18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Namex 2021-11-04, 0:37 1
pytolsky napisał/a:

robią to, że się nie umiera - ze wszystkich śmierci na covid te po dwóch dawkach szczepionki to tylko 1,2% w PL
no, ale lepiej jest umrzeć ze świadomością, że Gatesowi nie udało się zaczipować jakiegoś polaka z Podlasia cały plan przejęcia Wielkiej Lechii przez reptilian poszedł w piździet dzięki bohaterskiej postawie Halmana



Nie zapomnij wziac swojej 12 dawki, pierdolony podludziu. O ile 3, albo 4 przezyjesz. Bill Gates i Fauci by Ci w twarz powiedzieli, ze beda robic depopulacje, to i tak bys kurwa nie zrozumial o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
homorek 2021-11-04, 7:23
Nowy program krokodyl+
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-11-04, 8:14
tigerqaz napisał/a:

Podać Ci adres, czy jesteś tak cwany że sam mnie znajdziesz?



No ok, podaj na priv, chyba że pizda z ciebie to nie podawaj
Zgłoś
Avatar
klasz 2021-11-04, 11:43
pytolsky napisał/a:

Wszystkich was antyszepionkowców bym siłą dźgał tymi strzykawkami aż zmądrzejecie



Po co selekcja naturalna.
Samę zalety widzę:
- Redukcja wyborców pis
- Wyższe emerytury
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-11-04, 19:01 1
pytolsky napisał/a:

No ok, podaj na priv, chyba że pizda z ciebie to nie podawaj



Pizdą to bym był, jakbym na priv podał.
Ale niestety nie obawiam się że możesz do mnie zawitać, bo po prostu nie masz na tyle odwagi, samozaparcia i pieniędzy.
Druga sprawa jakbyś już się pofatygował, to na pewno sam byś nie przyjechał, czy tam nie przyszedł, bo takie szmaty jak ty są odważne tylko w sieci i musiałbyś zebrać całą brygadę pryszczatych kolegów na sterydach, którym musiałbyś zapłacić, żeby się zgodzili z tobą pokazać wśród ludzi.
Ale w razie czego proszę...
Wielkopolska 57 Łódź. Tylko tak po 16.
Bo wcześniej jestem na dyżurze.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2021-11-04, 22:28
Jakiś czas temu dopadła mnie wysoka gorączka 40-41 stopni, a chwilami nawet i więcej (mierzone rtęciowym), która utrzymywała się przez ponad trzy tygodnie. Węch i smak poszedł w pizdu i do tej pory jeszcze nie wrócił w całości, i już nawet nie liczę, że to się kiedyś stanie. Bolało mnie wszystko z włosami i paznokciami włącznie. Tak jak się chory obudziłem tak po blisko miesiącu nagle wyzdrowiałem. Po kolejnych dwóch tygodniach miałem epizod udarowy, a po kolejnych dwu był następny. Jako, że było to kilka miesięcy przed pacjentem nr 1, to orzeczono mi grypę, a nagłe utraty widzenia z mdłościami , zawrotami oraz problemy z koordynacją poszły na karb migreny. Jakby mi się to przydarzyło w grudniu 2019 zamiast w lipcu, to może zostałbym numerem jeden A ciekawostką, ba, wręcz taką wisienką na torcie jest fakt, że gdzieś koło połowy maja zaczepił mnie na dworcu mocno nerwowy skośny, który chciał gdzieś szybko i usilnie dojechać. Jako, że nie mogłem się z nim dogadać, to wkurwiony poszedł jak przeciąg. Cała historia wydarzyła się na lotnisku gdzieś w Europie, a zachorowałem po dwóch tygodniach od przylotu do PL Od tamtej pory chorowałem jeszcze dwa razy i dwukrotnie była to grypa lub chyba nawet przeziębienie mocniejsze, bo od lekarza dostałem paracetamol choć zakładam, że i tak niczego innego bym nie dostał. Zagraniczni lekarze nie mają takiej lekkiej ręki jak polscy w wypisywaniu recept
PS.
Moimi szczepionkami możecie się podzielić. Może a nuż komus życie uratują
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-11-05, 8:29
tigerqaz napisał/a:

Wielkopolska 57 Łódź.



Misiu ale jaki lokal?
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-11-05, 15:38 2
pytolsky napisał/a:

Misiu ale jaki lokal?



Ty już nie cwaniakuj, większość tu uważa Cię za dno, bo takim jesteś. Od siebie dodam że anonimowość w Internecie jest ważna, bo nigdy nie wiesz na jakiego pojeba trafisz. Jak nie Ty, to może trafić się inny czubek.

takisobie2 napisał/a:

Jakiś czas temu dopadła mnie wysoka gorączka 40-41 stopni, a chwilami nawet i więcej (mierzone rtęciowym), która utrzymywała się przez ponad trzy tygodnie.



Mój ojciec również chorował w 2018/19roku. Na 100% nie covid Biegunki, gorączka osłabienie organizmu - od lekarza do lekarza i nikt nic o przyczynie powiedzieć nie potrafi. Sprawę załatwiły sile sterydy, ale co było przyczyną nie wiadomo. Dziś to byłby cowid
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-11-05, 20:46
pytolsky napisał/a:

Misiu ale jaki lokal?



Stań pod blokiem, zacznij drzeć ryja, że to ty i że już jesteś, czy chuj wie co tam chcesz.
To zejdę do ciebie.
Bo z twojej inteligencji, stwierdzam, że nawet na klatce schodowej w czteropiętrowym bloku mógłbyś się zgubić.
Misiu...
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-11-08, 8:34
@up: Czyli jednak pizda z ciebie
taki typowy antyszczepionkowiec, co tylko pysk wydzierać potrafi
Zgłoś
Avatar
Bona1 2021-11-08, 12:13 1
Koledzy powyżej, każdy z Was ma trochę racji lub tak uważa, to nie powód aby się kłócić i obrażać chociaż to bywa zabawne, napewno nie jest to powód aby się napierdalac po ryjach w sytuacji kiedy to my wszyscy jako społeczeństwo jesteśmy waleni w odbyt przez brudną a stuleje tzw. elit
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-11-11, 19:45
Bona1 napisał/a:

Koledzy powyżej, każdy z Was ma trochę racji lub tak uważa, to nie powód aby się kłócić i obrażać chociaż to bywa zabawne, napewno nie jest to powód aby się napierdalac po ryjach w sytuacji kiedy to my wszyscy jako społeczeństwo jesteśmy waleni w odbyt przez brudną a stuleje tzw. elit



Ale ja tylko porozmawiać chciałem
Niestety nie doczekałem się wizyty, zaszczepionego przedstawiciela cwaniaków internetowych.
Nikt tutaj nie miał zamiaru nikogo napierdalać po ryju...
Bynajmniej nie on mnie jak widać.
Zgłoś