18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bartekkk 2013-02-10, 14:17 2
futbol1.pl/swiat/francja/3377-le-figaro-david-beckham-to-stary-rolls-r...

"Francuskie media rozpływają się nad sprowadzeniem Davida Beckhama do Paris Saint-Germain. Tym bardziej, że Anglik postanowił przekazać całe wynagrodzenie na cele charytatywne. "

Nie żebym go jakoś specjalnie lubił czy coś... Ale dobry gest moim zdaniem
Zgłoś
Avatar
podgor5 2013-02-10, 16:44 7
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

@Anders Breivik
Odszedł z Manchesteru (grając rewelacyjnie) do Realu tam dał dupy, bo bardziej go interesowało granie w reklamach perfum i robienie z siebie celebryty, a później już tylko chajs chajs chajs. L.A Galaxy? Co to kurwa jest? Rajcowało go zycie "na poziomie" w wielkim świecie zamiast granie w piłkę. Zresztą jego wybór. Jak dla mnie to zmarnował swój talent, bo jakby sie skupił na piłce to by został legendą. Kto nie pamieta jego rzutów wolnych? To był piłkarz teraz jest ciatą. Dziękuje dobranoc.

"co za kurwa mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na chuj ta zawiść?"
Musisz obrażać co? Nie wytrzymał byś bez tego prymitywie?



haha po pierwsze to ty nazwałeś Beckhama ciotą wiec sam obrażasz goscia bez powodu. bo w tydzien zarabia wiecej niz ty i twoja rodzina narucha przez całe życie? czy ze jest znanym sportowcem, ma piekna żone i trójke dzieci? taki lajf, obecne czasy zrobiły z niego ikonę popkultury, legendą to on już jest od dawna. pokaż mi drugiego piłkarza który był nr 1 w Manchesterze United, Realu (jeden z słynnej ekipy galactikos wymieniany jednym tchem z Ronaldo, Zidanem, Raulem, R.Carlosem, Luisem Figo). do Los Angeles jak sam mówił pojechał propagować piłke nożna w Stanach.

kolega wyzej ma racje, byłes nikim i pewnie taki zdechniesz, a Beckhama mozesz co najwyzej o autograf poprosić
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2013-02-10, 16:44
piwo za Guy'a Ritchie'ego!
Zgłoś
Avatar
malwa321 2013-02-10, 17:22 1
Na reklamach zarobi więcej niż kopiąc gałę po boisku.
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-02-10, 19:47 1
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

@Anders Breivik
Odszedł z Manchesteru (grając rewelacyjnie) do Realu tam dał dupy, bo bardziej go interesowało granie w reklamach perfum i robienie z siebie celebryty, a później już tylko chajs chajs chajs. L.A Galaxy? Co to kurwa jest? Rajcowało go zycie "na poziomie" w wielkim świecie zamiast granie w piłkę. Zresztą jego wybór. Jak dla mnie to zmarnował swój talent, bo jakby sie skupił na piłce to by został legendą. Kto nie pamieta jego rzutów wolnych? To był piłkarz teraz jest ciatą. Dziękuje dobranoc.

"co za kurwa mentalność, a ty byłeś nikim i pozostaniesz nikim, więc na chuj ta zawiść?"
Musisz obrażać co? Nie wytrzymał byś bez tego prymitywie?



Ja bym z nim nie zadzierał
Zgłoś
Avatar
peersil 2013-02-10, 23:02
Chciałbym kiedyś tyle osiągnąć co Beckham! To nie zazdrość tylko podziw. Kurwa odkąd pamiętam marzą mi się piękne krajobrazy LA.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-02-11, 21:36
Jedna wielka zazdrość... KAŻDY z nas tutaj chciałby robiąc to co kocha osiągnąć taki poziom, że może przebierać w propozycjach, a dochód móc przekazywać na cele dobroczynne. Nie ważne czy to jazda na deskorolce, gra na gitarze czy jakikolwiek sport czy hobby.
Zgłoś