18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przypomnienie...
Toney • 2012-12-31, 16:16
Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.

Zgłoś
Avatar
def1 2013-01-01, 15:08 1
Piwko!
Uwielbiam słuchać tego co się zwie Ten typ mes.
Jego płyty to coś innego niż tylko rap
Zgłoś
Avatar
PsychoDEEF 2013-01-01, 18:56
Ten Typ Mes zawsze na propsie. Jeden z najlepszych na polskiej scenie. Świetne flow, piwko leci!
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-01, 19:14 1
Toney napisał/a:

Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.



Wszystko zjebałeś. Karny kutas ci za to.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-01-01, 22:50 1
Nie rozumiem, jak ta murzyńska muzyka zagnieździła i rozpleniła się w całej Polsce.
Zgłoś
Avatar
Vanex 2013-01-01, 23:26
@hogg
Ja tak samo nie wiem jak muzka brudasow rozprzestrzeniła sie w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2013-01-02, 10:05 1
nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-01-02, 14:38 2
pawel1q napisał/a:

nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.



I przez takich kurwa baranów, potem ludzie w komentarzach próbują sobie skakać do gardeł - z powodu odmiennej preferencji muzycznej.
Idź lepiej kurwa do dresów pod blokiem, im to powiedz. Przynajmniej dostaniesz trochę piw za zdjęcie mordy, najpewniej w dziale Hard.

Admin powinien zrobić przepis, dzięki któremu ujdaczy i kretynów, można byłoby banować.
Zgłoś
Avatar
Toney 2013-01-02, 17:52 1
pawel1q napisał/a:

nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.



Hmm powiem ci tak... Nie będe się spinał na ciebie bo pewnie i tak poszedłeś na kolacje wjebać jakiegoś kota i posłuchać heavy shitu...
Ogólnie to mam wyjebane na gust muzyczny każdy słucha co mu się podoba ale jak widzę takich matołów którzy piszą takie głupoty to kończy mi się cierpliwość... Nie podoba ci się? Nie dawaj piwa i scrolluj dalej.
Zgłoś
Avatar
ksztodrwysz 2013-01-07, 18:57
Cytat:

Admin powinien zrobić przepis, dzięki któremu ujdaczy i kretynów, można byłoby banować.



Cenzura powiadasz ci sie marzy ?

Polskie kino kuleje celowo.
Im mocniejsza kultura tym mocniejszy naród - a komu to potrzebne ?? Władzy na pewno nie !!
Kto nie popiera władzy do kosza- patrz Rywiński(świetny aktor-cisza o nim), Kukiz...
A najlepszy typ człowieka wdłg panujacych to Bierny Ale Wierny !!!
Karolaki, Muchy i reszta tałatajstwa. Myślicie, że czemu grają pierwszoplanowe ?
Bo w czasie kampanii wspierali jedynie słuszną linię politycznej poprawności. Pi Oł
Na salonach rąsia rąsie myje.
A cenzura już i tak sie cichaczem wkrada...
Zgłoś