta, kupujesz dwa tuziny magnesów neodymowych, odlewasz w plastiku lub strugasz w drewnie 2 bębny większy (bardziej pierścień) i mniejszy, montujesz neodymki po 12 na bęben pod przeciwnymi kątami w bębnach, podpinasz prądnice i/lub akumulator, wsuwasz mniejszy bęben do większego i masz energię za free. Z biegiem czasu dodajesz więcej bębnów, zasrywasz sobie mały pokój tymi silnikami i jesteś dystrybutorem energii. I tak to właśnie działa. Mam gdzieś takie małe coś na 8 neodymków małych, tylko uj wie gdzie i mogłem tym nawet ugotować wodę grzałką.



Pic or didn't happen. Serio jak to zrobiłeś i mógłbyś znaleźć to chętnie się przyjżę jak to działa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie