18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przyczyna kryzysu
Ronoaro • 2012-11-17, 13:44
Człowka który ukradł 100 dolarów nazywamy złodziejem,
człoweka który ukradł 1 milion dolarów nazywamy aferzystą,
człoweka który ukradł 1 miliard dolarów nazywamy bankieram który czeka na pomoc państwa w trudnych czasach kryzysu.

Jeśli było to wybaczcie, ale swoją droga kawał zasłyszany na ćwiczeniach z prawa cywilnego.
Zgłoś
Avatar
ppoziomaa 2012-11-18, 11:05
to ci sie humor trzyma przy niedzieli.
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-11-18, 11:12 2
kurwa no 3 linijki tekstu i ile błędów, mogłeś to przeczytać przed dodaniem
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-11-18, 11:19 2
dziarski napisał/a:

kurwa no 3 linijki tekstu i ile błędów, mogłeś to przeczytać przed dodaniem



W Gdańsku jak rozumiem nie używa się dużych liter na początku zdania i kropki na jego zakończenie. Pieprzeni hipokryci.
Zgłoś
Avatar
Panasiux2 2012-11-18, 12:16 4
@up
Stary muszę Cię niestety rozczarować. Brak literki w słowie, od czasów liceum a także na maturze jest zaliczane do błędu ortograficznego. Tak mnie wychowano i tak będę to postrzegał. Ale powiedz, czy to nie dziwne zrobić 3x literówkę w tym samym słowie?
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-11-18, 14:25
Panasiux2 napisał/a:

@up
Stary muszę Cię niestety rozczarować. Brak literki w słowie, od czasów liceum a także na maturze jest zaliczane do błędu ortograficznego. Tak mnie wychowano i tak będę to postrzegał. Ale powiedz, czy to nie dziwne zrobić 3x literówkę w tym samym słowie?



Pewnie, że dziwne. Gdybym o tym wspomniał mojemu tacie, to ten by to skwitował, "że za jego czasów, nie zdałbym matury".
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-11-18, 17:22
Jadą po Tobie bo masz wpisane, że jesteś ze Sosnowca. Mnie wystarczy, że tam studiuję i wiele nieprzyjemności na co dzień mnie spotyka, właśnie w Sosnowcu...
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-18, 22:11 1
Ronoaro napisał/a:

Człowka który ukradł 100 dolarów nazywamy złodziejem,
człoweka który ukradł 1 milion dolarów nazywamy aferzystą,
człoweka który ukradł 1 miliard dolarów nazywamy bankieram który czeka na pomoc państwa w trudnych czasach kryzysu.

Jeśli było to wybaczcie, ale swoją droga kawał zasłyszany na ćwiczeniach z prawa cywilnego.



Że kurwa kogo? Kolejny idiota, dysmózg i analfabeta w necie. Za takie coś powinny być natychmiastowe i dożywotnie bany, zwłaszcza dla ludzi dorosłych. Dookoła jest tyle słowników, programów sprawdzających pisownię (w tym wbudowane w przeglądarki), że błędy nie mają prawa istnieć. Musisz być niezłym kretynem, skoro ci wisi to jak piszesz i się wysławiasz. I jeszcze ponoć student jesteś (ktoś tam napisał wyżej). No ja pierdolę, jakim cudem ty się dostałeś na te studia?
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-11-18, 22:54
A jakim cudem Ty przyszłaś na świat?
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-11-18, 23:11 1
rusofil napisał/a:



Że kurwa kogo? Kolejny idiota, dysmózg i analfabeta w necie. Za takie coś powinny być natychmiastowe i dożywotnie bany, zwłaszcza dla ludzi dorosłych. Dookoła jest tyle słowników, programów sprawdzających pisownię (w tym wbudowane w przeglądarki), że błędy nie mają prawa istnieć. Musisz być niezłym kretynem, skoro ci wisi to jak piszesz i się wysławiasz. I jeszcze ponoć student jesteś (ktoś tam napisał wyżej). No ja pierdolę, jakim cudem ty się dostałeś na te studia?



Współczuję ci choroby psychicznej (ludzie zobaczcie jej posty, za normalne to one nie są), ale nie musisz się wyżywać na wszystkich. Rozumiem, że zrobiłem przez nieuwagę pare błędów, ale jeśli energie która poświęcasz na dopierdalaniu innym, wykorzystałabyś na wrzuceniu "paru" materiałów na sadola to miałabyś z milion piw.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-18, 23:35
Ronoaro napisał/a:



Współczuję ci choroby psychicznej (ludzie zobaczcie jej posty, za normalne to one nie są), ale nie musisz się wyżywać na wszystkich. Rozumiem, że zrobiłem przez nieuwagę pare błędów, ale jeśli energie która poświęcasz na dopierdalaniu innym, wykorzystałabyś na wrzuceniu "paru" materiałów na sadola to miałabyś z milion piw.



Przestań się bronić, i tak już wiadomo, że jesteś analfabetą. Poprawne pisanie ci obce. Nie wiem, na ile rozumiesz to co piszę, ale coś ci poradzę: nieważne gdzie i co piszesz, WAŻNE jest, byś robił to poprawnie. Nie ma wymówek. A teraz wypad do spania, bo jutro znowu musisz przesiedzieć kilka godzin w gimnazjalnych ławach. Mam nadzieję, że masz jutro lekcje polskiego.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-11-18, 23:43
Weź sobie zobacz jeszcze jej profile na innych stronach.. Wszędzie to samo
Zgłoś
Avatar
technett 2012-11-19, 2:47
gowno nas obchodzi na jakich cwiczeniach
Zgłoś