18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
riodoro1 2010-04-06, 13:35
downy robią w tv karierę to dlatego nie dostałem się do klanu
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-04-06, 14:02 4
powinni stworzyć jakiś obóz na Kamczatce i tam umieścić downów z całego świata, tam by sobie wszyscy nawzajem kibicowali
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-04-06, 14:17
nie wiem czy się smiać z tego filmu czy płakać..
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-04-06, 14:17
Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2010-04-06, 14:19
Anoniomowe wypowiedzi malutkich ludzi smiejących się z niepełnosprawnego człowieka. Idź do lustra i popatrz jak ci pryszcze kompleksów narobiły.
Zgłoś
Avatar
M................n 2010-04-06, 14:54
Co sie stao?
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2010-04-06, 15:04 6
Zgłoś
Avatar
teken 2010-04-06, 15:17 6
Serpentynka napisał/a:

Jeżeli to Cię śmieszy to znaczy że jesteś bardziej upośledzony (a raczej ograniczony) niż ten chory człowiek.



K1Rules napisał/a:

Anoniomowe wypowiedzi malutkich ludzi smiejących się z niepełnosprawnego człowieka. Idź do lustra i popatrz jak ci pryszcze kompleksów narobiły.



Witamy na Sadistic. Co robicie na tym portalu ?

Mnie najbardziej śmieszy to, że "normalni" ludzie robiąc takie kampanie jeszcze bardziej ośmieszają nienormalnych. Dopinguj im na co dzień. Kurwa skoro kampanie takie jak ta mają przesłanie, żeby nie śmiać się z upośledzonych, to dlaczego w ogóle powstają, skoro są smieszne same w sobie ? Co down się przewróci to mam mu śpiewać "nic się nie stało?" Przecież na potknięcie normalnego człowieka często reagujemy śmiechem, więc śmianie się z niepełnosprawności jest jak najbardziej normalne, co w tym dziwnego, że jego wyraz twarzy mnie smieszy ?
Zgłoś
Avatar
bolszewik 2010-04-06, 17:58 2
@teken to sa ludzie z facebooka, ktorzy chwala sie znajomością tej strony (luknij na dole), a oglądaja tylko mixy utube i czytaja dowcipy, nie wchodza na harda bo tam sa brzydkie rzeczy, tzn, maja po nich koszmary i zmazy nocne... to ludzie ktorzy nie maja nic wspolnego ze słowem "sadyzm", chyba ze mowa o nałogowym waleniu konia, to tyle na dziś
Zgłoś
Avatar
afrixnefrezil 2010-04-06, 18:56 3
gdybym mógł to bym każdego takiego downa zajebał, albo zrobił to bardziej humanitarnie (lulz): aborcja w przypadku takich chorób

aż człowieka krew zalewa, bynajmniej nie przez ich marne istnienie (mają tego świadomość?), a przez wyrównywanie jebanych szans. no co to kurwa ma być, że jakiś wybrakus ma być traktowany na równi ze mną?
Zgłoś
Avatar
G................l 2010-04-06, 19:46
@teken; wyjąłeś mi to z ust. Ci ludzie często nie widząc ich niepełnosprawności, nie widzą ich wcale. Jakby ich nie było, a oni chcą żeby traktować ich normalnie. Śmiać się z nich i z nimi.
Było poważnie. To teraz: jebać ich
Zgłoś
Avatar
Foka 2010-04-06, 20:14
Nie widziałem wśród rozsypanych zakupów piwa "Bartek", wniosek - FeJk
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-06, 20:25
Boże, (znów mówie do siebie), czy wy wszyscy bierzecie reklamy dosłownie ?
Nie chodzi o to że trzeba im śpiewać gdy się wyjebią, tylko pokazać że nikt się z nich nie śmieje bo takie upośledzone dziecko nie patrzy na to jak na śmiech z upadku jeno śmiech ze swojej choroby.

A do komentów "zabić, do piachu", wiecie wolałbym aby moje podatki szły na utrzymanie takich downów a nie na socjalke dla haremu.
Zgłoś
Avatar
Andruch 2010-04-06, 20:50
piwa nie ma bo to nie wina tych ludzi chociaż w reklamówce mógł nieść beczke trotylu i coilguna w kieszeni wtedy nim zajebać tą kasjerke wtedy było by piwo
Zgłoś
Avatar
kopi90 2010-04-06, 22:47
Co sie stao ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie