18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
matikati 2010-06-07, 12:43
finish her !
Zgłoś
Avatar
szemel 2010-06-07, 12:47
Zero finezji naprawde . Jak by ją zlał pałką milicyjną po piętach to ani mu nie ucieknie ani "elementy eksponowane" nie ucierpią.
Zgłoś
Avatar
Natalcia018 2010-06-07, 12:48
Jego bym tak kurwe podwójnie przekopała...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-07, 12:57 1
Pieprzony sadysta. Powinno mu się łeb wsadzić w krowią dupę ,żeby zdechł.
Zgłoś
Avatar
xiofarii 2010-06-07, 13:02
Up@ i jeszcze jemu w dupe włożyć jakiś kołek, może wtedy by się podniecił i przestałby lać 'dziołchy'
Zgłoś
Avatar
Mrtn 2010-06-07, 13:07 3
aż kipi z was sadyzm.
Zgłoś
Avatar
sirios 2010-06-07, 13:38 30
Wg mnie źle to robi. Przytoczę znany i szanowany poradnik, aby szanowna brać sadisticowa mogła uniknąć błędów w sztuce.
PS. przydługie, ale warto

Witam Was ponownie Dzisiaj chciałbym poruszyć bardzo ważną kwestię. A mianowicie błędy, które popełniają początkowi kaci oraz niesolidni rzemieślnicy

Najczęściej patrol wezwany na interwencje w sprawie domowej awantury zastaje poobijaną kobiete, nierzadko w kałuży krwi i kolejny poczciwy chłopak, który chciał się odprężyć ma przejbane przez głupią pizde Najczęstszym sposobem karcenia szmat jest napierdalanie pięścią na oślep. Jest to złe rozwiązanie i zostawia sporo śladów na ciele Jeżeli nie mamy ochoty na bardziej wymyślny wpierdol, należy bić otwartą dłonią Bijemy w twarz po bokach (nigdy prost w nos!) oraz tył głowy. Nienależy też skupiać sie mocno na jednym pukcie, bo może to spowodować siniaki Co do pięści- można, jednak jest tylko jedno miejsce w które można zakurwić szmacie. Jest to brzuch Można to robić mocno i dowolnie trafiać, aż do pomieszania płynów ustrojowych Często pomijanym punktem przez większość przykładnych mężów i narzeczonych są kończyny Ogrom ludzi zapomina, że kolana i uda są u kobiety stosunkowo czułymi punktami. Jednak bicie po nogach czy łapach pięściami mija sie z celem (jedynie kopnięcia) I tutaj do akcji wkraczją przedmioty Polecam każdemu zaopatrzyć sie w policyjna, gumową pałkę lub jej imitacje, można dostać na każdym bazarze. Bardziej doświadczeni preferują uderzanie z całej siły w stopy. Stuprocentowa skuteczność plus zerowe ślady czynią tą metode jedną z najlepszych Kolejny punkt to kolana, chyba każdy wie jak to boli Do pary z pałką, deską, gazrurką, smyczą, łańcuchem polecam zastosować poduszkę Taką zwykłą jaką używamy do spania, ewentualnie do podparcia na kanapie. Służy ona tłumieniu obrażeń i zapobiega powstawaniu ran otwartych. Poduszką można także dusić. Jest ona o tyle dobra, że dzieki właśnie temu tłumieniu daje nam zielone światło na nakurwianie szmaty ciężkim przedmiotem po głowie Bez wiekszego ryzyka. Na koniec jeszcze słówko o duszeniu, oprócz poduchy używa się linki stalowej, sznurków, paska, szalika, kabla itd. Jednak najlepiej sprawdza się kawałek delikatnego materiału (szczególnie jedwab). Nie powoduje on czerwonych pręgów na szyji dziwki Przy duszeniu jest ważne potrząsanie głową w celu zdezorientowania ofiary
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2010-06-07, 13:56 20
Bawią mnie wasze reakcje ;] Kiedy kobieta bije się z kobietą = fapfap, kiedy kobieta uderzy faceta = dobrze skurwielowi, niebiały/czarny uderzy kobietę = spalić go na stosie i wypruć flaki, czarny uderzy niebiałego = nieładnie, czarny uderzy białego = bandyta, biały uderzy niebiałą = mogła być w kuchni, biały bije białą = co to mu się stać powinno i co ta ja bym mu nie zrobił/ła jak można być tak okrutnym, biały się leje z białym = ja bym już mu pokazał jak się bije. Podsumowując myślenie szarego użytkownika: czarni to bandyci powinni spłonąć, reszta kolorów to zwykłe zwierzęta do bicia, biali są spoko tylko kobiety powinni trzymać w kuchni. Taki mój wniosek
Zgłoś
Avatar
Walassss 2010-06-07, 14:11
@ sirios

Ha jaka pomoc ostateczna :] fajnie się czyta
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-06-07, 14:20 10
@ Sirios wie. Napatrzył się jak jego tata traktuje mamę ;]
Zgłoś
Avatar
sirios 2010-06-07, 14:21 1
@up
ale ja mam dwóch tatów
Zgłoś
Avatar
xiofarii 2010-06-07, 14:23
@KamykHC Hah, no dokładnie, taka jest prawda, każdy powinien wiedzieć gdzie jest jego miejsce czy to mudźin czy white
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-06-07, 14:24 1
KamykHC napisał/a:

Podsumowując myślenie szarego użytkownika: czarni to bandyci powinni spłonąć, reszta kolorów to zwykłe zwierzęta do bicia, biali są spoko tylko kobiety powinni trzymać w kuchni.


słuszne wnioski będą z Ciebie ludzie
Zgłoś
Avatar
piroman88 2010-06-07, 14:30
Jak to było "wpierdol" to ja jestem papież...
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2010-06-07, 15:12 1
to jest następny przeciwnik pudziana
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie