18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
krasnal_hałabała 2019-06-11, 12:52
bacio napisał/a:

Kamerzysta chuj.



Raczej pizda.
Zgłoś
Avatar
battleship 2019-06-11, 13:04 2
IOI napisał/a:

nie zesrajcie sie juz z ta przerosnieta kaczka-morderca.
w zeszlym roku zlapalem jednego normalnie golymi rekami (mial zawinita zylke na lapie od jakiego czasu, bo juz nie mogl nia ruszac) i jakos mi nic nie zrobil. tylko tyle ze sie szarpal , ale jak go docisnalem do gleby na brzegu to sie uspokoil.



Porównujesz dwie różne sytuacje, ta z filmiku to ewidentnie ochrona terytorium lub gniazda/lęgu, w takim przypadku łabędzie są jednymi z agresywniejszych ptaków, jeśli uznają, że podszedłeś za blisko - nie zawahają się zaatakować większego od siebie. Poza sezonem lęgowym i swoim terytorium są jak kaczki czy sikorki...
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-06-11, 16:06
Co to Spielberg kręcił?
Zgłoś
Avatar
Jebitek 2019-06-11, 17:14 2
To tylko rumun podpierdalający chleb łabędziom
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2019-06-11, 17:50 1
Ptak chciał dobrze - wygonić zanim cholerę złapie, albo inne kurewstwo... ja nie wiem kto pływa w takiej syfiastej wodzie... ja bym tam nawet nie naszczał żeby po strumieniu coś mi się nie cofnęło z wody.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-06-18, 14:59
Chciał się pokazać przed jakąś głupią cipą i zaruchać - a tu łabędź pokrzyżował mu plany
Zgłoś