18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
Psi Nfz
SSatan • 2021-08-05, 23:58
Operacje przeprowadza Dr. jebany konował pitbull, rekonstrukcja torebki stawowej i kosmetyka mięśnia udowego



Źródło: 4chan thread
Zgłoś
Avatar
Kiler11 2021-08-06, 7:21
Czy Cie kurwa pojebalo juz do reszty!?
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-08-06, 7:27 22
janlew napisał/a:

Typowa cecha u gówniaków i zoofilów, tak mają. Ja na ten przykład mam wyjebane na szczekającego szczura. A tego co go żre, powinni odjebac ale tylko dla tego że jest niebezpieczny dla ludzi.
PS> Właściwie odjebać powinni nie tylko jego, ale wszystkie groźne psy o ile nie używa się ich w jakiś służbach, czy do pilnowania podwórka na łańcuchu lub w kojcu. Ba, skoro są myśliwi polują, można by odjebać i wszystkie inne bezużyteczne i groźne dzikie drapieżniki. Można by zostawić 1-5% w rezerwatach czy ZOO, dla rozrywki, badań i zachowania gatunku.



Ale ty musisz być głupi
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-06, 7:28 6
Oszczędza na karmie...
Karmi pitbulla okolicznymi burkami...
Zgłoś
Avatar
Kasztann 2021-08-06, 7:52 5
madufo napisał/a:

pies do odstrzału, a wlaściciel do komory gazowej



Pies razem z właścicielem do klatki z hienami, one lubią żywcem jeść
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-06, 8:18 17
To jest jeden wielki chuj i pojebane! Mam owczarka belgijskiego, który ma więcej w głowie niż 89 procent ludzi. Za takie skurwysynstwo powinna być identyczna kara. Można nie lubić psów itp ale żeby się znęcać nad czymś słabszym od siebie trzeba być jebaną ciotą. Pitbulle są pokurwione z natury i na takie psy powinno być pozwolenie.
Zgłoś
Avatar
Gravity_die 2021-08-06, 8:18 3
Spuszczacie się jak pedały na ryj waszych starych, a żaden kutas nie zadał istotnego pytania:
Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpierdalany i ani kwiknie do chuja?
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2021-08-06, 8:19 4
Mam nadzieje, że odpowiednie służby zakneblują tego sadystę.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-08-06, 8:59 2
jebane kurwy rozjeżdżałbym walcem - pasuje jak ulał.
Zgłoś
Avatar
Bobiczek 2021-08-06, 11:45 4
To jednak prawda możesz dziecko skopać na ulicy i nikt się nie odezwie, a kopnij pieska to cię zjedzą! To widać gołym okiem po waszych komentarzach i w życiu..
Zgłoś
Avatar
srubson22 2021-08-06, 11:55 2
Gravity_die napisał/a:

Spuszczacie się jak pedały na ryj waszych starych, a żaden kutas nie zadał istotnego pytania:
Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpierdalany i ani kwiknie do chuja?



A nie pomyślałeś, że ten mniejszy może być już w tzw. agonii ? Typ który był gdzieś kartele Brazoli cięty z kończyn na kawałki też nie kwiknął ani razu

PS. Niektórym faktycznie nieraz jest żal bardziej zwierząt od ludzi ale to chyba wyłącznie przez to, że zwierzę nie ma własnej woli a jedynie instynkt .
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-08-06, 12:03
madufo napisał/a:

pies do odstrzału, a wlaściciel do komory gazowej



i tak z odgryziona noga już zdechnie, po co do niego strzelać?
Btw po to są właśnie pitbule, żeby takich szczuro psów było mniej.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2021-08-06, 12:18 2
baronturbina napisał/a:

To jest jeden wielki chuj i pojebane! Mam owczarka belgijskiego, który ma więcej w głowie niż 89 procent ludzi. Za takie skurwysynstwo powinna być identyczna kara. Można nie lubić psów itp ale żeby się znęcać nad czymś słabszym od siebie trzeba być jebaną ciotą. Pitbulle są pokurwione z natury i na takie psy powinno być pozwolenie.



Czyli przyznajesz że twój pies jest nawet mądrzejszy od ciebie ? Gratuluję samooceny
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-08-06, 12:58
nie dziwię się pitbullowi, sam bym opierdolił takie świeże mięsko, tylko ja dodałbym czosnku i masełka mniammmm, smacznego
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2021-08-06, 14:26
Pies zjebany tak samo jak jego właściciel
Zgłoś
Avatar
wolkerthc 2021-08-06, 14:44 2
Moralizatorzy na sadisticu ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie