18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wintol55 2014-01-07, 17:23 3
opusative, to zrób lekcje i idź pograć w metina panie dorosły.
niby jesteś w moim wieku, a szczekasz tutaj głośniej niż kundle na wszystkich osiedlach
Zgłoś
Avatar
jaskowski 2014-01-07, 17:23 6
Potwierdzam, to gimbusiarskie gówno pasujące jedynie do kwejka.
Zaraz będzie wylew tego typu twórczości jak jednego po głowie pogłaskają.
A skoro w gimbazie nie jesteś to tam spierdalaj bo to jedyne miejsce to którego pasujesz.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wintol55 2014-01-07, 17:31 2
jaskowski, oceniać kogoś po jednym obrazku zajebanym z internetu, ty to musisz być dorosły.
jak się nie podoba to scrolluj dalej, albo po prostu stąd spierdalaj złamasie
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 17:43
nie no debil se jeszcze piwa stawia z 2 konta
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-01-07, 17:47
szczerze to wina leży po stronie moderatorów,że nic nie robią,by takie chujostwo z głównej wyjebać,po to chyba są by wypierdalać do suszu tematy,które są tak chujowe,że stykają się z dnem Rowu Mariańskiego
Zgłoś
Avatar
Crewloor 2014-01-07, 17:59 4
I nagle dowiadujesz sie, że kwejk i sadol mają jednego właściciela.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-01-07, 18:02
@opusative
Nie zesraj się.
Jestem tu dłużej od Ciebie, wiem jak forum wyglądało od pierwszych dni istnienia i jakoś tak tego nie przeżywam jak Ty. No przynajmniej ta wstawka mnie nie wkurwiła.
Chociaż nie powiem, że nie ma takich, za które należy się wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-07, 18:04 1
opusative,

Tak cie kurwa rozbolało to? To zamiast scrollować dalej, musiałeś wejść w temat i wylewać swój ból.
Kurwa, znajdź sobie jakieś zajęcie.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 18:13 2
Nameless,
przeglądałem sadola długo zanim założyłem konto, także pamiętam co było

Catacombe napisał/a:

opusative,
Obrazek
Tak cie kurwa rozbolało to? To zamiast scrollować dalej, musiałeś wejść w temat i wylewać swój ból.
Kurwa, znajdź sobie jakieś zajęcie.


jak mam scrolować skoro to robiąc trafiam na kolejne gówno ?
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2014-01-07, 18:30 3
opusative napisał/a:

jesteś kurwa w gimbazie taki wiek, że ciebie to jara ale kurwa tu jest masa ludzi których takie coś wkurwia i irytuję....jak bym chciał coś takiego oglądać to bym odwiedził tego kwejka czy coś w tym stylu, inni zresztą zapewne tak samo...
jakieś 4 lata temu była zupełnie inna strona, pisało sadistic i kurwa był sadistic...



O czym ty w ogóle pierdolisz. Sadistic zacząłem przeglądać będąc w gimbazie/technikum, kiedy nawet jeszcze to pojęcie nie funkcjonowało i kurwa właśnie to był portal na którym było pełno dobrego bezsensownego humoru a’la Walaszek. I na prawdę wolę oglądać takie coś niż kurwa kolejny wypadek z Rosji albo czytać debilny żart tej kurwy z sosnowca przeplatany walką narodowo-wyzwoleńczą (żeby nie było, jakie mam poglądy można stwierdzić po podpisie - przynajmniej powierzchownie).

I nie, nie bronię kwejka, tylko po prostu wkurwia mnie wasze pierdolenie o tym portalu, którego właścicielem jest ten sam człowiek co Sadistic'a – niejaki Dymitr. Twórca Kwejka, który kupił Sadistic.pl .

Srogi kutas w twoje napięte dupsko.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 18:50 1
Zero_Cool_,
kiedyś był pojebany i debilny humor ale miał swój poziom
Zgłoś
Avatar
Aureora 2014-01-07, 19:00 1
@opusative albo wyjdź albo weź sobie zwal konia ziomek może Ci przejdzie, przypierdalasz się jakby chodziło o twoją matkę.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-01-07, 19:02
@opusative
Toś dojebał. Przeczytałeś to co napisałeś?
Zgłoś
Avatar
wintol55 2014-01-07, 20:40
opusative, albo jesteś taki zjebany na serio, albo udajesz.
dobra rada - rozpędź się, pierdolnij głową w ścianę, poproś starą żeby to nagrała, może będzie dobry materiał na harda i pożytek z ciebie...

ps. albo odetnij sobie internet, bo dla ciebie powinien być w formie telegazety
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 20:43
wintol55,
stara to może być pralka tudzież inne ustrojstwo, gratuluję podejścia do rodziców
pierdolona gimbaza....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie