18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PękniętySłoik 2022-08-18, 5:43 6
Donekk napisał/a:

vlad idź już spać.



Imbecylu, każdy kto napiszę prawdę jakakolwiek niepoprawna by teraz ona nie była to ruski troll ? Wiśniowiecki też był ruskim trolem ty tępy buraku ? Ani rusek ani ukrainiec nie jest mi bratem, i daj Bóg żeby napierdalali się między sobą aż po kres czasów. Ktokolwiek by tej wojenki nie wygrał, my na tym stracimy. Wygramy jeżeli obie strony przez następne 10-15lat będą się wykrwawiać. I jakkolwiek by to nie było okrutne to tak kurwa jebana mać wygląda świat. A co do cywilów, bo zaraz zaczniecie sobie nimi mordy wycierać. To tak kurwa, wole żeby gineli dzisiaj od kacapskiego osttrzału ukraińcy w kijowie, niż jutro mają ginąć polacy w warszawie. I chuj wam w wasze zaprogramowane przez tv dupy. Dopóki wam w tv palcem nie pokażą komu teraz modne jestr pomagać, to nawet kurwa palcem żaden nie kiwnie. A tylu naszych tutaj w kraju potrzebuje pomocy. Jebani pozerzy bez własnego rozumu.
Zgłoś
Avatar
1bolek1 2022-08-18, 8:09 2
już się ruskie trole wysrywają
Zgłoś
Avatar
endriu0094 2022-08-18, 11:00 3
Jak dla mnie zwinęli chlopa na bani, i po co kur to putinowanie?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-08-18, 11:19 1
Ten ten idzie do orczego marines
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-18, 20:53 1
Wyzimlak napisał/a:

Imbecylu, każdy kto napiszę prawdę jakakolwiek niepoprawna by teraz ona nie była to ruski troll ? Wiśniowiecki też był ruskim trolem ty tępy buraku ? Ani rusek ani ukrainiec nie jest mi bratem, i daj Bóg żeby napierdalali się między sobą aż po kres czasów. Ktokolwiek by tej wojenki nie wygrał, my na tym stracimy. Wygramy jeżeli obie strony przez następne 10-15lat będą się wykrwawiać. I jakkolwiek by to nie było okrutne to tak kurwa jebana mać wygląda świat. A co do cywilów, bo zaraz zaczniecie sobie nimi mordy wycierać. To tak kurwa, wole żeby gineli dzisiaj od kacapskiego osttrzału ukraińcy w kijowie, niż jutro mają ginąć polacy w warszawie. I chuj wam w wasze zaprogramowane przez tv dupy. Dopóki wam w tv palcem nie pokażą komu teraz modne jestr pomagać, to nawet kurwa palcem żaden nie kiwnie. A tylu naszych tutaj w kraju potrzebuje pomocy. Jebani pozerzy bez własnego rozumu.



Pobudka. Zesrałeś się
Zgłoś
Avatar
Donekk 2022-08-18, 22:15
Wyzimlak napisał/a:

Imbecylu, każdy kto napiszę prawdę jakakolwiek niepoprawna by teraz ona nie była to ruski troll ? Wiśniowiecki też był ruskim trolem ty tępy buraku ? Ani rusek ani ukrainiec nie jest mi bratem, i daj Bóg żeby napierdalali się między sobą aż po kres czasów. Ktokolwiek by tej wojenki nie wygrał, my na tym stracimy. Wygramy jeżeli obie strony przez następne 10-15lat będą się wykrwawiać. I jakkolwiek by to nie było okrutne to tak kurwa jebana mać wygląda świat. A co do cywilów, bo zaraz zaczniecie sobie nimi mordy wycierać. To tak kurwa, wole żeby gineli dzisiaj od kacapskiego osttrzału ukraińcy w kijowie, niż jutro mają ginąć polacy w warszawie. I chuj wam w wasze zaprogramowane przez tv dupy. Dopóki wam w tv palcem nie pokażą komu teraz modne jestr pomagać, to nawet kurwa palcem żaden nie kiwnie. A tylu naszych tutaj w kraju potrzebuje pomocy. Jebani pozerzy bez własnego rozumu.



Sobaka już wyjebana?
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2022-08-19, 0:19 2
intermag napisał/a:

Ponad 200 000 banderowcow poszło do piachu, teraz a upadlinie takich będą werbować, ruskie mają przejebane



Widac ze jestes niemiecki benkart. Cóż rodziny wie nie wybiera. Niemcy są super bo postawili za Twoje piniadze lidla gdzie sprzedają produkty drugiej kategorii dla plebsu a ty się cieszysz jak glupi. Co z tego ze niemcy zamordowali prawie 6milionow Polaków oraz dowodzili ukraińskimi oddziałami ss skoro możesz zbierać u nich szparagi jak pies.
Zgłoś
Avatar
panmatador 2022-08-19, 15:09 1
ruskie onuce aktywne na sadolu widzę.
Zgłoś
Avatar
Querseusz 2022-08-19, 16:55 1
Tez raz tak chodziłem po srogich pigulach tak tak cpuny do wora
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-08-20, 7:36 2
Heliar napisał/a:

W tym większość cywili.
Ruskie to podludzie, sadol mi to uświadamia dzień w dzień.



To może opowiedz o bombardowaniu cywili w doniecku oraz o raporcie Amnesty International który wyraźnie pokazuje że uoadlincy zasłaniają się cywilami nak Szkopy podczas 2ws...

Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2022-08-20, 9:42 1
mwaski napisał/a:

Pobudka. Zesrałeś się



Zesrałem się na ciebie przygłupie. Jeszcze ze 2lata i będziesz zapierdalać u ukraińca za 10zl/h, bo będą mieli takie ulgi podatkowe, że polakowi nie będzie się opłacało prowadzić małej czy nawet średniej działalności. No ale najważniejsze, że kacapy mają żle. Pierdolone wsiurskie zjeby bez własnego rozumu.
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-08-23, 15:36
Marcin360360 napisał/a:

Widac ze jestes niemiecki benkart. Cóż rodziny wie nie wybiera. Niemcy są super bo postawili za Twoje piniadze lidla gdzie sprzedają produkty drugiej kategorii dla plebsu a ty się cieszysz jak glupi. Co z tego ze niemcy zamordowali prawie 6milionow Polaków oraz dowodzili ukraińskimi oddziałami ss skoro możesz zbierać u nich szparagi jak pies.



Po twojej wywodzie wyzsanym z dupy ukrainca wnoszę, ze jak przystało na sadolowego imbecyla nie potrafisz odróżnić ironi od rzeczywistości a tym bardziej przeczytać parę zdań z zrozumieniem, łap swoich ukraińskich braci. Lecz jeśli jeszcze kiedyś zechcesz mi pocisnąć wyjmij przed pisaniem ukraińskiego pienisa z japy

Zgłoś