18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
baldnerd 2013-09-19, 20:22
Kurwa
Jakie
Suche...
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-09-19, 20:36
Myślałem że to znowu coś z podrywaczy:

-Sceneria się zgadza
-Gra aktorska i dialogi się zgadzają
-Fajna dupeczka i lamus- zgadza się
-Zawiła fabuła też się zgadza.

Tylko akcji głównej nie ma
Zgłoś
Avatar
matyus90 2013-09-19, 20:42 1
Pan_Grzegorz napisał/a:

Myślałem że to znowu coś z podrywaczy:

-Sceneria się zgadza
-Gra aktorska i dialogi się zgadzają
-Fajna dupeczka i lamus- zgadza się
-Zawiła fabuła też się zgadza.

Tylko akcji głównej nie ma



Dla Ciebie to zawiła fabuła ?
Zgłoś
Avatar
Stranger945 2013-09-19, 21:23
A tam nawet nie zaruchał ...
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-19, 21:31 3
BuszującyWeZwłokach napisał/a:



Kogo to w ogóle obchodzi. Takie rzeczy to można kumplom opowiadać przy piwie. Nie macie kumpli? Nie mogę zrozumieć takich typów. A może to jakiś problem z kontrolowaniem emocji? Typowi internetowi idioci. W internecie piszą o cudach niewidach, a w rzeczywistości przechodzą w milczeniu nawet jak ich zapytać o drogę.

Heh, apropos. Zwróćcie uwagę na tego typu buractwo np. w poczekalni u lekarza. Gdy zapytać 'kto jest ostatni', niekiedy nie słychać odpowiedzi. Ot właśnie dzicz pospolita, odważni internetowi bohaterowie od cudów niewidów, bojący się nawet rozmawiać (pewnie w strachu przed kompromitacją, który to strach znika za zasłoną anonimowości internetu*).

* albo kilku głębszych, po których osobnicy ci kompromitują się chyba najczęściej.


Zgłoś
Avatar
desert666 2013-09-19, 21:48
Dziewczynka ma źle zapięte pasy, facet ma źle ustawiony zagłówek. Szkoda, że to nie hard. ;<
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-09-19, 22:10
Fajna ta czarna, ale całokształt niestety chujowy.
Pozdrawiam serdecznie,
msnrc
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-09-19, 22:18
BuszującyWeZwłokach napisał/a:



Kogo to w ogóle obchodzi. Takie rzeczy to można kumplom opowiadać przy piwie. Nie macie kumpli? Nie mogę zrozumieć takich typów. A może to jakiś problem z kontrolowaniem emocji? Typowi internetowi idioci. W internecie piszą o cudach niewidach, a w rzeczywistości przechodzą w milczeniu nawet jak ich zapytać o drogę.

Heh, apropos. Zwróćcie uwagę na tego typu buractwo np. w poczekalni u lekarza. Gdy zapytać 'kto jest ostatni', niekiedy nie słychać odpowiedzi. Ot właśnie dzicz pospolita, odważni internetowi bohaterowie od cudów niewidów, bojący się nawet rozmawiać (pewnie w strachu przed kompromitacją, który to strach znika za zasłoną anonimowości internetu*).

* albo kilku głębszych, po których osobnicy ci kompromitują się chyba najczęściej.



Znaczy się ty nie?

Nawet parę osób się z tobą zgodziło, a byłem przekonany, że debilizm i komentarze na poziomie zabawy psim gównem są wpisane w ten portal, jak filmy z Maksiem Kolonko.
Zgłoś
Avatar
loss 2013-09-19, 22:44
Główny bohater wygląda jak Walter White. Tylko kapelusz ma jakiś nie teges.
Zgłoś
Avatar
kociewiak 2013-09-19, 23:09
kurcze to ja odpalam ten filmik z nadzieją że jest o tirówkach a tu ....dupa
Zgłoś
Avatar
Liquid 2013-09-20, 16:53
Nie wierzę że obejrzałem to do końca...
Zgłoś
Avatar
DonBoczini 2013-09-20, 23:29
Kurwa jeszcze takiego chujstwa tutaj nie było żebym aż tak pożałował oglądanych 16 min.
Zgłoś