18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
severn95 2012-02-27, 22:14 1
Kotli napisał/a:

To jest kurwa przyspieszenie!



To jest dopiero KURWA przyśpieszenie !!!!

Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-02-27, 23:12
@audi - ssie
@supra - znasz sie na rzeczy ,2jz nie ma sobie równych
@civic z h22 - to od 100-200 to wheelspin, naprawde o wiele wolniej przyspieszał. ale i tak jestem fanem wszystkich silników hondy od b16 po h22
@agera R - tego auta nigdy nawet nie oczy nie zobaczysz
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-02-28, 0:22
@RmX Sam jesteś kurwa obrotomierz jak boga kocham seryjne 1.4 8V na dwóch hydraulicznych lewarkach Jak ktoś tego od razu nie pojął to ma problem

Tak żeby skwitować te wszystkie filmy na których widać tylko prędkościomierz, a nie widać drogi.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-02-28, 2:36 2
G-POWER M6 HURRICANE, czyli coś od czego nie dostanie się hemoroidów + silnik na pewno wytrzyma dłuższą trasę

ps. 4x4 w aucie wyścigowym to tylko strata. Najwydajniejsze jest oczywiście RWD.
Zgłoś
Avatar
bozinzjazin 2012-02-28, 9:10
Kotli napisał/a:

To jest kurwa przyspieszenie!



bylo w chuj paliwa, zostalo w chuj minus duzo.
Ale kurewstwo żre oO
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-28, 9:14
Ciekawe co to za autko, to powyżej, co Kotli wstawił.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2012-02-28, 19:08
Saafa napisał/a:

@audi - ssie
@supra - znasz sie na rzeczy ,2jz nie ma sobie równych
@civic z h22 - to od 100-200 to wheelspin, naprawde o wiele wolniej przyspieszał. ale i tak jestem fanem wszystkich silników hondy od b16 po h22
@agera R - tego auta nigdy nawet nie oczy nie zobaczysz


twoja H(uj)onda to najlepsza agromachina, nie?
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-02-28, 22:55
Karu napisał/a:


twoja H(uj)onda to najlepsza agromachina, nie?


Zapewne Ciebie nawet nie stać na utrzymanie silnika 1.2, więc nie pierdol tylko za naukę albo do roboty!
Zgłoś
Avatar
Kotli 2012-02-28, 23:16
Niеbieski napisał/a:

Ciekawe co to za autko, to powyżej, co Kotli wstawił.



Audi RS6 z silnikiem V10 5.0 TFSI o mocy 580 KM z dwiema turbinami (albo turbosprężarkami, nie wiem). Niestety wycofany z produkcji zapewne z powodu jakiś zasranych unijnych przepisów o zasranej emisji spalin. Jeden wybuch wulkanu wytwarza więcej dwutlenku węgla niż człowiek wytworzył przez całą ludzkość, a przez jakieś durne przepisy z produkcji wychodzą wspaniałe silniki.

Ech, wkurwić się idzie.

Saafa napisał/a:

@audi - ssie



Jak na 88-letniego dziadka, to znasz się na rzeczy.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2012-02-29, 14:24
Plastikowy_Pan_Jezus napisał/a:

Zapewne Ciebie nawet nie stać na utrzymanie silnika 1.2, więc nie pierdol tylko za naukę albo do roboty!


Przyganiał kocioł garnkowi...
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-02-29, 15:20
Kotli napisał/a:



Audi RS6 z silnikiem V10 5.0 TFSI o mocy 580 KM z dwiema turbinami (albo turbosprężarkami, nie wiem). Niestety wycofany z produkcji zapewne z powodu jakiś zasranych unijnych przepisów o zasranej emisji spalin. Jeden wybuch wulkanu wytwarza więcej dwutlenku węgla niż człowiek wytworzył przez całą ludzkość, a przez jakieś durne przepisy z produkcji wychodzą wspaniałe silniki.

Ech, wkurwić się idzie.

Jak na 88-letniego dziadka, to znasz się na rzeczy.


RS6 był źle wyważony. Na torze, tak jak RS4 miał najgorsze osiągi w swoim segmencie. Veyron to wyjątek potwierdzający regułę denności VW.
Zgłoś
Avatar
MrXenea 2012-02-29, 17:56
Eee tam panowie nie macie racji...Wiadomo ze honda h22 zamieli gumą ale nie az tak ;D jak dla mnie jest na 1 miejscu.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-03-19, 10:10
Kotli napisał/a:



Audi RS6 z silnikiem V10 5.0 TFSI o mocy 580 KM z dwiema turbinami (albo turbosprężarkami, nie wiem). Niestety wycofany z produkcji zapewne z powodu jakiś zasranych unijnych przepisów o zasranej emisji spalin. Jeden wybuch wulkanu wytwarza więcej dwutlenku węgla niż człowiek wytworzył przez całą ludzkość, a przez jakieś durne przepisy z produkcji wychodzą wspaniałe silniki.

Ech, wkurwić się idzie.



A gówno prawda normy Euro nie określają emisji CO2 czyli w uproszczeniu tego ile litrów paliwa samochód zużywa, więc UE nie zabrania samochodów, które dużo palą, a takich które dużo emitują szkodliwych gazów. Dzięki temu w silnikach jest postęp, mają coraz wyższą sprawność i mniej zanieczyszczają środowisko. Jak jakiś producent nie potrafi zrobić nowoczesnego silnika to jego problem.
Zgłoś