18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trzynaście lat i taki poziom, tyle sukcesów. Tylko pozazdrościć i śledzić rozwój dalszej kariery.



Angielski wymagany na poziomie: jakimś tam.

Nie znalazłem po tagach
Zgłoś
Avatar
WielkieCzarneDildo 2012-12-16, 23:18
Najman już sra w gacie
Zgłoś
Avatar
łonder 2012-12-17, 0:02
Jest czego zazdrość japy konsystencji galarety w wieku nastu lat...
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-17, 0:12
@Rafao, jeśli będzie dalej siedzieć w boksie to tak, może rzeczywiście być. Jeśli pójdzie w MMA, to dożyje setki, a jego problemami będą kalafiory na uszach i bolące stawy. W MMA nie przyjmujesz tylu ciosów na jape... ale chuj tam z tym nawet. Lepiej się napierdalać i żyć w chwale, niż być zdrowym na starość, a mieć chujowe życie za młodu. Taki Muhammad Ali, teraz porobiony jest, ale nikt o nim nie zapomni i w kartach historii będzie na zawsze.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2012-12-17, 0:42 1
@Echis, wszystko fajnie, ale ktoś kto wie, że jest w czymś dobry nie musi tego udowadniać przed całym światem. Takie zachowanie świadczy raczej o ułomności i braku wiary we własne możliwości, dlatego ludzie tego typu muszą cały czas utwierdzać się w przekonaniu, że są najlepsi. Podobnie zachowuje się facet, który nie potrafi stworzyć stałego związku, a zalicza panienki na lewo i prawo. Osobiście nie pragnąłbym chwały wśród stada baranów, wolę szacunek wąskiego grona ludzi niezwykłej mądrości. Nawiasem, wiele lat swojego życia poświęciłem na trenowanie sportów walki, ale nie było to MMA. Było to coś o wiele bardziej szlachetnego i wymagającego dużo więcej pracy - pomijając wielusetletnią tradycję. Sztuki walki rozwijają mądrość, a MMA do nich nie należy.
Zgłoś
Avatar
dziurny 2012-12-17, 0:52 7
Rafao napisał/a:

Nawiasem, wiele lat swojego życia poświęciłem na trenowanie sportów walki, ale nie było to MMA. Było to coś o wiele bardziej szlachetnego i wymagającego dużo więcej pracy - pomijając wielusetletnią tradycję.


Karate Tsunami ?
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-12-17, 7:48
Pogadamy jak pójdzie do seniorów.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-12-17, 9:35
danieltrcd napisał/a:

Wszystko ok nic do niego nie mam, ale widać ze z jebanego bachora już jest cwaniaczek.



No i jak dalej pójdzie to będzie se musiał pomagiera od obcierania śliny znaleźć
Zgłoś
Avatar
maxobello 2012-12-17, 14:36
Rodzyn napisał/a:

Wjebałbym mu, aż kredki by się posypały



jasne, ze bys mu wjebał. on ma 13 lat, a Ty? nawet 20letni przyjaciel zespolu downa dałby mu rade.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2012-12-17, 17:36
@dziurny całkiem śmieszne, niestety nie trafiłeś.
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-12-17, 18:16
Może i jest cwaniaczek i co z tego, młody jest, w końcu życie nauczy go pokory.
Zgłoś
Avatar
mr.proper 2012-12-17, 19:09
piwo ale i tak czuje się jakbym walkę psów oglądał, co tata powie to zrobię, nieukształtowany młody człowiek
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-12-17, 22:11
danieltrcd napisał/a:

Wszystko ok nic do niego nie mam, ale widać ze z jebanego bachora już jest cwaniaczek.



A czego oczekujesz po zawodniku sportów walki...? Spodziewasz się małomównego kolesia z kółka różańcowego ?
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-12-17, 22:12
każdy ma swoje hobby i chuj.
Zgłoś