18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Mzimu 2021-09-10, 21:19
kryset napisał/a:

Co by nie mówić o Polokach myślę że większość przechodniów by zareagowała a jakiś typ takiemu by zajebał kopa albo coś....w obliczu zagrożenia potrafimy się jednoczyć



Jasne, zareagują położeniem kwiatów na ulicy albo innego znicza. Każdy spierdala w swoją stronę i tyle.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2021-09-10, 21:43 4
Najbardziej to mnie rusza to, że nikt, ale to kurwa nikt nie kiwnął palcem. Zjebani są ludzie dzisiejsi.
Zgłoś
Avatar
the_p 2021-09-10, 22:41 2
Rafao napisał/a:

Najbardziej to mnie rusza to, że nikt, ale to kurwa nikt nie kiwnął palcem. Zjebani są ludzie dzisiejsi.



już widzę jak z gołymi łapami ruszasz na pojeba z nożem. Za dużo filmów się naoglądałeś.
Zgłoś
Avatar
havok.h1 2021-09-11, 2:39
dziadek wyjebane xD
Zgłoś
Avatar
JARO666 2021-09-11, 4:21
Rozpierdala mnie reakcja tego motłochu. Zamiast rozjebać gościa to większość wyciągnęła telefony.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2021-09-11, 6:04
i gdzie ci rycerze ortalionow obroncy kobiet hahahah stoja jak cipyy i nic nierobja
Zgłoś
Avatar
notak 2021-09-11, 6:56 1
Mzimu napisał/a:

Jasne, zareagują położeniem kwiatów na ulicy albo innego znicza. Każdy spierdala w swoją stronę i tyle.



nie pierdol, bo było ostatnio kilka akcji z nożownikami u nas i zawsze ludzie reagowali
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-11, 8:33
No ludzka empatia w tym przypadku aż powala

Śmiecie
Zgłoś
Avatar
miedzion 2021-09-11, 11:19 1
the_p napisał/a:

już widzę jak z gołymi łapami ruszasz na pojeba z nożem. Za dużo filmów się naoglądałeś.



Nie kurwa stać i patrzeć. Nie mówię że to mądre zajebać takiemu kopa jak sam nie masz broni ale miałem okazję stanąć w obronie jak gość kumplowi nożem groził. W kupie siła, adrenalina czyni cuda.
Zgłoś
Avatar
tarpan 2021-09-11, 14:32 3
Kolejny dowód na to by nie wpuszczać tych podpalanych brudasów do Polski.
Zgłoś
Avatar
the_p 2021-09-11, 21:53
miedzion napisał/a:

Nie kurwa stać i patrzeć. Nie mówię że to mądre zajebać takiemu kopa jak sam nie masz broni ale miałem okazję stanąć w obronie jak gość kumplowi nożem groził. W kupie siła, adrenalina czyni cuda.



adrenalina aorty nie połata. Lekarz często też nie.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-09-18, 10:25
W nagrodę dostanie łzy unijnej komisarz od spraw transportu inżynierów.
Zgłoś