18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Przypadek?
Flodzia • 2024-04-21, 17:39
Nie sądzę











Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-04-22, 0:52
ibrahim napisał/a:

Odnośnie pierwszego filmu z basenem: brak piersi nie jest niczym wstydliwym. A nawet powiedziałbym, wręcz nobilitującym w sferach cwelebryckich. Przecież nie tak całkiem dawno jedna cwelebrytka jankeska bez mózgu, ujebała sobie piersi (o ile je w ogóle miała), bo z badań wynikało, że będzie mieć raka piersi na 100 %.
Natomiast powiem wam - niedoświadczeni życiowo sadole - że moja sąsiadka, Pani w wieku 72 lat, prowadząca firmę, jak się dowiedziała, że już ma raka piersi, to zaczęła z rozpaczy pić, a raczej chlać na umór. Nikt z was nie dałby jej rady w tym alkoholowym sporcie, wynikłym z totalnej depresji, w którą dodatkowo wpadła.
Po operacji , na którą pojechała kompletnie pijana , zaczęła brać tzw. chemię. Przed każdym wyjazdem na chemię wypijała ćwiartkę wódy. Na miejscu badania krwi - od których zależy dopuszczenie, bądź nie , do chemii - miała wręcz wzorowe. Lekarze podawali jej zawsze chemię, pomimo odoru wódy z ust. Za każdym razem, po przyjeździe z chemii wypijała duszkiem , z gwinta kolejną ćwiartkę wódy i szła spać. I co? I rak zdechł kurwa, bo w takim środowisku, za chuja nie da się żyć.
Post Scriptum.
Odnośnie drugiego filmu: I to są piękne cycki.



Ad cycków z filmików; pierdolisz, choć gusta są różne to pewnie jesteś ulany i dlatego wolisz wymiona od kształtnych cycuszków, ta z 1 filmiku ma może minimalnie za małe, ale i tak są w porządku
Ad 2. Nie zdziwiłbym się gdyby wlewali jej chemię nawet gdyby była nieprzytomna, chemia nas podatników kosztuje 100-300tyś, a dla finansów placówki (może też lekarza) jest zapewne bardzo opłacalna. Zwiększanie wydatków w nieskończoność na nfz w takim systemie jaki u nas gówno da. Z takim monopolem ile byś nie wlał tak wszystko z łatwością przepierdolą. Ale zrobić system konkurencyjny jak w Niemczech, czy w Singapurze to oooo panie, tak to nie, nie opyla się.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2024-04-22, 8:38
majeńka napisał/a:

1. laska byłaby śliczna gdyby nie te krowie kółka w cyckach
2. plastik fantastik, kurewski makijaż
3. jedyna klatka z cycem jest rozmazana, ciężko więc ocenić
4. brzydki ryj, kiepski cycek
5. ładna flaszka
6. ok



Pokaż swoje w odpowiednim dziale - my ocenimy :p
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-22, 8:44
Ostatnia blondi, ma piękne duże czarne oczy. Cudo. Najfajniejsza, najfajniejsza
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-22, 16:43
majeńka napisał/a:

Dzięki, faktycznie. Ściągłam i puściłam w mpv, ten załapał tą klatkę poprawnie.



Złapałem w Firefoxie
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-04-22, 17:32
majeńka napisał/a:


4. brzydki ryj, kiepski cycek



Kiepski??? Najlepsze ma z wszystkich. Wielkie, kształt dobry, okrągłe jak należy i fajne sutki z dużymi aureolami. Twarz też jest ok tylko że włosy krótie i bez tapety.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-04-22, 23:43
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Atencyjne kurwiszcza dwudziestego pierwszego wieku. Nie wiem tylko co jest bardziej żałosne, te babki bez szacunku do siebie, czy spermiarze dający piwa i lajki za kawałek cycka.



both (jedno słowo, drugie słowo, trzecie słowo, no teraz mi nie wyjebiecie, że za krótki )
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-23, 0:09
420710247365 napisał/a:

„4. brzydki ryj, kiepski cycek”
Kiepski??? Najlepsze ma z wszystkich. Wielkie, kształt dobry, okrągłe jak należy i fajne sutki z dużymi aureolami. Twarz też jest ok tylko że włosy krótie i bez tapety.

Ryj jest paskudny, włosy ohydne, uszy niekształtne (jak się ma takie to trzeba włosami zakryć).

Zaś jako że brwi są umalowane (w tragiczny sposób), zakładam że i tapeta jest, tylko źle nałożona.

Zaś cycek: no może, zbyt się zapatrzyłam na wady ryja. Zupgradujmy ocenę do "ujdzie w tłoku".
Zgłoś
Avatar
xxbartxx32 2024-04-23, 14:56
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Atencyjne kurwiszcza dwudziestego pierwszego wieku. Nie wiem tylko co jest bardziej żałosne, te babki bez szacunku do siebie, czy spermiarze dający piwa i lajki za kawałek cycka.



Ty pewnie dałbyś lajka i piwo za kutasa.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-23, 17:15
majeńka napisał/a:

Ryj jest paskudny, włosy ohydne, uszy niekształtne (jak się ma takie to trzeba włosami zakryć).
Zaś jako że brwi są umalowane (w tragiczny sposób), zakładam że i tapeta jest, tylko źle nałożona.
Zaś cycek: no może, zbyt się zapatrzyłam na wady ryja. Zupgradujmy ocenę do "ujdzie w tłoku".



Cycek ma jak należy, nawet bardziej jak należy, ale ryj tragiczny
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-04-24, 6:44
Pepewatch napisał/a:

Ad cycków z filmików; pierdolisz, choć gusta są różne to pewnie jesteś ulany i dlatego wolisz wymiona od kształtnych cycuszków, ta z 1 filmiku ma może minimalnie za małe, ale i tak są w porządku
Ad 2. Nie zdziwiłbym się gdyby wlewali jej chemię nawet gdyby była nieprzytomna, chemia nas podatników kosztuje 100-300tyś, a dla finansów placówki (może też lekarza) jest zapewne bardzo opłacalna. Zwiększanie wydatków w nieskończoność na nfz w takim systemie jaki u nas gówno da. Z takim monopolem ile byś nie wlał tak wszystko z łatwością przepierdolą. Ale zrobić system konkurencyjny jak w Niemczech, czy w Singapurze to oooo panie, tak to nie, nie opyla się.



wymiona? ty kurwa głupi jesteś! wolisz plaskacze, bo jak się nie ma co się lubi to się lubi, co się ma. babka z 2 filmiku ma kawał fajnego cyca - pobawiłby się!
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-04-26, 14:39
majeńka napisał/a:

1. laska byłaby śliczna gdyby nie te krowie kółka w cyckach
2. plastik fantastik, kurewski makijaż
3. jedyna klatka z cycem jest rozmazana, ciężko więc ocenić
4. brzydki ryj, kiepski cycek
5. ładna flaszka
6. ok



1. Cała sliczna:)
2. Słaba
3.Ładna , cycek swietny
4.Fakt gęba slaba cycek stuczny
5 Mało widac, ale cycek chyba duzy
6. Ona ładna , cycek ladny
Zgłoś