18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
J................r 2013-02-24, 18:51
Zgadzam sie SŁ0IKI wypierdalac do swoich wiosek, tylko wkurw mnie lapie jak slysze ze taki wiesniak marudzi ze Warszawa to taka a taka i mu sie nie podoba.

A maja jak maja spoko
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-24, 19:04 1
warszawa?? aha! to te miasto co od wieśniaków innych wyzywają

panowie no za ten pomysł i film oscara kurwa powinniście dostać! jest się czym chwalić. Cały świat zazdrości

@innyczłowiek

Jacy małomiasteczkowi?? puknij sie w ten jebnięty łeb. Sporo czasu mieszkam w stolicy (ze względu na lepszą pracę) i kurwa jak widze te warszawskie mordy, które znam to mam ochotę wyjebać ich z tego miasta bo żadnego pożytku z nich nie ma a tylko pogarszają społeczeństwo. TAK kurwa, warszawiacy się zachowują jak jakieś murzyńskie małpy
Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody.
Warszawiacy to jebnięci ludzie, nie wspomnę o kulturze... Tylko że większa połowa Warszawy to ludzie z innych województw dlatego takich przypadków jak na tym filmie jest mało gdyż jest mało tej najbardziej pojebanej populacji.

Dzisiaj naprawiłem sobie klakson. Jutro będziecie jebani na drogach za każdy najmniejszy błąd
Lubię to
Zgłoś
Avatar
Paul_finch 2013-02-24, 19:14
Innyczłowiek ma racje.. Coś w tym jest... Ja jak słyszę warszawiaka, jakto się chwali, że jest ze stolicy, to mam mu ochotę zajebać kopa na drogę, żeby szybciej wracał do swojej wsi
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-02-24, 20:24 1
Jednym słowem, jebać warszawiaków, wasze niektóre komentarze wyżej, utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Że warszawiak to niby lepszy? Stolica cwelów i dupolizów, nie wspominając o wiejskiej, której należy się bomba...
Zgłoś
Avatar
arsene007 2013-02-24, 20:48
a ci z miasta to nie robią wiochy ? kurrrwa co za hipokryzja, popatrz na rząd , to wszyscy z miast prawie i co odpierdalają ? musze inne przykłady podawac ?
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-02-24, 21:20 2
innyczlowiek napisał/a:

przyjadą małomiasteczkowe ćwoki do Warszawy i robią takie akcje, ni to śmieszne, ni zabawne.
wracajcie na swoją wiochę. człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka już nie za bardzo:|



prawda jest taka, że nie ma większej wsi i bydła niż w Warszawie, i to nie tylko z winy przyjezdnych. Kurwa jak ja nienawidzę takich stołeczniaków jak Ty. Sram na takich cwaniaków jak Ty, 0 szacunku, tylko pogarda i chuj do dupy za ograniczone myślenie
Zgłoś
Avatar
wisniowylk 2013-02-24, 21:43 1
innyczlowiek kim ty jesteś żeby wkładać wszystkich z małych miast do jednej szuflady? to właśnie w tych małych mieścinach i wioskach są najbardziej zatwardziałe ekipy, wiec milcz mieszczuchu.Wkurwiłeś mnie pajacu, skąd masz info że jest ze wsi? pewnie to ty na tym filmiku zapierdalasz, lubisz takie przebrania
Zgłoś
Avatar
spardo 2013-02-24, 22:23
@innyczlowiek

Bez tych wieśniaków nie miałbyś co żreć.
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-02-24, 22:56 4
pati991 napisał/a:

innyczlowiek że ty taki Warszawiaczek jesteś? Sory że z małej litery pisze do ciebie ale na szacunek nie bardzo zasługujesz. Jestem z miasta ale ludzi ze wsi nie uważam za gorszych. Gorsi są ci co się za wysoko noszą.



Jaka Ty jesteś durna i pusta. Typowa baba, ch*ja wiem ale powiem swoje parę groszy. Już podkreślenie 'jestem z miasta' stawia Ciebie w jednym rzędzie z mentalnymi wieśniakami. Wywnioskuj sobie teraz, gdzie mam szacunek od Ciebie...
Nie zrozumiałaś w połowie tego co napisałem. Jestem jedynie urodzony w Warszawie, dużą część dzieciństwa spędziłem na wsi (wg. rodziców - zdrowiej; było ok), a aktualnie mieszkam w podwarszawskiej miejscowości. I mimo tego że pracuję w Warszawie, nie podkreślam tego nigdy. Nigdy też nie wstydzę się powiedzieć gdzie mieszkałem i mieszkam obecnie.
Debilom, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i zabolały ich pewne rzeczy - najwyraźniej poczuliście się dotknięci.
Przypomnę tylko że rdzennych mieszkańców Warszawy jest garstka i są to ludzie z klasą - prawdopodobnie żadnego nie znacie - mogę jedynie życzyć poznania bo to piękna rzecz. Większość to ludność przyjezdna (która to także odbudowywała to miasto z ruin) ale w dzisiejszych czasach niestety to ona zmieniła rynek pracy na gorszy - właśnie przez podejście: lepsza robota, jestem bogiem i zaczyna się wyścig szczurów i chore współzawodnictwo.

dumad napisał/a:


@innyczłowiek

Jacy małomiasteczkowi?? puknij sie w ten jebnięty łeb. Sporo czasu mieszkam w stolicy (ze względu na lepszą pracę) i kurwa jak widze te warszawskie mordy, które znam to mam ochotę wyjebać ich z tego miasta bo żadnego pożytku z nich nie ma a tylko pogarszają społeczeństwo. TAK kurwa, warszawiacy się zachowują jak jakieś murzyńskie małpy
Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody.
Warszawiacy to jebnięci ludzie, nie wspomnę o kulturze... Tylko że większa połowa Warszawy to ludzie z innych województw dlatego takich przypadków jak na tym filmie jest mało gdyż jest mało tej najbardziej pojebanej populacji.

Dzisiaj naprawiłem sobie klakson. Jutro będziecie jebani na drogach za każdy najmniejszy błąd
Lubię to



Kolejny debil. Coś Ciebie dotknęło? Właśnie Ci 'warszawiacy' to dzieci ludzi którzy przybyli do stolicy z dalszych zakątków kraju w pogoni za lepszym jutrem i zaczęło się rozpychanie łokciami,
więcej, więcej, więcej.
"Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody." - hahahahahahaha, weź mnie nie rozśmieszaj...
Jak Ci nie pasuje to poszukaj lepszej roboty gdzieś indziej.
Potrąb sobie debilku, może Ci ulży.
Niedziela wieczór, pakuj słoiki i jazda do teg ch*jowej Warszawy, która daje Ci na chleb...

Doomik napisał/a:



prawda jest taka, że nie ma większej wsi i bydła niż w Warszawie, i to nie tylko z winy przyjezdnych. Kurwa jak ja nienawidzę takich stołeczniaków jak Ty. Sram na takich cwaniaków jak Ty, 0 szacunku, tylko pogarda i chuj do dupy za ograniczone myślenie



Kolejny ignorant, polecam książkę o historii powojennej Warszawy...dowiesz się jaką rolę odegrali przyjezdni i może zreflektujesz się jakie pierdoły piszesz.

spardo napisał/a:

@innyczlowiek

Bez tych wieśniaków nie miałbyś co żreć.



Pie*dolisz? Naprawdę?!
Jeśli już to dzięki ich rodzicom którzy zapie*dalają na roli i gospodarstwie, a dzieci najczęściej wysyłają do większych miast bo przecież ich ręce się nie nadają na rolnika...

wisniowylk napisał/a:

innyczlowiek kim ty jesteś żeby wkładać wszystkich z małych miast do jednej szuflady? to właśnie w tych małych mieścinach i wioskach są najbardziej zatwardziałe ekipy, wiec milcz mieszczuchu.Wkurwiłeś mnie pajacu, skąd masz info że jest ze wsi? pewnie to ty na tym filmiku zapierdalasz, lubisz takie przebrania



K*rwa skąd Wy się bierzecie bezmózgi?! Tak was to dotyka?
a wiesz że 'małomiasteczkowy' ma nie tylko dosłowne znaczenie a również w przenośni - podpowiem: ograniczony, zacofany.
podziękuj, jesteś bogatszy o dwa synonimy.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-02-24, 23:25
Najgorsze wieśniaki są z miasta, a najgorsi miastowi ze wsi...
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-02-25, 0:48
@Czeczeńczyk
Wiesz, są studenci i "studenci". Byłem na UW na Fizyce, Infie - wyjebali mnie, za dużo piłem, za mało robiłem. Tam nie ma durnych zabaw, tam się kurwa uczysz jak zapierdalać, jak myśleć, jeśli nie poświęcisz w tygodniu kilku dni na rozkminę wykładów (albo chociaż ćwiczeń, jak wolisz spać) to cię wyjebią - coś o tym wiem. Teraz zapierdalam, ale przynajmniej robię rzeczy które mnie interesują, i może w tym roku znowu wyskoczę na jakiś trudny kierunek, może infa na Polibudzie? Aaaa, co do debetu - mam, w banku, wziąłem kredyt studencki aby nie zawracać dupy starym, teraz wiszę bankowi 6tys. i spłacam co miesiąc sobie dojebałem życie, nie powiem...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-25, 8:51
@innyczlowiek o widzę że Pan warszawiaczek poczuł się dotknięty
Zgłoś
Avatar
MRT93 2013-02-25, 11:31
@up
no tak, bo jak cała Polska najeżdża na Warszawę, to jest ok i zajebiście, ale jak ktoś z Warszawy powie coś złego na inne miasta, WSIE, prowincje itp. to już jest najgorszym warszawskim skurwysynem, prawda? Dużo jeżdżę po Warszawie, codziennie ok 100km po mieście (taka praca) i jedno muszę przyznać. Zdarzają się samochody na rejestracjach warszawskich, jeżdżące jak ćwoki, ale to co robią LPU, LPA i inne z literką L, to przechodzi ludzkiekurwapojęcie. Inni jakoś sobie radzą. I nie spotykam się z żadną chamskością na drogach stolicy, ot szybka, energiczna jazda. A jak w innych "miastach" ludzie skarzą się na warszawiaków, bo zapierdalają... no cóż, inna kultura jazdy i wg mnie tak samo winni są inni, że zamulają, jak warszawiacy, że jeżdżą agresywnie.
Zgłoś
Avatar
wisniowylk 2013-02-25, 13:25
innyczlowiek, Gubisz się w zeznaniach kurwo do jebania, bezmózgi? po czym stwierdzasz? w sumie czego można się spodziewać po takim łachu, nie masz racji z niczym na ten temat, każdy cie pojechał jak kurwę i należycie.
innyczlowiek napisał/a:

Tak was to dotyka?

a ty swoimi żałosnymi argumentami co pokazałeś? Dotyka Cię to codziennie to kim jesteś.
Zgłoś
Avatar
Gumio 2013-02-25, 14:27
@up Widzę Że "Słoiczek" poczuł się dotknięty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie