18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Saavedra utworzył w 2007 roku zespól rockowy w którym jest gitarzysta oraz wokalista. Głównie wykonuje covery takich zespołów jak Oasis, Pearl Jam, REM, Bon Jovi, Nirvana i Guns'n'Roses
W kwietniu 2012 roku, wziął udział w pierwszym sezonie Yo Soi (taki must be the music) wykonując utwory zespołu Nirvana. Po dwóch i pól miesiącach rywalizacji udało mu się wygrać owy program.
Przez jedna z większych organizacji z USA (niejaka Huffington post) został uznany jako niemal idealna kopia Cobaina jeżeli chodzi o covery. Wkrótce ma zamiar wydać swoja pierwsza płytę. To tyle jeżeli chodzi o informacje o Peruwiańczyku.

Na filmiku poniżej jego możliwości wokalne


a tutaj do porównania z oryginałem


Wiem, ze nic w tym sadystycznego i w sumie jaj nie urywa ale wiem, że duża liczba osób na tym forum lubi starą dobrą muzykę bez względu czy to rock, grunge czy nawet pop.
Zgłoś
Avatar
Toofaster1 2013-08-18, 23:35
Powiem tak... Wkurwia mnie to nieziemsko... Wiem, że zaraz pojawi sie ktos, kto wklei mi tu masc na bol dupy, czy inny juz oklepany obrazek i mam to szczerze mowiac gdzies, jak jestes na tyle tepy, ze braknie ci jezyka w gebie, to wklejaj tu te skurwiale obrazki. Wkurwia mnie to przede wszystkim dlatego, ze tak zalosnych kopii Cobaina jest miliard i kazdy z nich spiewa ten jeden oklepany utwor. Boze... ZERO wlasnego stylu i spiewają jakby chcieli, a nie mogli. Wiecie jak ja to widze? Ja to widze jako zabijanie dzisiejszego pokolenia muzyki rockowej. Ludziom podoba sie, ze ktos ciagle robi z siebie pajaca i udaje kogos, kogo nie da sie skopiowac ( a nie da sie, bo to byla osoba, ktora grala, bo kochala i wyrazala w ten sposob swoje wkurwienie, a nie bo chciala byc slawna na Youtube ) i przez to coraz wiecej dzieciakow, mlodziezy stara sie upodobnic jak najbardziej do kogos, komu wyszlo, bo byl oryginalny. Dla mnie to szmira, troche pomyslu na zycie, ludzie...
Zgłoś
Avatar
konradtattoo 2013-08-19, 0:12
milion piw za wprowadzenie mnie w nastroj lat mlodosci!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Hempsmoker 2013-08-19, 0:50 1
Blueberrydj napisał/a:

Ten jest dużo lepszy!http://www.youtube.com/watch?v=yU5n0UPI80w


W dodatku zajebisty kawałek.
Zgłoś