18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pacios 2011-02-25, 16:32
Dziewczynka w czerwonym ma ADHD
Zgłoś
Avatar
kapi145 2011-02-25, 21:44
orginal to nie jest rock tylko rapcore...
: rage against the machine - killing in the name of
Zgłoś
Avatar
Wiader 2011-02-26, 1:03 1
Jasne, że da się bez gitar- Van Canto.
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2011-02-26, 3:58
Nie dostaniesz piwa. Chyba, że usuniesz tego czarnego rapującego bezgłośnie Eminema i tą grupą spoconą świnię odpierdalającą waka waka w czerwonym. Choć bym bardzo chciał i nie wiem jak się starał to tak mnie wqrwia, że nie mogę obejrzeć tego do końca. Gdybym tam był zajebałbym jej lowkicka z półobrotu i przestała by napier*alać tym głupim łbem.
Zgłoś
Avatar
sajet 2011-02-26, 12:41 1
dla mnie syf , zachecilo mnie tylko zeby wlaczyc orginal ..
Zgłoś
Avatar
spirito 2011-02-26, 17:58
@neoneron, wypierdalaj.
temat nikogo nie obrazal, mimo ze byl chujowy poki Ty nie napisales komentarza przeciw muzyce ktorej nie znasz.
gon sie do mamusi na ktorej zapewne utrzymaniu jestes.

ave \m/ kurwa
Zgłoś
Avatar
DolphyEric 2011-02-26, 21:25 1
Filmik może być, ale RATM jest za proste do przerabiania na orkiestrę, a robienie tego w taki sposób mija się z celem.

bingo100 napisał/a:

Moim zdaniem ...nijak sie to ma do symfonicznego koncertu Metallica. Instrumenty klasyczne jak najbardziej daja rade i maja wiecej powera niz cokolwiek innego, ale to wykonanie to nic innego jak banda gowniarzy profanujacych muzyke pod batutą jebnietego rezusa. Giba sie jak opetany a BATutę to chyba widzial jak go z klatki wyganiali.



Akurat Meta z orkiestrą to też był chybiony pomysł, w większości kawałków na tej płycie orkiestra nie wniosła praktycznie nic, a tylko przeszkadzała. Wystarczy porównać to z innymi projektami wykorzystującymi brzmienia orkiestrowe. Pierwsze z brzegu nieco bardziej współczesne przykłady to chociażby Lacrimosa - "Elodia" z 1999r. (jeden z ulubionych zespołów niejakiego Tomasza Beksińskiego, o ile kojarzycie) czy nawet Therion ze swoją "Lemurią". Że nie wspomnę o eksperymentach Arjena Lucassena na "The Human Equation" czy dokonań progrockowców, choćby z włoskiej sceny rocka symfonicznego z lat 60 i 70, albo koncertu geniusza detroit techno Jeffa Millsa z orkiestrą z Montpellier. Nie mówię, że Michael Kamen spieprzył sprawę z orkiestracjami, ale do Mety, w której gitarzysta w kółko ogrywa jedną skalę a Urlich po 20 latach grania dalej nie potrafi dobrze uderzać w gary, orkiestra pasuje jak pięść do nosa, nie wiadomo było, co tu wymyślić.
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2011-02-26, 23:02
Rock bez gitary to nie rock.

Dziekuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
mekiz 2011-03-01, 10:19
Spoko sprawa, ale oryginał to oryginał.



A „Rage against the machine” są zajebiści.
Zgłoś
Avatar
psysutra 2011-03-12, 17:37
MyDreams- nie posraj się z tym lowkingiem

A gitara jest- tylko basowa debile. Co doskonale słychać że gościu napierdala momentami slapem.
Zgłoś