18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jeszua 2011-05-13, 11:04 7
@pancerek pierdolisz synek , ich (posłów , senatorów i to całe gówno ) trzeba gnoić , bo to ostatnie gówno , które ciebie , mnie twoją matkę twojego ojca mają w dupie liczy się tylko to ile zdążą ukraść przez kadencje , więc dobrze zrobił pan redaktor że pokazał mu gdzie jest jego miejsce od samego początku , ...
Zgłoś
Avatar
Tomor666 2011-05-13, 11:05
Chyba kocham superstacje... robią sobie jaja z durnych polityków...którzy myślą, że są ważni....a klepją tylko wystukane formułki... które nie mają żadnego znaczenia...tzn gówno znaczą. Btw Jest to jedyna stacja gdzie Korwinek może się swobodnie wypowiadać.
Zgłoś
Avatar
Vzam 2011-05-13, 11:09 2
Ale o co chodzi? Jakiś pierdzielony dziennikarzyna, który nie ma nic do powiedzenia, zaczął się brechtać jak potłuczony. Rewela.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2011-05-13, 12:14
Piwo dla Pana Redaktora

@Tomor666 co znaczy "klepjać" ?
Zgłoś
Avatar
MrPink 2011-05-13, 12:17 4
pancerek napisał/a:

Superstacja to taki telewizyjny tabloid... Poza paroma programami ofc. A ten typ po prostu zachował się w tym wywiadzie jak totalny cham. Ja rozumiem, że można prowadzić rozmowę w żartobliwym, luźnym stylu, ale to co gościu zrobił, jak dla mnie przekroczyło granice dobrego smaku.

Gdyby ktoś do mnie osobiście takie klamstwa walił jak ten polityk to bym też tak z niego szydził ;]
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-13, 12:27 2
Tak, tylko że w Polsce autostrady są nawet 10 razy droższe za kilometr niż w Niemczech czy Czechach. Więc chwalenie się tym, że wydaje się 80 000 000 zł na drogi, które de facto "warte" są ułamek tej kwoty to powód do wstydu - że się dali koncertowo wyruchać w dupsko (a w zasadzie to nie oni siebie tylko oni nas) , a nie do dumy.
Zgłoś
Avatar
Kadoon 2011-05-13, 12:43 3
Niezły zjeb z tego redaktora.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-05-13, 13:10 4
pancerek napisał/a:

Superstacja to taki telewizyjny tabloid... Poza paroma programami ofc. A ten typ po prostu zachował się w tym wywiadzie jak totalny cham. Ja rozumiem, że można prowadzić rozmowę w żartobliwym, luźnym stylu, ale to co gościu zrobił, jak dla mnie przekroczyło granice dobrego smaku.



a prowadzona polityka i takie odpowiedzi ze strony posłą nie przekraczają granice dobrego smaku? jako podatnicy jesteśmy robieni w jedno wielki H, te drogi do niczego się nie nadają, to są jednosezonówki które niebawem będą zajebiście płatne. i ten pajac poseł mówi z taką powagą oraz zaangażowaniem? polityka nigdy nie idzie w parze z dobrym smakiem więc zachownie dziennikarzy wobec polityków również powinno być nie poważne.
Zgłoś
Avatar
buba0 2011-05-13, 14:19
Kurwa jak w Holandii siedzialem to droge tak na oko 3km wyremontowali w 3-4 dni. W Polsce zajmuje im to kolo pol roku -.-
Zgłoś
Avatar
lukaszlew77 2011-05-13, 17:14 1
Prostak. W niektórych sytuacjach po prostu trzeba umieć się zachować. Ironiczna odpowiedź OK, złośliwa riposta też, ale nie taki chamski brecht. Ten poseł to też jakaś pizda, powinien wyjść, albo pocisnąć mu.
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2011-05-13, 17:15
buba0 napisał/a:

Kurwa jak w Holandii siedzialem to droge tak na oko 3km wyremontowali w 3-4 dni. W Polsce zajmuje im to kolo pol roku -.-


Pierdolenie.
Mikołowską w Katowicach polacy odjebali w dwa tygodnie od czystej gleby po sam asfalt - spory kawałek drogi, na której ciągle trwał ruch - zapierdalali noc i dzień, bo firma, która się tym zajmowała dostała niezły profit za czas realizacji. Kto mieszka w Katowicach wie w jakim wszyscy byli szoku.

Możemy zapierdalać szybciej, niż te krótkochujne japońce o ile sowicie nam za to płacą.
Zgłoś
Avatar
Muffin 2011-05-13, 17:18
Wszystkie polityki to w dupsko pchać i przed Ruchem Poparcia Palikota klękać!
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2011-05-13, 17:27 1
Dziennikarz to pała i tyle, udawany brecht dla mnie jest szczytem głupoty...
te 80 000 000 to jest łącznie ze wszystkimi mostami, węzłami komunikacyjnymi itp...
więc nie pierdolić, że dużo za kilometr. Pierdolicie, że to źle, że robią drogi, a jakby nie robili to byście pierdolili, że nie robią...
Zgłoś
Avatar
czarny665 2011-05-13, 17:28
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Jak nad może leciałem autostradą całe 40 km/h to stwierdzam: podnieśli prędkość że uuu pewnie teraz lecą 45 km/h


Moze i leciales nad MORZE... wez sie najpierw czleniu za ortografie a potem sobie filozuj do woli .
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2011-05-13, 17:38 1
Słuchajcie. nie znoszę tego PO ścierwa absolutnie. Jednak jako dziennikarz, wiem, czym jest etyka zawodowa, którą ten osobnik wyraźnie łamał. Ja rozumiem chęć wyśmiania bzdetnej gadki w wykonaniu tego POsła, ale śmiech dla śmiechu, bezmyślna szydera, ryki i dogadywanie jest tak prymitywne, że żal dupę ściska. Nie tak powinien zachować się dziennikarz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie