18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
bialy_alfons 2024-05-16, 13:17 2
o żesz chuj nie wpadł bym na to, ale swoją drogą trzeba poprosić ekozjebów o interwencję
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-16, 13:24 1
Janko napisał/a:

spierdoliła od męża nie chciała mu pały robić to ją cała wioska ukarała



A więc kara słuszna. Na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-16, 13:25
A mówią że negroidy zatrzymały się w epoce kamienia łupanego a tu proszę- co raz wymyślniejsze tortury, kary itp itd. Zatłuc pałą albo łeb odrąbać to każdy głupi potrafi ale stworzyć coś kreatywnego to jest sztuka.q
Zgłoś
Avatar
arcan86 2024-05-16, 13:31
Nie gumiaki a klapki. Każdy juž ma, on tylko na bosaka zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-05-16, 13:41 1
jeżeli to złodziej i serio cos probował komuś kraść, to wnosze za wprowadzeniem takiego czegos u nas, najlepiej na srodku miasta, a pozbedziemy się złodziejaszków od tak.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-05-16, 14:26 2
Con4terPro96 napisał/a:

EU zaprasza was drodzy przyjaciele po darmowy socjal dla was ! jak dacie radę przez ocean się przeprawić i nie być wpierdolonym przez rekiny to tu czeka dobrobyt !!!
A tak na powaznie ja pierdole - strzelać kurwa zanim do lądu dopłyną .. - my będziemy mieli spokój a rekiny raj na ziemi



Co Ci te rekiny zawiniły, ze chcesz je murzynami karmić?
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-05-16, 15:27 1
Pewnie czarownica🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-05-16, 16:15
Seymouro1908 napisał/a:

Ale to musi kurwa nakurwiać.



Nie za bardzo.
Za gówniarza bawiłem się w katiusze (zajebisty dźwięk spadającego płonącego plastiku)
Niby blizny mam do dzisiaj ale to szybko na ciele gaśnie, burchel zdejmujesz i tyle

Seymouro1908 napisał/a:

Ale to musi kurwa nakurwiać.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-16, 16:51
sothis napisał/a:

Co Ci te rekiny zawiniły, ze chcesz je murzynami karmić?



Podobno rekiny nie atakują czarnych bo po wyglądzie i zapachu myślą, że to gówno wieloryba
Zgłoś
Avatar
SerranoCarceris 2024-05-16, 18:07
I lewaki chcą to do Polski wpuścić?
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-05-16, 19:38
sebol80 napisał/a:

Jebane zwierzęta



nie porównuj tego gówna do zwierząt. Zwierzęta nie są okrutne z natury jak te fekalne stwory, które nauczyły chodzić sie na dwóch łapach. Miałbym ich w dupie gdyby siedziały wszystkie w swoim afrykanskim kurwidołku ale rozlało sie to na cała planete i roznosza te swoja zaraze
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-05-16, 19:48
SzataNbardzoZłY napisał/a:

Nie za bardzo.
Za gówniarza bawiłem się w katiusze (zajebisty dźwięk spadającego płonącego plastiku)
Niby blizny mam do dzisiaj ale to szybko na ciele gaśnie, burchel zdejmujesz i tyle


Katiusze, łza się w oku kręci, gimby nie znajo.
A co do tego czy boli - kolega z osiedla sobie w latach '80 nieźle łapę oparzył, bo urwał się większy kawałek płonącego plastiku, przykleił do skóry, nie za bardzo się dawał zgasić, a jak już odpadł, to że skórą. Koleżka potem szpanował dziurą w łapie, pod którą widać było bliznowaciejący mięsień.
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-05-16, 20:28
Nikt nie zauważył, że ta związana byłą kobietą?
Hmmm, na początku, taka związana to nawet zachęcająco wygląda, nawet w moim typie, ale z tym plastikiem na stopach i rękach to już niekoniecznie.
Zgłoś
Avatar
SatanSSJ 2024-05-16, 21:46
Najporządniejsze plastykowanie jakie tutaj widziałem.
Zgłoś
Avatar
netnik 2024-05-17, 1:14
Pedator napisał/a:

A mówią że negroidy zatrzymały się w epoce kamienia łupanego a tu proszę- co raz wymyślniejsze tortury, kary itp itd. Zatłuc pałą albo łeb odrąbać to każdy głupi potrafi ale stworzyć coś kreatywnego to jest sztuka.q



Niemalże metalurgia, co prawda póki co, oparta na plastiku
Zgłoś