18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rekolekcje
Dżepetto • 2023-03-27, 22:18
Rzecz działa się w jednym z kościołów w Toruniu, zezwoliła na to Diecezja Toruńska. Nagranie przedstawia "inscenizacje przekazu moralnego".


tylkotorun.pl/wiadomosci/szokujace-nagranie-z-rekolekcji-w-torunskim-kosciele/
tylkotorun.pl/wiadomosci/nauczyciele-biernie-przygladali-sie-szokujacy...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-03-27, 23:40 1
diacon,

Cogito ergo sum. Widać ktoś zrozumiał - chciał zrozumieć. Niestety ja nie potrafię wyrażać swoich myśli w tak zwięzły sposób, ale twój wpis trafia w punkt, dzięki.
Zgłoś
Avatar
Montechris 2023-03-28, 0:14 5
chyba mi stanął , ma ktoś link do całości ?, kolega pyta
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-03-28, 0:26 5
Nic mnie bardziej nie gorszy niż debilne filmy nagrywane w pionie!
Szach i mat gamonie!
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-03-28, 0:34 14
Heliar napisał/a:

Mi tam się podoba, co prawda to tylko część z całego przedstawienia, ale czytając informację można się domyśleć przekazu. Nie rozumiem durniów powyżej, w końcu kościół stał się choć trochę nowoczesny, a im się nie podoba. Jest staroświecki, też źle. Jak by to była tęczowa impreza to byście klaskali, aż by wam zwieracze puściły.
Sytuację takie jak na filmie dzień w dzień widzę na sadolu i często w weekend na mieście, nic nadzwyczajnego, ani szokującego.



Może u Ciebie, w Twoim katolickim domu takie "sytuację" widzisz Ale dla ludzi nie będącymi katoświrami to po prostu patologia.

PS. Bóg nie istnieje
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-03-28, 0:43 8
Ręką mnie swędzi żeby Panu przypierdolić.
Odjebać się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-03-28, 0:47 2
Przynajmniej coś się dzieje w smutnym jak... typowy moher kościele

"WAKE UP (czyli obudź się) nawiązujące do słów Pana Jezusa, które skierował do umarłej córki Jaira (Mk 5, 35-43), aby ją wskrzesić."

Mk, 5, 35-43 Córka Jaira

35/ Gdy On jeszcze mówił, przyszli ludzie od przełożonego synagogi i donieśli: «Twoja córka umarła, czemu jeszcze trudzisz Nauczyciela?» 36/ Lecz Jezus, słysząc, co mówiono, rzekł do przełożonego synagogi: «Nie bój się, wierz tylko!» 37/ I nie pozwolił nikomu iść ze sobą z wyjątkiem Piotra, Jakuba i Jana, brata Jakubowego. 38/ Tak przyszli do domu przełożonego synagogi. Widząc zamieszanie, płaczących i głośno zawodzących, 39/ wszedł i rzekł do nich: «Czemu podnosicie wrzawę i płaczecie? Dziecko nie umarło, tylko śpi». 40/ I wyśmiewali Go. Lecz On odsunął wszystkich, wziął ze sobą tylko ojca i matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. 41/ Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: «Talitha kum», to znaczy: «Dziewczynko, mówię ci, wstań!» 42/ Dziewczynka natychmiast wstała i chodziła, miała bowiem dwanaście lat. I osłupieli wprost ze zdumienia. 43/ Przykazał im też z naciskiem, żeby nikt o tym się nie dowiedział, i polecił, aby jej dano jeść.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-03-28, 1:06
To są jakieś egzorcyzmy normalnie
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2023-03-28, 1:18 1
Plebania normalnie
Zgłoś
Avatar
surojak 2023-03-28, 1:24 2
Toż to jakieś pojeby lgbt tylko z inną naklejką KK. Toż to ten sam syf. Ja tam kosciołem gardze i całą jego historią bo to co tutaj jest pokazane twa od conajmniej tych 2,000 lat. No ale w imie Boga to można i nawet dzieci na wojne wysłać a co ja tam sie znam.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-03-28, 1:25 2
Co tu sie xddd
Zgłoś
Avatar
SinestroPL 2023-03-28, 2:03
Jebane ukraińskie bydło i kurwa nic więcej
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-03-28, 2:07 6
Flegamina napisał/a:

Ręką mnie swędzi żeby Panu przypierdolić.
Odjebać się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.



Tak jest! Śmierć psom niewiernym! Ogniem i torturami zmusimy ich od posłuszeństwa wobec jedynej słusznej wiary!!!!!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-28, 2:35 10
Xxi wiek a ludziom religie dalej pustoszą czaszkę.
Zgłoś
Avatar
diacon 2023-03-28, 2:39 5
surojak napisał/a:

Toż to jakieś pojeby lgbt tylko z inną naklejką KK. Toż to ten sam syf. Ja tam kosciołem gardze i całą jego historią bo to co tutaj jest pokazane twa od conajmniej tych 2,000 lat. No ale w imie Boga to można i nawet dzieci na wojne wysłać a co ja tam sie znam.



To oczywiste, gardzisz wszystkim czego twój rozum nie jest w stanie zrozumieć, pojąć, wypierasz to wszystko po to zbyt wiele dla ciebie. Nauką i wiedzą też gardzisz, ty nawet poprawnie pisać i wysłowić się nie potrafisz, więc nie oczekuj od siebie zbyt wiele.

Wiewór napisał/a:

Xxi wiek a ludziom religie dalej pustoszą czaszkę.



A tobie alkohol, dragi i te 7 klas gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-28, 2:46 1
Zbierają na te kościoły, ale nagłośnienie chujowe bo stare baby i tak nie słyszą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie