18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przygody bambo w metrze
Insaner • 2014-06-14, 0:50
Ostatnio zauważyłem temat z porażeniem 4 robotników przesuwających rusztowanie, więc wrzucam zabawniejszy, przedstawiający wizytę murzynka w metrze. Na harda to to raczej się nie nadaje, chyba że kogoś bardzo razi widok dymu.



Najbardziej rozwala mnie ta baba, która do palącego się ciała krzyczy "come on! i've got your shirt - just move a bit!"
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-06-14, 12:00
To jest kręcone zapalniczką czy jak?
Zgłoś
Avatar
a500a 2014-06-14, 12:03
Nie ma buta pewna śmierć, albo bieda...
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-06-14, 12:08 6
Damundo napisał/a:

'Why isn't anybody doing anything?
Swoją drogą, że typ się fajczy od jebanej minuty, a ci do niego drą pizdę i pytają czy nie może się ruszyć.
Jebana ameryka, nie ma innego wyjaśnienia takiej masowej głupoty,



Odnoszę wrażenie, że większość w ogóle nie rozumiała co tam się dzieje (co biorąc pod uwagę system edukacji w stanach jest dość zrozumiałe). Część myślała, że trzecia szyna jest gorąca, a on się na nią wywalił .Gdzie by im tłumaczyć to, że murzynek w najgorszy możliwy sposób podłączył się pod zasilanie w metrze. Pod plusa w trzeciej szynie i do minusa w podłączonej do sieci powrotnej normalnej szynie. Gdyby miał silnik, to może by nawet odjechał

Jeśli ktoś by chciał takich atrakcji w metrze warszawskim, to niestety się zawiedzie. Pod peronami są czujniki i gdyby ktokolwiek spadł/zeskoczył z peronu na szyny, to zasilanie zostałoby natychmiast odłączone.
Zgłoś