18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Rasistowskie kamerki internetowe zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Rasistowskie komputery HP
Nabs • 2012-04-25, 13:05
Cytat:

Zabawny błąd w funkcji śledzenia i wykrywania twarzy wbudowanej w kamerę Hewlett-Packarda znalazł jeden z czarnoskórych pracowników sklepu elektronicznego. Funkcja śledzenia postaci zawiesza się, jeśli w polu widzenia kamery znajdzie się …ciemna twarz.

Dave udostępnił nagranie, na którym wraz ze swoją białoskórą koleżanką prezentują błąd. Nagranie pochodzi z laptopa wyposażonego w wadliwy system śledzenia







Pożywka dla tutejszych sadoli, "niezbyt" przepadających za murzynami

źródło: niebezpiecznik.pl/post/security-fail-3-czarnoskora-twarz-zawiesza-monitoring-hp/
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-04-25, 18:50
matx napisał/a:

Nastepny co dopiero internet sobie podlaczyl.


Jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia, to powiem coś głupiego

maxs90 napisał/a:

wytłumaczenie tego błędu systemu macie tutaj: gadzetomania.pl/2012/04/17/cv-dazzle-sposob-dzieki-ktoremu-oszukacie-s...

zjebałem wam wiem ,to żaden rasizm tylko kwestia obliczeń komputera czarni mają kamuflaż od urodzenia

było ostatni na stronie walczącej niegdyś z ACTA teraz z INDECT , poczytacie , zrozumiecie


Wiem że to już dawno zostało rozwiązane, dałem to tutaj ponieważ tutaj jeszcze tego nikt nie dał, i przedewszystkim jest to dość zabawny przypadek że czarny zawiesza mechanizm śledzenia twarzy
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-25, 18:57
@up skubani mają lepiej co do maskowania, będą mniej inwigilowani chyba ,że zrobią program do rozróżniania czarnych plam
Zgłoś
Avatar
lemon43 2012-04-25, 19:13
dla czarnych powinna być funkcja wykrywania asfaltu
Zgłoś
Avatar
gindek 2012-04-25, 19:40
lemon43 napisał/a:

dla czarnych powinna być funkcja wykrywania asfaltu



W nowszych samochodach takie sa

a tutaj wniosek jest prosy, w firmie HP, nie ma czarnych programistow i testerow oprogramowania
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-04-25, 20:31 1
Murzyna ignoruje ok , powiedzmy że to inteligentne zachowanie owego programu , ale że nie wyłączył zasilania po tym jak pojawiła się " Łonda " to huj , bezużyteczny program ...
Zgłoś
Avatar
Abortator666 2012-04-25, 20:56
Ale brzydal
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-04-25, 21:27
Kamera się wycwaniła, cały czas lata za murzynem,bo przecież murzyni więcej kradną niż biali, proste
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-04-25, 21:58 1
rmaya napisał/a:

funkcji śledzenia i wykrywania twarzy

Jak sama nazwa wskazuje funkcja ma wykrywać TWARZ a nie czarny ryj przypominający zgniłego rozdeptanego banana.



No żebyś się nie posrał tumanie Koleś sobie robi jaja, a sadolowe kinder-nazi jak zwykle cali czerwoni od spiny...
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-25, 23:04
@up żadne jaja
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-04-26, 12:26
He he kamery pewnie tez na niego nie działają i wynosi codziennie po jednym lapku
Zgłoś
Avatar
zub2 2012-04-27, 1:29
wykrywajac czarna twarz skrypt ustawiaja ogniskowa na najkrotsza zeby bylo widac czy nie kradnie
Zgłoś
Avatar
Asmodean 2012-05-11, 14:17
Gabryiel napisał/a:

i dobrze, niech znają swoje miejsce w szeregu



Piwko za Tormentie
Zgłoś