18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nedon 2012-02-10, 16:41
necrosodomizer napisał/a:



Wiem że nie mogę Ci jebnąć. Wiem też że dyskusja nie ma sensu. Wiem że nie ma co dusić w sobie emocji.

Tak więc spierdalaj tępaku.

P.s. Kurcze będę miał przez Ciebie (prezepraszam - ciebie) kolejne ostrzeżenie.



Może kurwa zróbimy KSW Sadistic? Napinaczki będą sie okładać zobaczymy kto wygra ?
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-02-10, 17:04
bicpico napisał/a:

@up nie napinaj się tak bo pierdolniesz w szwie, kurwa mafia która mści się na kamerze .... stoi 5 facetów i kopią kamerkę sony - na serio to było takie ważne że musiałeś się uwewnętrzniać z tym gównem ? tępaku ?



Uzewnętrzniać. Jeśli dobrze cię zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-02-10, 17:14
o nie! zrobiłem błąd - weź ten ochłap, twój ostatni argument do jakiego możesz się przyjebać czyli ortografia - weź go i idź zwalić sobie gruchę.
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-02-10, 17:17 1
Mafia i gangusy, bez broni są zwykłymi szaraczkami. Tylko dzięki broni i obstawie mają tak dużą pewność siebie. Kiedyś oglądałem w TV program o antyterrorystach z różnych państw i w jednym się powtarzali. Zdecydowana większość tych strasznych Panów, gdy nie ma w zasięgu ręki broni lub swoich "żołnierzy", zachowują się podobnie jak niegdyś ich ofiary. Jeden opowiadał jak wpadli na chatę jakiegoś gangstera, rzucili go na glebę a on prosił, żeby go nie bili i coś tam jeszcze krzyczał i się wierzgał. Wtedy dowódca grupy dostawił mu broń do głowy i kazał się zamknąć. I po chwili spod złego Pana wypłynęła okazała kałuża moczu.
Zgłoś
Avatar
pieciak1 2012-02-10, 17:24
Na pewno wcześniej panowie grzecznie przyjechali zaoferować właścicielowi odpłatną ochronę. Właściciel się nie zgodził (nie chciał płacić) więc skoro lokal nie chroniony to bandziory wpadły!!
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-02-10, 17:24
bicpico napisał/a:

o nie! zrobiłem błąd - weź ten ochłap, twój ostatni argument do jakiego możesz się przyjebać czyli ortografia - weź go i idź zwalić sobie gruchę.



Ok. Dobrze. Zrozumiałęm swój błąd. Przepraszam.

żartowałem

P.s. Jak CI się nie znudziło to możemy dyskusję na privie kontynuować bo to bardzo odiega od tematu a został mi już tylko jeden warn.
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-02-10, 17:46
Po przeczytaniu tytuły myślałem ze będa kamery niszczyć :/
Zgłoś
Avatar
proxx 2012-02-10, 18:02
w 20 sekundzie prawie jebnał kolesiowi automat do gry na łeb,widać że nie chcieli nikogo skrzywdzić,bo chłop lekko się wystraszył.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-02-10, 18:22
Chujnia nie mafia kurwa... jaki cwel podpala tak benzynę/chuj wie co co tam lali ? Peta się rzuca... Filmów nie oglądają? oO
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-02-10, 19:23
proxx napisał/a:

w 20 sekundzie prawie jebnał kolesiowi automat do gry na łeb,widać że nie chcieli nikogo skrzywdzić,bo chłop lekko się wystraszył.



Nie no skądże nie chcieli nikogo skrzywdzić, dlatego postrzelili kilku pracowników.
Zgłoś
Avatar
visitor1 2012-02-10, 23:04
Neapolitańska Kamorra
Zgłoś
Avatar
Nygus93 2012-02-10, 23:23
jak to tylko cygańska impreza
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-02-11, 2:08
w którym momencie zostaje zniszczona ta kamera bo nie widzę
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-11, 13:12
Chyba Kamorze.
Kryzys nastał. Kto ma lepszy makaron jest wrogiem. A wszystkich i tak wyrucha ten od bonga bonga.
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-02-14, 21:38
Soundtrack z Mafii 1 który się włącza jak uciekamy przed kimś
Zgłoś