18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
🔥 Spóźniony prezent - teraz popularne
Avatar
darkalex1 2013-06-25, 20:28 1
Nie, bo będziesz fapował przy moich zdjęciach
Zgłoś
Avatar
Rybsonix 2013-06-25, 20:31
depresja, psychiatryk, trauma do konca zycia albo dluzej i wspomagacze pod okiem specjalisty, ja bym umar
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-06-25, 20:36 5
No i dlatego nie piję. Nigdy. Po czymś takim każdy szanujący się facet powinien popełnić honorowe samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
fashX 2013-06-25, 21:05
pierdo*cie nie "była" taka zła
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-06-25, 21:07 3
Cytat:

Przypadkiem kumpel zobaczył jak włącza prysznic. Jakie było kurwa moje zdziwienie, gdy dopatrzyliśmy KUTASA, i to nie małego :O Aż się boję teraz wychodzić, zważywszy na to, że po moim mieszkaniu łazimy w samych spodenkach, bo jest kurewsko gorąco, a to kurwa coś się do mnie szczerzyło



Chodzicie-Ty i kumpel?

Chociaż skoro tylko kumpel widział a dopatrzyliście się oboje, to może świadczyć oo schizoferni
Zgłoś
Avatar
sandor 2013-06-25, 22:57 4
Ciekawi mnie kurwa mać czy wy w ogóle ogarniacie całą sytuację? Gość, który krzyczy "get the fuck outta my house", jest gejem i wypierdala z chaty tego transa, bo jego najebany w sztok wspólas, który jest HETERO sprowadził to COŚ i TO zerżnął. Tamten najebany wafel przecież powtarza cały czas..."really, REALLY??!!" a ten potwierdza..."its a fuckin GUY" i z zażenowaniem pyta jak mógł się tak nachlać...CIE KURWA MAĆ KAWE
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-06-25, 23:21
Up@ w końcu ktoś kto zna angielski
Zgłoś