18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
303 2013-04-10, 19:07
Jeśli będziesz kopiował podpisy z demotywatorów na sadola będziesz miał piwa.
Zgłoś
Avatar
Draiks 2013-04-10, 19:30
Co to kurwa, kwejk?!
Zgłoś
Avatar
pumba 2013-04-10, 19:52
Ja pierdole, dałem cudzysłów, bo powiedział to znajomy. Na kwejka nie wchodziłem nigdy w życiu, a sądząc po tym, że niektórzy znają wszystkie hasła z tej strony to pewnie sami tam siedzą...
Zgłoś
Avatar
Marian66 2013-04-10, 20:14
A jeśli w wieku 17 lat mieszam Sadistic z /b/, łamiąc właśnie najważniejsze zasady internetu?
Zgłoś
Avatar
rinspeedzazen 2013-04-10, 20:41 1
Kurwa wszyscy narzekają ze pracy w tym kraju nie ma, a takie czy podobne zajęcie to wstyd i hańba! Praca jest jaka jest. Niektórzy wolą pracować i mieć swoje a inni idą na studia, gówno robią i się mają za prezesów . Z tych należy się śmiać a nie z ludzi którzy faktycznie wypracowują swoją pensję a mimo to są okradani na rzecz "prezesów". Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-10, 21:12 1
Jak ja nienawidzę takich inteligenckich żarcików o łopatach, cementach i kopaniu rowów. Praca ludzkich rąk jest najcenniejsza i cały świat się na niej opiera. Trzeba szanować ludzi pracy a nie pierdolić, że im się w życiu nie udało. Sam jestem inżynierem i jakoś nie patrzę na pracowników fizycznych z góry a raczej na fachowców od których mogę się wiele nauczyć.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-10, 21:51
mieszałem, a takze hasz z pixami a teraz twoja matylda miesza moja sperme wraz z kałem w ustach
Zgłoś
Avatar
Canibal 2013-04-11, 0:03
Firlex napisał/a:

Chuj, że pierw ten tekst znalazł się na Kwejkach nie kwejkach, demotach srotach.. może by tak chociaż raz wymyślec coś swojego, oryginalnego...?


A co on kurwa Mozart?
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2013-04-11, 23:23
krzysklin napisał/a:

Ja mieszam piasek z cementem na codzien i nie uwazam tego za zaden wstyd. Da sie zarobic nawet sporo. Lepiej mieszac piasek z cementem i wydawac pieniazki niz zrobic magistra i wydawac frytki.


Magister po humanie to żaden magister
Zgłoś