18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
RSTB30 2024-09-13, 20:16
dobrze zajeb ać pierdolonych lewuchów!!! hehehe zasrany zachód żydy do stodoły!!
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-13, 20:52 1
Nie dziwię się naczelnym, że w piździe mają przestrzeganie przepisów z takimi stróżami prawa
Zgłoś
Avatar
MariuszGaiusz 2024-09-13, 22:24 1
W UK się szczycą ,że zatrudniają coraz więcej kobiet w policji i więzieniach. generalnie brakuje im bardzo ludzi i wszędzie od Facebooka trąbią,że szukają ludzi i pokazują kobiety w mundurach. W więzieniach na różne stanowiska odrzucają kandydatury facetów i preferują młode kobiety bo to lepiej wygląda i polityka więzień nie jest gnębić brudasów i murzynow przez ex żołnierza tylko maja być głaskani przez białe blondynki
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2024-09-13, 22:29
Mieszkam od kilkunastu lat w UK, dzisiaj w robocie grało radio i często była reklama żeby dołączyć do brytyjskiej armii. Z tego co wiem mają z tym zajebisty problem bo mimo że mają dobry sprzęt to nikt nie chce się zaciągać.Ciapaki i asfalty mają to w dupie tak jak i większość angoli.Do 48 roku i 9 miesięcy można się zgłosić do armii w UK, a do jednego dnia przed 50 urodzinami do armi rezerwowej (coś jak obrona terytorialna). Mi tylko została ta druga możliwość.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2024-09-13, 22:32 1
Hahaha chłop bił, a baba za to oberwała
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-09-14, 9:28
Odwalcie się dziewczyny
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-09-14, 14:00
Brytyjska policja jest policją czyli służbą dla obywateli.
Chodzą, jeżdżą bez broni i mają służyć, pomagać, chronić.
Nie to co u nas. Zwyrodniałe bandziory pacyfikujące każdego kto im się nie podoba bez powodu.
Stalinowskie kanalie gorsze od gestapo.
Jakim ścierwem trzeba być żeby krytykować brytyjską policję i chwalić naszą?
Ano, trzeba być polskim ścierwem, bo nic gorszego we wszechświecie nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Traba 2024-09-14, 21:22
Baronessa napisał/a:

Pewnie te same zasady przy rekrutacji, co w naszej polskiej psiarni:
Zbieranie suchoklatesów sebików i karyn z ulicy po byle jakiej szkole bez przygotowania fizycznego, pół roku pseudo "szkolenia" w terenie, kilka stówek powyżej minimalnej do łapy i poszli na interwencje patałachy jeden z drugą...



Przeciez do każdej służby idą same zamokpleksione chujki. Tam Im komendant czy inny dowódca daje psychiczny wycisk a oni próbują wyrzuć się na obywatelu. Fizycznie są zachukani, wystarczy na nich krzyknąć i się zesrają że strachu jak to robili w szkole bo każdy gnojony guwniaz jest teraz w policji.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-09-15, 8:51
Spokojnie, wypuszczą go niebawem bo nie ma miejsc w więzieniach na takich jak on. Trzeba robić miejsca ja internetowych przestępców
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-09-15, 14:19
Tak widzę tych dzielnych funkcjonariuszy.

Zgłoś