18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nasze piłkarki ręczne awansowały do ćwierćfinału mistrzostw świata i zmierzą się w nim z reprezentacja francuzek które jeszcze nie przegrały meczu na tych zawodach ale jak sprawiły niespodziankę z Rumunią to miejmy nadzieję, że i dalej ich poniesie mecz aż pojawi się na otwartym kanale tvp 2 w środę o 17:10, a tu ich piękna radość i miłość do ojczyzny, chłopaki od piłki mają kolejna reprezentacje od której powinni się uczyć

Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2013-12-18, 17:59
"=CAMEL=" - tomasz kammel?
Zgłoś
Avatar
RmX 2013-12-18, 18:10
CzaryMaryy napisał/a:

Jak piłkarze sie maja cieszyc jak meczy nie wygrywaja -.-



Cieszą się cieszą tylko nie przed kamerą póki hajs się zgadza za przegrane.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-18, 18:12
Kumpel mój ćwiczył "szczypiorniaka" w Hutniku. Kolega bardzo miły i spokojny. Wyżywał się na parkiecie. Kiedyś na imprezie jakiś kozak zaczął do niego sapać i od słów do słów doszło do szarpaniny. W życiu nie widziałem takiego szybkiego prawego cepa. Jak mu kumpel zajebał to kolo stracił przytomność na parę minut. Watro trenować koledzy i nie tylko boks.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-12-18, 18:31
jak tak popatrzeć, to w sumie tylko za piłkę nożną możemy się wstydzić
Zgłoś
Avatar
Ruli 2013-12-18, 19:01 5
kurwa mamy PÓŁFINAŁ
Zgłoś
Avatar
coolturalny 2013-12-18, 19:11 3
Kurwa tak mi wstyd za naszych "piłkarzy nożnych", a dzisiaj oglądając mecz szczypiornistek przeciwko francuzkom (większość drużyny = jebane czarne małpy, ale i tak 100% faworytki) czułem wielką dumę i ledwo wstrzymywałem łzy. Nie ogarniam tej sytuacji gdzie kasa i uwaga skupia się na poziomie mułu szmaciarzy od nożnej, kiedy w innych dziedzinach Polska ma prawdziwe talenty.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-18, 20:01 1
coolturalny napisał/a:

Kurwa tak mi wstyd za naszych "piłkarzy nożnych", a dzisiaj oglądając mecz szczypiornistek przeciwko francuzkom (większość drużyny = jebane czarne małpy, ale i tak 100% faworytki) czułem wielką dumę i ledwo wstrzymywałem łzy. Nie ogarniam tej sytuacji gdzie kasa i uwaga skupia się na poziomie mułu szmaciarzy od nożnej, kiedy w innych dziedzinach Polska ma prawdziwe talenty.



"Wstrzymywałeś łzy" od kurwa czego? Ostatnie poleciały mi na grobie ojca i na Plutonie. Dzieciaku nie pisz takich bzdur. Piłka nożna jest naszym sportem narodowym czy tego chcesz czy nie. To nie tylko Reprezentacja czy krajowe podwórka, Piłka Nożna nie jest sprawą życia czy śmierci, to coś bardziej poważnego. A słowa typu "nie ogarniam" możesz sobie wsadzić razem z cebulą za domem. Odpuść sobie biedny, zakompleksiony stulejkarzu.
Zgłoś
Avatar
coolturalny 2013-12-18, 20:30 6
@gwindak ośle te łzy Ci kapały chyba jak cały Pluton Cię w dupę walił. Jeśli nie znasz takich pojęć jak duma z rodaków, którzy potrafią na arenie międzynarodowej pokazać coś więcej niż brak kondycji i umiejętności jak nasi trampkarze, to prawie zaczynam już rozumieć Twój poziom zjeba genetycznego. "Piłka Nożna nie jest sprawą życia czy śmierci, to coś bardziej poważnego", co to w ogóle ma znaczyć. Zrób sobie przysługę, weź parę metrów rozbiegu i pierdolnij głową w ścianę
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-12-18, 20:32 2
gwindak napisał/a:


Piłka Nożna nie jest sprawą życia czy śmierci, to coś bardziej poważnego.



ale Ty masz chłopie zryty beret ...
Zgłoś
Avatar
0pan0wany 2013-12-18, 21:02
Za Orzełka piwko
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-18, 21:04
Pepeee napisał/a:



ale Ty masz chłopie zryty beret ...



Krótko. @pepee Krk człowieczku, śmierć albo klub. @coolturalny nigdy tego nie zrozumiesz wieśniaku.
Zgłoś
Avatar
tarasyhakena 2013-12-18, 21:28
to czekamy na relacje po awansie do pół finału
Zgłoś
Avatar
v00d00 2013-12-19, 0:16 1
Jakie to kurwa przykre, że nasze media ciągle nawijają o piłce nożnej, a takie informacje przechodzą mimochodem. Ile to już razy było, szczypiorniści, siatkarze, lekkoatletyka osiągający sukces - jedna wzmianka, a następnego dnia cisza. Polska kadra piłki nożnej przegra jeden mecz to debile o tym dudnią miesiącami, fakt okładkę z tego robi, nawet władze kraju to komentują. Tacy już jesteśmy. O porażkach wspominamy latami, a sukcesy przemijają szybko w naszej pamięci.

A nasza kadra damska piłki ręcznej to niezłe dupy. Czego się spodziewacie, wyskoczą w dobrym makijażu w wywiadzie od razu po meczu? Jestem z nich strasznie dumny i każdy z was też być powinien. O.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2013-12-19, 12:17
w finale pokażą cycuszki
Zgłoś