18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pitko 2011-03-26, 20:53 1
metanol- trujący
etanol- nietrujący

o kurwa. zawsze myślałem że metanol, jak i etanol jest trujący, z tym że różnią się właściwościami i dawką śmiertelną. No ale ja nie jestem takim zajebistym geniuszem jak ta genialna MtB, w której ludzie (i prowadzący) reprezentują poziom wiedzy 2 kl. pdst.
Zgłoś
Avatar
Reptile 2011-03-26, 21:27
dziaduuu napisał/a:

koles ktory siedzi i napierdala do kamerki trzyma twoim zdanim zajebisty poziom...dzieci tez bedziesz kurwa robil przez neta?


aha.
co powiesz o dziennikarzach, którzy napierdalaniem do kamery zarabiają na życie?
natomiast kabareciarze robią dzieci na scenie, a prezenterzy telewizyjni w studio podczas wieczornych wiadomości?
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-03-26, 23:58
Niekryty pewnie ma wyjebane na to skoro potrafił sam siebie skrytykować .
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2011-03-27, 12:08
kalo_gero napisał/a:

Tu nie chodzi o filmik,żeby ciągle było coś nowego i śmiesznego. Koleś do bólu udowadnia nam jak proste i niedouczone mamy społeczeństwo. Przeciętny respondent niestety jest kretynem i ignorantem nie znającym podstaw nauki. I tacy ludzie mają prawo wyborcze w tym kraju więc nie ma co się dziwić, że jest dziadostwo. Jaki pan taki kram.



Podaj mi związek pomiędzy znajomością pierwiastków chemicznych, znajomością wzorów matematycznych a głosem wyborczym w kraju. Za sensowne wytłumaczenie dostaniesz nagrodę w postaci statuetki "karnego kutasa"
Zgłoś
Avatar
Oguem 2011-03-27, 15:43 2
Wypierdalac z sadistica z tym gownem... Krytyk przynajmniej nie musi reklamowac sie na innych stronach
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-03-27, 16:25
niekryty krytyk to nedzna ciota. Czemu? Juz uzasadniam. Sciagnal pomysl od nostalgia critica probujac byc zabawny, tylko cos mu kurwa nie wyszlo. Nostalgia critic ma przynajmniej zabawne komentarze i reakcje adekwatne do sytuacji. Podczas gdy niekryty chuj jest sztywny jak kolacja u babci i suchy jak piasek na pustyni. Probuje sie wybic na patentach z zachodu(co ostatnio w polsce modne) robiac to przy okazji tak chujowo ze sie plakac chce(jak na polske przystalo)
Zgłoś
Avatar
voldemort 2011-03-27, 21:09
@lapps - to won za granice jak Ci sie nie podoba... i tam też pisz i czytaj skoro tu dla ciebie wszystko "chujowe", to po co tu wchodzisz, czytasz? Zapewne nadal bariera językowa stanowi dla Ciebie poważne wyzwanie..

Po komentarzach pod tym filmikiem widać od razu kto tu siedzi w gimnazjum, albo jest nikim i lubi się pienić.
Zgłoś
Avatar
W 2011-03-27, 22:37
@up, rozumiem, że właśnie przyznałeś się do "klikania" z gimnazjum.

Krytyk jest żałosny i dopierdala się na siłę do sytuacji, które dla programu mtb jakoś zaskakująco hańbiące nie są. Zgodzę się, że mtb się już wyczerpało, program ma masę błędów merytorycznych, a czasami wygląda na reżyserowany. Jest jednak niezłą powtórką podstawowych informacji i czasem miło jest sprawdzić, czy pamiętamy nieużywane wiadomości z liceum.
Wracając do Krytyka, to ja nie jestem w stanie zrozumieć w którym miejscu ten koleś jest zabawny, czy nawet ironiczny. Robi uwagi albo oczywiste, albo "z dupy wzięte". Uważa się przez to za zajebistego wytykacza pomyłek, a momentami sam jest błędem. Plus niesamowicie irytująca maniera mówienia z wyższością debila brnącego we własne mylne przekonania i niewyjściowa facjata. To musi być bardzo nieszczęśliwy człowiek, jeśli spełnia się szukając dziury w całym na każdym kroku i upubliczniając to w internecie. (nie piszcie mi, że skoro typa nie lubię, to po co oglądam - widziałam 4, może 5 jego "krytyk")
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-03-28, 0:43
@voldemort
A co ma sadistic do nedznych programow sciaganych z zagranicy? Nie wiedziales co napisac do zaczales pierdolic od rzeczy? Napisalem to tylko dlatego, ze mnie krew zalala jak zobaczylem filmik z tym pajacem jako "najlepszy post". Jak ci bariera jezykowa nie przeszkadza to sobie obejrzyj na przyklad:
youtube. com/watch?v=LYzLb0vTz9A albo
youtube. com/watch?v=SrUCpDl5ncg&feature=related
moze skumasz o co mi chodzi.(moze bo z kumaniem u ciebie nie za tego)
A i nie martw sie przy najblizszej okazji nie omieszkam stad wypierdolic, ale to raczej duzo nie pomoze w tym wypadku bo z zagranicy tez moge na tym forum pisac. Obojetne w jakim kraju bede siedzial. Nie przemyslales tego co?
Zgłoś