18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
NafazowanyKoleś 2020-03-05, 13:01 4
Juzwa napisał/a:

Jeśli o mnie chodzi, to w Polsce może być całkowita prohibicja. Alkohol, papierosy itp mogą nie istnieć dla mnie. Ale ty zapewne MUSISZ coś przyćpać, bo bez tego łapki chodzą jak przy parkinsonie.



Japierdole.. Herkules mówiłem ci już ogarnij tę obniżoną serotoninę bo pod każdym tematem dzień w dzień napierdalasz te agresywne komentarze. Codziennie masowe komenty a pulę cały czas masz tę samą, to znaczy że ktoś ci je na bieżąco usuwa

Nie chcesz używek to zacznij jeść czekoladę, podobno działa pobudzająco na wydzielanie serotoniny.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-03-05, 13:04
Juzwa napisał/a:

Ale ty zapewne MUSISZ coś przyćpać, bo bez tego łapki chodzą jak przy parkinsonie.



Wiadomo, jak rano nie przyjmę szczura gałki muszkatowej i nie przegryzę korzeniem marihuaen to się nie wysram.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-05, 13:36
Jak zawsze komenty najlepsze
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-05, 17:07
NafazowanyKoleś napisał/a:

Nie chcesz używek to zacznij jeść czekoladę



A chuj cię obchodzi moja serotonina. Co ty kurwa z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.

Coordinator napisał/a:

Pewnie dlatego jesteś takim sfrustrowanym pedrylem, a w ramach rozrywki obciągasz kitę staremu. Zajaraj sobie czasem to dasz odpocząć szczęce



Coś za często o tych pedrylach piszesz. Zabolało,że ktoś nie jest ujebany w uzależnienie od tego gówna? Dla mnie możesz zdychać pod płotem, chuj mnie to obejdzie!

UWAGA KRYPTOPEDAŁ!!!
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-03-05, 17:35 4
Juzwa napisał/a:

A chuj cię obchodzi moja serotonina. Co ty kurwa z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.



Janek kurwa było mówione!
Nie mieszaj alkoholu z lekami na paranoje bo ci szkodzi, znowu zaczną cię śledzić agenci mosadu.
Zgłoś
Avatar
w................3 2020-03-05, 20:02
Jak dla mnie też mogłaby być całkowita prohibicja, kurwa już bym gorzelnie otwierał ale bym se zarobił.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-03-05, 20:36 1
Juzwa napisał/a:

Takich naćpanych śmieci trzeba się pozbywać i to koniecznie zanim kogoś zabiją na drodze, albo siekierą w narkotycznym oszołomieniu.



Po pierwsze :

Ale z Ciebie kurwa leszcz to aż mi słów brakuje.

Po drugie:

Jesteś takim kurwa leszczem, że aż mi słów brakuje.

Po trzecie:

j.w.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2020-03-05, 21:53 5
Juzwa napisał/a:

A chuj cię obchodzi moja serotonina. Co ty kurwa z CIA jesteś czy z GRU że mnie obserwujesz? pooglądaj sobie gówno jak je zrobisz i zrób zdjęcia, żebyś nie zapomniał jak wygląda twoje danie główne.
Coś za często o tych pedrylach piszesz. Zabolało,że ktoś nie jest ujebany w uzależnienie od tego gówna? Dla mnie możesz zdychać pod płotem, chuj mnie to obejdzie!
UWAGA KRYPTOPEDAŁ!!!



Nie musisz się podpisywać pod postem.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-05, 22:07
Maras0803 napisał/a:

Nie musisz



Uderz w stół...
No i co pedałku?
Zgłoś
Avatar
Lyskacz247 2020-03-05, 22:10 2
Juzwa napisał/a:

Takich naćpanych śmieci trzeba się pozbywać i to koniecznie zanim kogoś zabiją na drodze, albo siekierą w narkotycznym oszołomieniu.



Nie pierrdol jak nie palisz. Najarany o wiele bardziej uważnie jeżdżę niż normalnie, wszystko zalezy od człowieka. I trawka nie jest dla każdego.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2020-03-06, 19:58
Zgłoś
Avatar
gumismdma 2020-03-06, 20:55
wilkoala napisał/a:

Oho...
Alkoholic detected.



Albo gej
Zgłoś
Avatar
BansujDziffko 2020-03-08, 13:52
Gosciu jest usmażony jak ryba w Sopocie xDDD.
Zgłoś