18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Międzynarodowy Komitet Olimpijski zobligował europejskie komitety krajowe do wyszukiwania talentów sportowych spośród setek tysięcy uchodźców, którzy w 2015 roku przybyli do Europy w pogoni za lepszym życiem. Uczestnictwo reprezentacji uchodźców w igrzyskach ma pomóc spełnić sportowe marzenia ponad 60 milionów osób na świecie posiadających obecnie taki status społeczny.

Decyzję o powołaniu reprezentacji uchodźców podjął osobiście szef MKOL w trakcie jednej ze swoich wizyt w obozie dla uchodźców w Atenach. Celem całego przedsięwzięcia ma być zwrócenie uwagi świata na problemy uchodźców, którzy ryzykują życiem byle by tylko dostać się do upragnionej Europy.

Nigdy wcześniej uchodźcy nie mieli swojej oficjalnej drużyny olimpijskiej. Uchodźcza reprezentacja składać się będzie z maksymalnie 10 osób i wystąpi pod flagą olimpijską. Imigranci będą również częścią sztafety niosącej znicz olimpijski z Aten do Brazylii.

Na razie jednak nie wiadomo, kto sfinansuje start sportowców- uchodźców na igrzyskach w Rio. Wiadomo natomiast, że krajowe komitety zgodnie z odgórnym rozporządzeniem rozpoczęły już rekrutację.

ŹRÓDŁO
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2016-02-10, 15:45 1
Nosz ja pierdole, czytam i nie wierze...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-02-10, 19:10
Czyli powstaną samoistnie nowe konkurencje
Spierdalanie przed muzułmańskimi gwałcicielami
Bieg przez płotki kóz
A w ogóle kozy zastąpią kobiety sportowcy
Zgłoś
Avatar
Iwerael 2016-02-12, 12:01
hahahahaha.... o ja... dawno nic mnie tak nie rozbawiło, śmiałem się dobre kilka minut! Leci piwo

PS. Wystąpią pod zieloną flagą mahośmi***a?
Zgłoś
Avatar
afcv 2016-02-12, 12:10 1
Nie ma chuja żebym uwierzył z tego newsa.
Zgłoś
Avatar
pucek007 2016-02-12, 12:23
Pewnie ich zabiorą na olimpiadę jako podstawy pod tarcze czy inne chujostwa.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2016-02-12, 12:37 1
Na olimpiadzie Hiltera też grali uchodźcy, wszystko idzie w dobrym kierunku
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2016-02-12, 14:20 1
To jeszcze trzeba im przypisać jakiś kontynent, proponuję Biegun Południowy.
Zgłoś
Avatar
yogi1962 2016-02-13, 14:02
Do Rio będą płynąć ze zniczem pontonem
Zgłoś