18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bienios89 2021-06-03, 12:25 6
Jeżdżę tirem. Jadę sobie przez miasto, chodnikiem idzie grupa gimbazy i nauczyciel wf. Jeden debil w ten sam sposób chciał zażartować i popchnął drugiego debila który wypierdolil się na ulice, minąłem go o milimetry, cały zestaw ważył 38ton. Stanąłem wyleciałem w szoku bo byłem pewien że będzie nowy materiał na sadola ale na moje szczęście Debil miał farta. Wuefista mnie przepraszał, zjebal z góry do dołu debili. Dowidzenia
Zgłoś
Avatar
hardowski 2021-06-03, 12:40
"Por, favor..." ~ czyli już przeczuwała, że zrobiła z niej jarzynę...
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-03, 13:51 1
Co takie gówno ma w głowie? Będąc gimbem nigdy nikogo nie wpychalem ani nie byłem wpychany pod auto i tira, my kulturalnie kopaliśmy się po ryjach
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-06-03, 18:19 1
Nie wiem jak tam, ale u nas max poprawczak, więc można zabić, zrobić z kogoś warzywko i jak się jest nieletnim to tylko poprawczak. Vide ostatni mord na 18-latce ...
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2021-06-03, 19:56 1
Mixy321 napisał/a:

A ja mam w to wyjebane hehe



Jaki ty kurwa musiz być pusty.
Zgłoś
Avatar
Sandvinik 2021-06-03, 23:33 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie wiem jak tam, ale u nas max poprawczak, więc można zabić, zrobić z kogoś warzywko i jak się jest nieletnim to tylko poprawczak. Vide ostatni mord na 18-latce ...



jest cos takiego jak prawo ojca, może zwyczajowe ale równie łagodne jak muzułmańskie...
Zgłoś