18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Goofiasty 2014-02-04, 10:41 2
Idzie gość przez przejście i patrzy tylko przed siebie. Kiedy te święte krowy zrozumieją, że kierowca też człowiek i może się pomylić, zagapić, jest na coś chory, może być słabowidzącym emerytem itp. Co drugi przechodzeń wchodzi na przejście i głowa przed siebie.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-04, 10:51
Podprogowe przesłanie? Która kamera uchwyci takie momenty... A może po prostu podał mu rękę na znak zgody? Musiał go znać? Ale interpretacja to rzecz indywidualna:)

Ps po muzyce sądziłem, że chyba zobaczę jakieś zwłoki.
Zgłoś
Avatar
starless74 2014-02-04, 11:40 1
Klasyk. Wy tak nie robicie?
Zgłoś
Avatar
chetek 2014-02-04, 11:56 1
Ja zawsze tak witam kolegów, tylko ostatnimi czasy jakoś skurczyło mi się grono kolegów i już nie bardzo mam się z kim witać... Pozdrowienia z zakładu karnego!
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2014-02-04, 14:34
idzie taki placek i nawet się nie rozglądnie
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-04, 15:51
schab napisał/a:



przyznaj si ze spierdoliles do domu bo ci wstyd bylo



Zwłaszcza że zdjęła mnie z chodnika.

Tak, było mi wstyd i się popłakałem, ale tylko troszkę, tak żebyś nie widział.



furak151 napisał/a:



Taaaa ... w szoku. Po prostu nie chciałeś się przyznać, że miałeś jakikolwiek kontakt z multiplą.



Co prawda to prawda. Autko paskudne.
Tak, uciekłem do domu i płakałem w kącie, klęcząc na grochu do utraty tchu i aż się odwodniłem.
Niestety musiałem wstać i pójść do wodopoju skorygować ubytki płynów i mikroorganizmów w przewodach kanalizacyjno nawodnieniowych. Ale już potem nie płakałem bo musiał bym powtórzyć całą czynność jeszcze raz od nowa, rozsypać wcześniej pozbierany groch, znów go rozsypać, klęknąć, a to wszystko z zapłakanymi oczami. Odwodnić się, napoić wodą bogatą w mikroorganizmy i poczekać na efekt uzupełnienia przewodów kanalizacyjno nawodnieniowych.
Tak było!
I tak by mogło być!
Ale nie było.
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-02-04, 15:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
lordbehemoth 2014-02-04, 16:04
O, kolejny filmik słysze z tą fajną nutą. Co to za kawałek??
Zgłoś
Avatar
Man_On_The_Edge 2014-02-04, 16:42
Muzyka to Clint Mansell - Lux Aeterna. I bzdura. Kierowca rudy = nie ma kolegów.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-05, 16:59
Muzyka z filmu "Requiem dla snu".
Zgłoś