18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Jedna z niewielu nowych reklam bez dubstepu w tle i kurewskiego debilizmu.
Za to z zajebistym podkładem, krajobrazem i dźwiękiem V8.
Niezwykłością jest to, że jest zwykła bez skaczących robotów, puszek z farbą napierdalania kółek do góry nogami i pierdolenia milion słów na sekundę.
Automatycznie żegnam posiadaczy Golfów trójek.
Tak powinno wyglądać: DAS AUTO.

Zgłoś
Avatar
solton021987 2013-01-15, 18:47
Maserati Quattroporte 594 551 zł - 688 970 zł (aktualizacja: 2011-01-01)
Volkswagen Golf VII 1.2 TSI 85 KM 59 990 zł
Więc nie rozumie autora tematu co on porównuje, chyba ma kompleksy wobec vw bo jeździ renault 19
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-01-15, 18:47
Pierwszy raz zobaczylem ale jak z tył trochę rozmyty na filmie to wygląda jak audi bodajże a5. To chyba nie tędy droga w wyróżnianiu auta, tył powinien być zajebisty tak jak przód.
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-01-15, 18:49 1
Zgłoś
Avatar
art_m 2013-01-15, 18:50 1
Maserati eh... moje marzenie - król aut
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-01-15, 18:55 1
zozur napisał/a:

nie podoba mi się hu**wy i do tego zrobiony przez makaroniarzy przecież oni nie potrafią niczego poza pizzą zrobić... niektórzy twierdzą nawet, że Polska pizza jest lepsza ahah. Szczęśliwy biedny użytkownik golfa 4.


co ty kurwa mozesz wiedziec...
Zgłoś
Avatar
grzechhh 2013-01-15, 19:07
Jeżeli mówimy włoskiej motoryzacji to chyba najbardziej sadystyczny silnik - dla użytkownika, wyprodukowała firma VM Motori - model VM 2.5TD, wystarczy poczytać opinie zadowolonych kierowców którzy mieli go pod maską
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-01-15, 19:09
Jaki kaczor? Tylko JKM!
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2013-01-15, 19:28
Zawsze marzyłem o Maserati. Choć nic na to nie wskazuje, kiedyś kupie sobie takie auto wam wszystkim kurwa na złość!
Zgłoś
Avatar
przemek145 2013-01-15, 19:44 1
AdresatNieznany napisał/a:



Właśnie dlatego rządzi nami Tusk, nakurwiają fotoradarów jak drzew, paliwo drożeje

Bo co?

Eee wole Tuska od Kaczora, bo normalnie gada
Fotoradary niech łapią "piratów" i nakurwiają budżet państwa, żeby osły woziły się a6 do Sopotu na spacerek, w międzyczasie przeglądając tvn24 na Ipadzie
A, że benzyna drożeje? Phii "Mój" golf i tak widzi tylko LPG ...

Nie sztuką jest stać w miejscu czekając na lepsze jutro, sztuką jest zapierdalać pod górkę, żeby stworzyć lepsze jutro.



Masz piwko zimne za ten komentarz pozdro
Zgłoś
Avatar
Zieniu7 2013-01-15, 19:45
AdresatNieznany napisał/a:



Właśnie dlatego rządzi nami Tusk, nakurwiają fotoradarów jak drzew, paliwo drożeje

Bo co?

Eee wole Tuska od Kaczora, bo normalnie gada
Fotoradary niech łapią "piratów" i nakurwiają budżet państwa, żeby osły woziły się a6 do Sopotu na spacerek, w międzyczasie przeglądając tvn24 na Ipadzie
A, że benzyna drożeje? Phii "Mój" golf i tak widzi tylko LPG ...

Nie sztuką jest stać w miejscu czekając na lepsze jutro, sztuką jest zapierdalać pod górkę, żeby stworzyć lepsze jutro.



Wmawiaj to sobie dalej i badz nadal ru**any
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-15, 20:34
R41NM4N napisał/a:

wolał bym już golfa jak ten włoski kibel
golfem można przejechać i pół melona a ten syf wartości małego jachtu ew kilku nowych golfów ile zrobi zanim wyląduje w warsztacie z jakąś debilną usterką? 2-3 tysiące kilometrów?



A skąd takie fachowe informacje masz?? Jeździłeś?? Typowe pieprzenie zazdrośników... na pewno się psuje... Pewnie nawet nie siedziałeś w Maserati, a mówisz, że awaryjne... Idź ku*wa wyznawać swego NIEZAWODNEGO golfa
Zgłoś
Avatar
AdresatNieznany 2013-01-15, 21:51 1
Właśnie przez to biadolenie posiadaczy VW z góry napisałem, żeby tu nie zaglądali, ale nie...
"Maserati jest złe, Maserati jest ble!" pierdolona zazdrość.
Pewnie nigdy sobie takiego nie kupie, chyba, że będę zarabiał po 100tys na miesiąc. Na razie mam 11 letnie BMW e46, utrzymuje JE, SIEBIE, Wynajmuje Mieszkanie pracuje i studiuje. Jakoś ani ojciec ani matka mi nie pomagają. I jakoś można dać rade w tym kraju, bez wielgachnych znajomości, pod warunkiem, że właśnie nie dajesz się ruchać w dupę za 6zł na wykładaniu towaru, nie prosisz się rodziców o kluczyki do 15 letniej zagazowanej skody, by jechać do jakieś dupy poznanej na necie i myślisz o czymś więcej niż mieć za co się najebać w przyszły week.

"... bo 2/3 sukcesu to mieć na siebie pomysł."
Zgłoś
Avatar
olokop 2013-01-15, 22:05
Teraz dopiero wiem, że kryzys daje nam po dupie, skoro Maserati musi się reklamować...
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-01-15, 23:37
śmieję się z ludzi co myślą że kupią bmw 7 czy x6 bądź audi a8 albo jakiegoś innego pospolitego mercedesa i sądzą że mają najlepszą brykę w mieście a tak na prawdę w miastach tych aut jest od chuja i zamieniają się wówczas w zwykłe pospolite auta jak fiat czy opel. moim zdaniem trzeba mieć niezwykłe wyczucie gustu i smaku żeby sobie pozwolić na takie auto które tak na prawdę pali tyle samo co te mercedesy i cenowo jest mniej więcej podobnie. szczerze jak bym miał ten hajs to kupił bym właśnie maserati bądź bentleya .
Zgłoś
Avatar
bajeros44 2013-01-16, 1:00
Porównywać Golfa z Maserati nic tylko bić bravo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie