18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
miszazawisza 2016-11-17, 11:24 16
Kradzież dziecka w wyniku czego palce stają się bolące z powodu przytrzaśnięcia
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-11-17, 11:25 2
Miałem nadzieje że powie coś w stylu- no cóż chłopcze jak widzisz drzwi się zatrzasnęły a ja się śpieszę do pracy dlatego mam nadzieje że umiesz równie szybko biegać jak kraść

Nie miejcie litości dla złodziei.
Zgłoś
Avatar
wierzbool 2016-11-17, 11:38
Kurde oby się drzwi nie zagieły
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2016-11-17, 11:51
Raczej nic mu się nie stało poza strachem. Raz znajomy mi przypadkiem zamknął drzwi jak trzymałem ręce na słupku i palce wbiły się w uszczelkę. Lekki ból był ale fakt faktem dziwne uczucie jak patrzysz a tu połowy palców nie widać bo są w aucie
Zgłoś
Avatar
masterwow 2016-11-17, 12:47
świetny pomysł prawie jak na szubienicy i te przerażenie w oczach hehe to jest to. Podejrzewam że opuszki kciuków poszły się jebać, widać że miał je na samym kancie.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2016-11-17, 13:55 2
Policja niepotrzebna.
Jeśli twoje palce są powodem twojego grzechu, lepiej je przytrzasnąć drzwiami samochodu niż ze wszystkimi palcami wejść do Królestwa Niebieskiego.
Zgłoś
Avatar
xjan 2016-11-17, 14:13 3
Dlaczego dzieci kradną? Bo jakiś skurwysyn zrobił sobie potomka a później o nim zapomniał, pewnie gdyby nie kradł nawet nie miał by czego jeść an co na dupę ubrać. Co innego jest kradzież żeby przeżyć a co innego żeby być bogatsi niż inni. A najśmieszniejsze w tej dziedzinie jest to że politycy kradną miliony i ludzie boją się cokolwiek im zrobić a jak jakiś przygłup ukradnie batonika to idzie do więzienia.
Zgłoś
Avatar
rateforx 2016-11-17, 14:30 2
Fantastico, wróć!
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2016-11-17, 15:13 1
super laskawco ze dales normalny opis bo takiej irytacji dostawalem czytajac te wypociny ze odechciewalo sie przegladac sadistica.
Zgłoś