18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~żułw 2014-08-18, 6:55
Tu sie ruchajo a dałny o jakichś kluczach i zamkach pierdolą haha.
Ja bym tej kurefce odmówił bo mi sie nie podoba i ma małe titsy
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-08-18, 7:23 6
voidinfinity napisał/a:



Wyobraźmy sobie, że mamy taki klucz otwiera wszystkie zamki.

Zajebisty prawda?

A teraz wyobraźmy sobie, że mamy zamek, który można otworzyć każdym kluczem.

Chujowy prawda?



Chcemy ruchać, ale nie chcemy kobiet które chcą się ruchać. Genius.

Przez takie myślenie jedyny zamek jaki otworzysz to u starego w spodniach.

Nawet nie wiesz ile frajdy daje jak dziewczynka bezpośrednio podrywa faceta (w UK to normalność, a zdarzają się piękne kobiety).

Dla nas seks to nie zobowiązanie do związku, a z twoim myśleniem 1 seks = 1 stały związek.

A i współczuje jak będziesz czekał na dziewicę, która będzie broniła swojego fortu jak akbar kebaby swojej religii. Seks ma sprawiać frajdę, a kobieta musi nauczyć się go (jeden seks w niedzielę przy zgaszonym świetle tego nie da), spróbować z kilkoma partnerami, aby docenić takiego ruchacza jak ty i aby nie ruchała na boku, albo po 5 latach powiedziała że idzie dawać dupy komuś innemu, bo ciągle pociski zazdrośnika o najmniejsze spojrzenie. A tak kusi ją nieznane, bo wszak ruchała się tylko z jednym.

Zresztą jesteś w ogromnym błędzie, jeśli sądzisz, że kobitki nie walą się na boku, ilość zdrad jest nie mniejsza niż w przypadku facetów. Bardziej się ukrywają, ale to wina często także facetów, którzy w sprawach seksu wymagają, a ledwo są w stanie rypać 2 minuty i to na zasadzie młota pneumatycznego. Za mało gadamy o seksie, fantazjach, na luzie, za słabo odczytujemy kobiety itd., ale jak partnerka ma się otworzyć skoro wbija jej każdy, że seks to złooooooo.

Więcej luzu, a seks z przypadkową kobietą może dać dużo frajdy. Seks z żoną po pewnym czasie się nudzi, a powinno być tak: kobieta i facet się wyszaleją - do małżeństwa pochodzą już inaczej. Bardziej w małżeństwie liczy się dopasowanie bani do bani, a ruchanie też jest ważne, ale to nie ono powinno decydować o małżeństwie (jak mawia mój kumpel: uroda przemija, a głupota pozostaje).

Nie psuj innym kobietom głowy, bo przez Ciebie większość facetów nie porucha. A zazwyczaj kobiety miały już partnerów przez tobą (więc zamek już dawno otwarty), tylko teraz bardziej dupy pilnują, bo jeden z drugim wbija głupoty do bani. Niech kobiety robią co chcą... jak jesteś wartościowy i ona to będzie szanować zasady (jest w związku nie rucha na boku), a jak ma zrobić cię w rogi to i tak zrobi. Cipka jak się zapali to nie ma zmiłuj .
Zgłoś
Avatar
zdupyryjazaurus 2014-08-18, 8:48
Ciekawe o której godzinie to było kręcone,że tam praktycznie nie ma ludzi. Zwykle się tam nie da przejść
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-08-18, 9:09 3
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


Mądrze prawisz, mądrze...
A ja dodam jeszcze może coś ze swoich spostrzeżeń:
Kobietki pamiętajcie..., nigdy nie używajcie seksu do manipulowania facetem, bo to działa jedynie na krótką metę i to bardzo...
Jest takie powiedzenie: "Jeżeli facet dostaje chujową kolację w domu, to się stołuje na mieście..."...
Zgłoś