18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
Everal 2010-05-19, 23:35 2
Cthulhu napisał/a:

Everal, lans na większe prezerwatywy?

Nie, nie. Mówił że ma za dużą pytę, te się rozciągają gdzieś do 30 cm.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-19, 23:35 1
Cytat:

Mogę przysiąc , że pod twoim nickiem było 16 a nie 20 lat.



To przysięgaj. Chętnie zniszczę później twoje poczucie pewności

Cytat:

Ranger znam wszystkie lekarstwa na twoje problemy.



No właśnie, że nie. Te durexy słabo się rozciągają i co prawda wchodzą, ale tak uwierają, że mi krew odpływa. A gdybym próbował założyć na wzwód - nie da rady
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-05-19, 23:44 3
Widzę że przebijasz aexa. Wybacz ale nie będę Cię karmił
Zgłoś
Avatar
blacha89 2010-05-19, 23:48 2
@Ranger skończ, bo z postu na post robisz z siebie coraz większego debila, no chyba że ewentualnie jesteś pierdolonym czarnuchem(lub jebanym kosmitą, bo na fotce to są kondomy kurwa w rozmiarze XL)...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-19, 23:56 1
Zgadza się. Kiedy nie rozumiesz słowa ''ironia'' to rzeczywiście ktoś używający jej może ci się wydać debilem. Tak więc na potrzeby twojej logiki - zaiste, jestem kosmitą
Zgłoś
Avatar
xxxxgladxxx 2010-05-19, 23:57 1
on w życiu kondoma w ręce nie miał, narazie stoi na stadium dojenia potwora, zostawcie go, on ma swoj 16-20 letni trolli świat i niech cieszy sie z niego
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-20, 0:01 1
Ty chyba w ręce nie miałeś słownika. Patrząc przy okazji na twój wiek wbiłeś jednocześnie samemu sobie

Dobra, show must go on, więc się bawcie, a ja idę doić potwora(cokolwiek to znaczy ).
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-05-20, 0:17 4
Ranger napisał/a:

Zgadza się. Kiedy nie rozumiesz słowa ''ironia'' to rzeczywiście ktoś używający jej może ci się wydać debilem.



A więc twierdzisz, że używasz ironii? Że ten post o wielkim penisie był ironią? Masz rację, ktoś tu nie do końca rozumie pojęcie ironii. Ale bynajmniej nie twój rozmówca.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-20, 0:25 1
Uhm, czyli że ty nie rozumiesz słowa ironia? No to zapraszam na PW, chętnie służę pomocą
Zgłoś
Avatar
xxxxgladxxx 2010-05-20, 0:26 2
pokaż mi błędy w moich wypowiedziach skoro ty jestes zapanbrat ze słownikiem biedny mały trollik który zlamił się jedną wypowiedzią a teraz próbuje obrócić swą głupote pod naporem wszystkich wypowiedzi w ironiczny żarcik, rzekłbym hihaszki biedny trolliku
Zgłoś
Avatar
W................a 2010-05-20, 0:28
Dobra, skończcie te wywody i umówcie się na PW. Życzę Wam szczęścia.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-05-20, 0:31 3
Whiltierna, no co Ty? Nie wiesz ze od kłotni w internecie rośnie e-penis? Nie długo beda uzywac workow foliowych zamiast gumek
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-05-20, 0:31
Piszesz z małej litery, jedyny znak interpunkcyjny, którego używasz to przecinek i to w dodatku źle umiejscowiony.

A troll to ty, twoja siostra, twój pies i twoja matka. A nie, zapomniałem - twoja matka to chuj... pedalski
Zgłoś
Avatar
Garet_PL 2010-05-20, 1:06
zastanawia mnie tylko, po co ktoś jadąc z samymi kumplami do lasu bierze ze sobą kondoma...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-20, 7:16
Dildo napisał/a:

ktos zekranizował moją historie


Też spierdalasz z lasu jak coś w krzakach zaszeleści?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie