18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Maxwell 2012-01-24, 0:15
stery_srh napisał/a:

A ja jestem ciekaw, ilu z wszystkich wybrzydzaczy poszłoby się z nią kopcić, gdyby tylko rozpuściła włosy, schowała zęby i zrobiła lekki make-up?
Ha, ciekawe ilu by poszło i bez tego, gdyby tylko świadków nie było. Pewnie kilku znalazłoby się, a jeszcze gdyby tylko pokazała kawałek cycka, albo odsłoniła piczkę...
Tak jak napisał Kriski. Znam nie jednego takiego, co najpierw wybrzydzał, a później dymał jak oszalały. Natury nie oszuka.



Żaden.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-01-24, 0:45
Maxwell napisał/a:

Żaden.



Jasne, oczywiście... Powiem Ci tak - taki chuj, jak słonia nos. Jakbyś się miał zesrać za każdym razem, kiedy ktośby ją trącił, mając sposobność, to chodziłbyś zapewne ciągle zdziwiony i obsrany.
Zgłoś
Avatar
Archilus 2012-01-24, 1:23
2 strony komentarzy i żadnego "ruchałbym"... Czy to aby na pewno sadistic? xD
Zgłoś
Avatar
kinix21 2012-01-24, 4:01
Archilus napisał/a:

2 strony komentarzy i żadnego "ruchałbym"


4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.
Zgłoś
Avatar
majer 2012-01-24, 15:45
stery_srh napisał/a:

A ja jestem ciekaw, ilu z wszystkich wybrzydzaczy poszłoby się z nią kopcić, gdyby tylko rozpuściła włosy, schowała zęby i zrobiła lekki make-up?
Ha, ciekawe ilu by poszło i bez tego, gdyby tylko świadków nie było. Pewnie kilku znalazłoby się, a jeszcze gdyby tylko pokazała kawałek cycka, albo odsłoniła piczkę...
Tak jak napisał Kriski. Znam nie jednego takiego, co najpierw wybrzydzał, a później dymał jak oszalały. Natury nie oszuka.



Jak to mawiają:
Czym się różni motorynka od brzydkiej dziewczyny?
- Niczym. Fajnie się jeździ dopóki kumple nie zobaczą.
Zgłoś