18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
🔥 Nadgodziny w pracy ... - teraz popularne
Avatar
BongMan1 2020-03-14, 13:50 2
Co on w ogole pierdoli. Nikt nie mowil, ze te choroby mialy zabic nas wszystkich i nikt nie mowi, ze koronawirus zabije nas wszystkich, nie widzialem nawet jednego takiego komentarza w internecie i nie spotkalem osoby, ktora tak mysli. Po prostu to nie jest zwykla grypa i nie mozna tego lekcewazyc.

krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



wez wykurwiaj z tym sianiem fermentu, nawet tutaj juz dotarlicie. Kiedys przynajmniej na sadisticu z wami fanatykami byl spokoj. Idz pokomentuj w kolku uwzajemnej adoracji na newsweek Polska, a nam nie zawracaj dupy polityka.
Zgłoś
Avatar
WejnRunej 2020-03-14, 13:59 2
Tobor napisał/a:

We Włoszech też takie cwaniaki były...



Daj linka. Z chęcią zobaczę...
Zgłoś
Avatar
wertyh 2020-03-14, 13:59 1
niestety we wszystkich przypadkach mieliśmy szczepionkę, w tym przypadku niczego nie mamy, a wirus się rozprzestrzenia w ogromnym tępię, choć sam mam w to wyjebane.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-03-14, 14:22
Zaś ten korona
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-14, 14:25 4
WejnRunej napisał/a:

Daj linka. Z chęcią zobaczę...



Pokolenie internetu. Nie ma linka, znaczy, że to nie istnieje...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-03-14, 14:35 10
Jak widać po komentarzach, panika wpierdala już sadolowych twardzieli. Płuca zmieniają się w galaretę, gorączka krwotoczna, z uszu wypływa kupa.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-14, 14:49 3
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły kurwa, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po jebane plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać


Zapierdalać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi

wertyh napisał/a:

niestety we wszystkich przypadkach mieliśmy szczepionkę, w tym przypadku niczego nie mamy, a wirus się rozprzestrzenia w ogromnym tępię, choć sam mam w to wyj***ne.



Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie
Zgłoś
Avatar
robur69 2020-03-14, 15:13 2
Czyli jakby Chinczycy i Wlosi wylaczyli telewizor, to dalej by zyli?
Zgłoś
Avatar
BongMan1 2020-03-14, 15:31
ProVVe napisał/a:

Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły kurwa, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po jebane plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać

Zapierdalać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi
Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie



a umieralnosc 30x wieksza niz w przypadku grypy jest nie wazna tak?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-03-14, 16:24
Różnica jest taka:
Pan z kasą ma wyjebane bo zapłaci 10 tyś i dostanie izolatkę z sprzętem a i pielęgniarka mu loda strzeli.

A 90% społeczeństwa usłyszy : "Nie ma miejsc , nie ma leków , nie ma sprzętu. Zdrowiej w domu , albo zdychaj. A i trupa też nie odwieziemy , bo nie ma kto pojechać stwierdzić zgon."
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-14, 16:36 1
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



że też chce ci się walić takie smrody, gdy naprawdę jest problem,
więc , albo lubisz być ruchany w dupę, albo twojej rodzinie grożą śmiercią,
no chyba że zwyczajnie jesteś pierdolnięty
Zgłoś
Avatar
Pwls 2020-03-14, 16:59 1
Gdzie się tutaj daje minusy?
Zgłoś
Avatar
przemod5 2020-03-14, 17:49
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



Ale ty głupi jesteś. Albo kidawa ci płaci. I tak wiemy że glosujesz na pis tylko się nie przyznajesz.
Zgłoś
Avatar
Hektor 2020-03-14, 18:26
ProVVe napisał/a:

Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły kurwa, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po jebane plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać

Zapierdalać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi
Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie



to nie jest grypa baranie
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-14, 18:31
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



już.........zesrałeś się pod swoim postem,
bo twoi koledzy tak

głest napisał/a:

Żeby nie siać paniki i nie pierdolić po próżnicy...
Włochy.
Tegoroczny sezon grypowy (liczony od października 2019 do 19 stycznia 2020) który się jeszcze nie zakończył, rzecz jasna był liczony na pacjentów z grypą i grypopodobnymi zachorowaniami...
Śmiertelność? osób, głównie schorowani i starsi przedstawiciele społeczeństwa... powikłaniami...
A po drugiej stronie - te same Włochy, ten sam sezon - i koronawirus zdiagnozowany i potwierdzony...
Chorzy:
Umarlaki: osób.
Macie ten sam region i ten sam okres w którym rozpatrujemy "zwykłą" grypę i "niezwykły" wirus z Wuhan...
Straszę? Bynajmniej... Jeśli umiesz jednak liczyć... to licz na siebie.



jeszcze dopisz do tej zjebanej statystyki chorych na raka,
kuźwa, kolejny oszołom,
no chyba że piszesz na zlecenie ZUS
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie