18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
Dopek 2012-07-06, 13:45 6
Ojca oszukasz, matkę oszukasz, siostrę, brata tez oszukasz... Ale dupy nigdy nie oszukasz !
Zgłoś
Avatar
smuggler 2012-07-06, 13:53
to je legendarna farba do amelnium!
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2012-07-06, 14:48 7
noe82 napisał/a:

nie dziwie się to w końcu stolica.


Też tak sądzę. Gdyby to była wieś srałby za stodołą.
Poza tym nie wiem czy w ogóle byłeś w stolicy, ale ja tutaj takich rzeczy nie widuję więc , bo napierdalanie na stolicę, do której takie ciule jak Ty chętnie by przyjechały, a że nie mogą, to na nią srają, jest żałosne.
Jeśli jednak jakimś cudem mieszkasz w stolicy i ci się tutaj nie podoba, to mam prostą radę: wypierdalaj do siebie. Nie musisz dziękować.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-06, 17:08 20
@up oto przykład tego jak można być pozbawionym myślenia analitycznego. Noe82 odnosił się do etymologii i obecnego znaczenia słowa stolec. To jest - dawniej stolcem nazywano tron, a więc od tego słowa pochodzi stolica. Jakie znaczenie kryje się dzisiaj za słowem stolec chyba tłumaczyć nie muszę?
PS: następnym razem daj więcej emotikonek.
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2012-07-06, 22:07 1
@up Nie, nie dam więcej emotikonek, musisz się sam nauczyć jak je wstawiać zamiast kopiować od innych. Rozumiem, że jesteś dobrym wujaszkiem noe82, skoro wiesz na pewno co miał na myśli, mimo że pełno tu ludzie jebiących na stolicę "bo tak".
Zresztą, nawet jeśli masz rację, to akurat nie myślenia analitycznego mi zabrakło, a co najwyżej nie skojarzyłam tak GÓWNOlotnego dowcipu, przyznać się mogę bez bólu.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-07-07, 13:06 6
Akurat kwestia srania to nie jest nic śmiesznego, bo jak przyciśnie to nie ma zmiłuj...
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-07-07, 13:10 1
@LarrryFoulke ile miałeś z matury z polaka? Bo tak dobrze wiesz co "autor posta miał na myśli"
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-07-07, 13:12
@ZabójczaMama Pojebana jesteś jakaś czy coś, że czepiasz się byle czego? Obrazili Twoje miasto! Zabić ich... No co za kurwa ludzie.
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-07-07, 13:12
Ogórki kiszone zdrowe, polecam!
Zgłoś
Avatar
ras666 2012-07-07, 13:28 2
ściąganie gaci przez głowę - poezja
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-07, 13:29
@nieodwracalne więcej niż Antoni Libera, Marcin Król i (teoretycznie) Wisława Szymborska
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2012-07-07, 13:37 1
Abdulan, nie jestem jakaś pojebana, ale wkurwia mnie gimbusiarnia, która obraża każde miasto, w którym akurat się nie znajduje. Nie obchodzi mnie czy to Poznań czy Warszawa czy Kraków, nudne jest już po prostu napierdalanie na każde nieswoje miasto, już zwłaszcza stolicę. I czytaj ze zrozumieniem, bo napisałeś zupełnie co innego niż ja.
No ale taka mentalność niektórych, że jak ktoś nie rozumie po co najeżdżać na wszystkie polskie miasta, to jest pojebany, prawda?
Haters gonna hate.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2012-07-07, 14:49 1
@ZabójczaMama - tylko nie zesraj się ze złości .

P.S. zdanie "następnym razem wstaw więcej emotek" prawdopodobnie ironicznie sugeruje że po prostu ich nadużywasz.
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-07-07, 14:51 1
Ja bym miał po prostu w dupie opinie jakiegoś gościa co sobie powiedział coś o moim mieście. Tym bardziej, że on nie powiedział nic strasznego, taka aluzja do stolicy. Niech sobie gada co chce, ważne żeby nie obrażał mojego kraju. Wszyscy jesteśmy Polakami i to jest najwyższa wartość, żarty o regionach i miastach powinniśmy przyjmować z dystansem i spokojem, napinki z tego powodu są dla pojebanych ludzi.

Zauważyłem właśnie, że to Warszawiacy są strasznie przeczuleni na punkcie swojego miasta. Jak ktoś coś powie o moim mieście i trafił w sedno to najwyżej się zaśmieje, a często w ogóle tego nie komentuje.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-07-07, 14:53
wybaczcie zabójczejmamie... może po prostu ma cieczkę. W tym czasie i tak nie zrozumie, co do niej mówicie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie