18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52


Niejaki Danny Brown, czarny, amerykański raper (więcej info o nim znajdziecie sobie sami) zagrał koncert w piątkową noc w Triple Rock Social Club w mieście Minneapolis ( Kraj Hamburgerów ).

Podczas koncertu, kazał swoim fankom zbliżyć się do sceny. Jednak jedna z jego fanek wzięła tę prośbę zbyt dosłownie i przy całej widowni uraczyła naszego delikwenta lodzikiem. I tu ciekawostka: w trakcie tego "aktu miłosnego" Danyy Brown nie przestał rapować Obrzydzenia dodaje fakt,że fanka była..biała

Na twitterze rozgorzała istna wojna, wielu fanów było zdegustowanych. Inni popularni raperzy odnieśli się do tych wydarzeń prześmiewczo, a sam Danny o samej sytuacji żartował (jak to czarnuch, biała laska ojebała mu gałe to nic tylko się cieszyć)


Fotka z twittera od jednego z fanów

Co o tym myślicie sadole? Czy takie białe kobiety zasługują na szacunek?

Tekst pochodzi z angielskiej strony, przetłumaczone przeze mnie, nie żadne kopiuj-wklej
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-05-01, 16:43
Widocznie była głodna więc opierdoliła kaszankę.
Zgłoś
Avatar
LadyCarminqa 2013-05-01, 18:09 12
Ten temat mnie zdegustował do tego stopnia, że aż zostawię komentarz... Może dlatego, że wizja czegokolwiek seksualnego z murzynem wywołuje u mnie mdłości Ale kurwa! Tak publicznie? Na koncercie? Jeszcze do tego raperowi, co pewnie nawet śpiewać jakoś specjalnie nie umie, tylko recytuje beznadziejne wierszyki? (nie mówię, ze żaden raper śpiewać nie umie, ale nie oszukujmy się, większość)
Wybaczcie mój wybuch, wiele rzeczy na hardzie widuję, ale to mnie naprawdę obrzydziło.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-01, 18:45 1
Mdłości. Tyle w temacie. Zwykła biała kurwa.

LadyCarminqa ja jestem 100% biały.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-05-01, 18:51 1
Przebijam

mam blond włosy niebieskie włosy i wyglądam jak z nazistowskiego plakatu (zasłyszana opinia )

No i nie lubię brudasów.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-05-01, 18:54 4
LadyCarminqa, I tak byś brała do buzi
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-01, 19:02 1
Jak się kochają to chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-05-01, 19:03
a gdzie masz film?
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2013-05-01, 19:10 6
El Caudillo napisał/a:

Przebijam

mam blond włosy niebieskie włosy i wyglądam jak z nazistowskiego plakatu (zasłyszana opinia )

No i nie lubię brudasów.



To blond masz te włosy czy niebieskie? bo sam nie wiem .
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-01, 19:15 3
Żadna kobieta, która posuwa się do kurewstwa, nie powinna zasługiwać na szacunek. Biała, czarna, żółta, nieważne. Kurwa? Brak szacunku.
Zgłoś
Avatar
carOla 2013-05-01, 19:20 3
@joker195, naprawdę istnieją jeszcze na tym świecie kobiety, które NIC co czarne nie wezmą do ust.
Zgłoś
Avatar
barbituran 2013-05-01, 19:23 1
ciężko być kobietą w czasach gdzie liczy się tylko golizna i sex
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-01, 19:25
@up ciężko być grubą kobietą. Szczupłe i ładne mają lekko
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-01, 19:32 4
@barbituran

Po prostu obracasz się w złym towarzystwie. Gdyby normalny facet zaprosił cię do restauracji, do kina i traktowałby cię jak dżentelmen to po któtkim czasie napisałabyś mu SMSa, albo na GG, że "nic z tego nie będzie" bo jest nudziarzem. Takie życie.
Zgłoś
Avatar
de_vasto 2013-05-01, 19:34
Wiarygodne źródła podają, że przstał rapować i zamiast tego zaczął cytować Goethego w oryginale. true story.
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-05-01, 19:43
Za przeproszeniem chuja widzę na tym zdjęciu :[
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie