18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Psotna kózka
Anal_Intruder_69 • 2024-09-04, 11:13
Indyjskie święta są bardzo różnorodne.


Przynajmniej mięsko świeższe niż w sklepie.

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-09-06, 21:28 ]
Gość napisał/a:

Film jest nagrany w Bangladeszu a nie w Indiach, w Indiach zabijanie zwierząt jest karalne. Film wprowadza w błąd użytkowników i wywołuje nienawiść do Indusów. Zły podpis.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-09-06, 21:07
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jaka kultura, taki ubój rytualny. Żydzi i muzułmanie przecinają tętnicę szyjną, Hindusi wrzucają żywcem do ognia, a Chińczycy do gara.
Gdyby o mnie chodziło, wybrałbym przecięcie tętnicy i wykrwawienie niż ogień albo wrzątek. A ty?



Ja?
Jestem przyzwyczajony, że świniaka na podwórko, obuchem w łeb, wykrwawić do miski, bo krupnioki to mój przysmak. A i jeszcze móżdżek z jajeczkiem.
Zgłoś
Avatar
Wiochman171 2024-09-06, 22:16 2
Pierwszy film w mojej historii oglądania sadisctic od lat, którego nie dałem rady obejrzeć
Zgłoś
Avatar
guestone 2024-09-07, 22:13
TO JEST CHORE owszem bawmy się ale nie taka jest domena tego portalu (zresztą o czym ja kurwa tu pisze, wychodzi na to że "ludziom" to nie przeszkadza, przykre...)!!! Przechodzi to ludzkie pojęcie jak widać wszystko będzie można na tej stronie róbcie tak dalej, czemu to kurwa służy ja się pytam?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 12:17 1
Qdobremu napisał/a:

TO JEST CHORE owszem bawmy się ale nie taka jest domena tego portalu (zresztą o czym ja kurwa tu pisze, wychodzi na to że "ludziom" to nie przeszkadza, przykre...)!!! Przechodzi to ludzkie pojęcie jak widać wszystko będzie można na tej stronie róbcie tak dalej, czemu to kurwa służy ja się pytam?



Służy pokazaniu, że mimo spierdolenia umysłowego, kompleksów i innych niedociągnięć to wciąż PL jest 100 x lepsza pod każdym względem niż te podludzkie kurwidołki świata, w których dzieją się takie rzeczy.
Gdybyś nie obejrzał indyjskich akcji na sadolu to pewnie byś z wypiekami na twarzy oglądał Kingę Rusin jak ba wycieczce wpierdala tika masale i zachwyca się jakie to Indie są wspaniałe i pewnie wielu by w to uwierzyło.

Możesz zamknąć oczy i udawać, że to się nie dzieje. Ja wolę to zobaczyć i mieć świadomość z kim mam do czynienia spotykając ciapatego brudasa. To się nazywa kontakt z rzeczywistością
Zgłoś
Avatar
JodaMaster 2024-09-09, 9:56
smc napisał/a:

Nie dałem rady obejrzeć do końca.



Nikt normalny nie da rady tego oglądać. Celowo robią takie filmy żeby zdziczyć ludzi !!
Zgłoś
Avatar
Elvis84 2024-09-15, 20:26
co za kurwy jebane, jednego po drugim tak samo wrzucac do ognia!!!
Zgłoś