18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
hellutek 2010-04-30, 1:21 1
cum fiesta
Zgłoś
Avatar
landryn3 2010-04-30, 1:43
Ze jej cycki na powierzchni wody nie utrzymały ?
Zgłoś
Avatar
DAGFEN 2010-04-30, 6:49
Po cholerę koleś jej uciska przeponę Pewnie jakiś specjalista z sadistica

I jeszcze kolano pod głowę żeby oddechu nie mogła złapać
Zgłoś
Avatar
lakusjo 2010-04-30, 7:33
Moze i wielkie cycki ale brzuch za to ogromny i jakos te cycki giną...
Zgłoś
Avatar
jerzyk 2010-04-30, 8:12 4
Kurwa na tej stronie to sami: ratownicy, lekarze, specjalisci i naukowcy. Czasem to az strach cos napisac ;o
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-04-30, 9:44
faktycznie akcja ratownicza zle wykonana, ale przezyla i to sie liczy.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-04-30, 11:12 1
Już wiem skad w niektórych zbiornikach wodnych przt brzegu jest piana. Przez takie babska, napluja do wody i o...
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2010-04-30, 11:22 2
Durnie i debile !!!!!!!!! poczytajcie sobie wytyczne resuscytacji 2005, a jak wam się nie chce to wam streszczę rozdział z udzielaniem pomocy osoby utopionej. Przyczyną zatrzymania krążenia u takiego wieloryba była woda w płucach a PRIORYTETEM SĄ ODDECHY RATOWNICZE W TAKIM MOMENCIE. należy ich wykonać 5 co powinno od razu przywrócić akcję serca, a jeżeli to nie pomoże to się napierdala 30:2 (masaż: oddechy). I się pytam gdzie była głowa do tyłu odchylona i co to za masaż brzucha ? albo jeszcze lepiej masaż serca na boku mrehehehehe. To tyle w tym temacie koniec imprezy dowiedzenia!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-04-30, 11:57
Tłuszcz albo silikon wypompowywał..
Zgłoś
Avatar
lubie_kopytka 2010-04-30, 12:41
Głowa MUSI być odchylona do tyłu.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-30, 13:51
Scarlet napisał/a:



żeby się udławiła wodą, tak?



nie, żeby udrożnić przełyk. analogicznie - połykacz mieczy odchyla głowę do tyłu, żeby sobie nie przebić przełyku.

jak już ją przewrócili na bok, to mógł ktoś jej zajebać takiego kopa, żeby jej się odechciało wchodzić do wody
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-30, 14:07
paix napisał/a:

nie, żeby udrożnić przełyk. analogicznie - połykacz mieczy odchyla głowę do tyłu, żeby sobie nie przebić przełyku.



no dobra, ale jak ta woda ma z niej wyjść w takim razie, bo jeśli odchylisz głowę do tyłu, to raczej się nie uda. przyznam, że niewiele pamiętam z kursu pierwszej pomocy. ale pamiętam, że jak jest krwotok z nosa, to nie wolno głowy do tyłu odchylać, bo się można zadławić krwią. tyle wiem, że nie powinni jej kłaść na bok.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-30, 14:21
@~Scarlet
jak masz krwotok z nosa to z reguły stoisz. poza tym, krwotok jest z nosa, więc jeżeli odchylisz głowę do tyłu to możesz się zadławić krwią, tak jak napisałaś. a jeżeli leży i odchylisz głowę to powstanie linia prosta (chociaż sam uważam, że lepiej, aby głowa leżały płasko) i woda nie będzie miała przeszkód w postaci zagięcia na odcinku gardło-przełyk.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-30, 15:29
dzięki paix, aż mnie zmobilizowałeś, żeby sobie trochę wiedzy ratowniczej odświeżyć, kto wie, kiedy się może przydać..
Zgłoś
Avatar
warzywniak7 2010-04-30, 19:00
Tak zjebanej akcji to nie widziałem ! Nie pierdolcie co poniektórzy że ludzie nie spanikowali.... Oni chyba na Baywatch-u się wzorowali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie