18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MudPie 2013-03-20, 16:14
No fajnie ale co to miało udowodnić i czemu służyć ? bo jakoś nie widzę w tym celu.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-03-20, 16:22
Czekam, że ktoś, kiedyś bawiąc się w takie rzeczy odkryje napęd warp albo coś w ten deseń Tak, wiem, że szanse są marne
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-03-20, 16:29 1
MudPie napisał/a:

No fajnie ale co to miało udowodnić i czemu służyć ? bo jakoś nie widzę w tym celu.



No faktycznie bo jeżeli to coś: nie obciąga gały, nie biega po piwo ani nie zrobi nam koryta to nie ma sensu
Jak by wszyscy mieli mieć takie podejście to do tej pory mieszkali byśmy w jaskini.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-03-20, 18:32
Morgennes napisał/a:



No faktycznie bo jeżeli to coś: nie obciąga gały, nie biega po piwo ani nie zrobi nam koryta to nie ma sensu
Jak by wszyscy mieli mieć takie podejście to do tej pory mieszkali byśmy w jaskini.



@Up A co szlachta się znalazła, że to już w jaskini nie łaska mieszkać?!
@MudPie w jaskini mieszka i nie narzeka ;D
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-03-20, 18:38
Morgennes napisał/a:



No faktycznie bo jeżeli to coś: nie obciąga gały, nie biega po piwo ani nie zrobi nam koryta to nie ma sensu
Jak by wszyscy mieli mieć takie podejście to do tej pory mieszkali byśmy w jaskini.



Chyba coś Ci się pomyliło. Co patrząc na wiek nie dziwi. młodyś jeszcze. Nie płyną z tego żadne wnioski, ot zrobili to dla jaj. Nic z tego nie wynika, nie przyczynia się to do niczego, niczego to nie udowadnia, ergo - nie ma w tym żadnego celu i sensu. I właśnie tak postępując byśmy mieszkali w jaskini.
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-03-20, 19:16 1
Cytat:

Chyba coś Ci się pomyliło. Co patrząc na wiek nie dziwi. młodyś jeszcze.



Pochwalisz się swoim (prawdziwym) wiekiem to pogadamy.

Cytat:

Nie płyną z tego żadne wnioski, ot zrobili to dla jaj. Nic z tego nie wynika, nie przyczynia się to do niczego, niczego to nie udowadnia, ergo - nie ma w tym żadnego celu i sensu. I właśnie tak postępując byśmy mieszkali w jaskini.


Skoro twierdzisz że własnoręczne zbudowanie działającej cewki i prowadzenie doświadczeń z nią jest bez sensu to ja z Tobą nie mam o czym rozmawiać. Widać jesteś z pokolenia "3 x Z" (zakuj, zdaj, zapomnij). Faktycznie własnoręczne budowanie działających maszyn, testowanie ich, nauka poprzez doświadczenia (a nie kurwa kucie na pałę formułek) nie ma sensu... skoro zrobił to dla jaj? Kurde Nicola Tesla to musiał być dopiero jajcarz nie?

No tylko popatrz na niego jaki jajcarz!
Zgłoś
Avatar
johny0688 2013-03-20, 19:35
Nie no fajne ... tylko po co?
Zgłoś