18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
czarnykun 2015-12-25, 10:32 2
Żeby śmiać sie z roastu trzeba wiedzieć cokolwiek o roastującym (?)...roastowanym(?)... wyśmiewanym kurwa. Piotrek Schmidt ( ten typ mes ) to bardzo dobry i znany muzyk, wiec jesli ktos tu pierdoli ze to jakiś anonim to wniosek nasuwa się jeden : rzadko się gdzieś bawicie chłopaki, bo mało jest miejsc w Polsce w ktorych nie grał.

aha, mimo, że dużo wiem o wyśmiewanym to nie zaśmiałem się ani razu, chujowe
Zgłoś
Avatar
tomex13 2015-12-25, 11:11
Jeżeli to najbardziej tutaj pasuje to współczuję ci, że oglądałeś inne części. Pierwszy roast, że nie wiedziałem kto jest głównym bohaterem i te kilkanaście osób dookoła niego.
Zgłoś
Avatar
Immortality 2015-12-25, 12:49
Jakie to kurwa słabe jest.
Zgłoś
Avatar
Dragoon44 2015-12-25, 12:54 4
mitrus80 napisał/a:

Jest przyjęte że nazywa się to roast to niech tak będzie, po co się o to pluć?

Jak ktoś napisze rock and roll to się ktoś dopierdoli że nie pisze rokendrol?



Ty na poważnie ??
Wkurwiają mnie dzieciaczki, które mieszają angielski z polskim, np: "No wiesz Elka, kolnęłam do mena, a on dżizys chrajst zrywa ze mną, gad demyt... a potem mówi mi its e prenk its e prenk".

Albo mówisz po polsku, albo WYPIERDALAJ do JuŁeSej / Angli, czy innego gównianego kraju z angielskim na platformie!
Ciekawe czy zaraz będziesz sie zwracał wszędzie po angielsku ?? chcecie być tacy kurwa nowocześni, europejscy ?? to spierdalac lizać dupe obcokrajowcom, bo ja mam swój język polski, kocham ten język, jestem zajebiście dumny z tak trudnego języka i chuj mnie obchodzi czy Wam sie to podoba, czy nie pierdolone gimbuski już mocno zamerykanizowane (bo modne), ale ja będę poszerzał tradycję i będę uczył własne dzieci bardzo szanować nasz język ojczysty, uczyć Polskich tradycji (typowe cebulactwo odpada!!), no i najważniejsze - będe wbijał mu do głowy, aby nie wpadał w modę (nie amerykanizował się, nie słuchał pedalskiej opinii rówieśników co ma ubierać, a co nie, bo nosisz to na co masz ochotę i jaki masz gust, a nie jakieś rureczki, iPhone'y, Galaxy, tableciki, zabawa telefonem po menu, jak się siedzi w kolejce, które zawładnęły ameryczką i europką!

Jesteś w Polsce, to szanuj nasze obyczaje! Jak się nie podoba, to z Bogiem!

Pierdolona gimbusiarnia... tylko ta moda na hamerykę, bo modne... tak samo z Korwinem - głosuję, bo jest taaaaki rozbujnik polityczny i jest to modne na niego głosować. Wyjebać tą mode w pizdu, tylko ogłupia ludzi.
Zgłoś
Avatar
ZAwiaas 2015-12-25, 12:57
eh słabe to jak moja stara. Wesołych
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-12-25, 14:07
O huj tu chodzi. Siedzi typ, inni z niego napierdalają takie kalumnie, że powinien wstać i wyjebać każdemu w ryj dla zasady.
Co to kurwa jest, pokazywanie, że mogę mówić co chcę, o kim chcę publicznie i każdy ma się śmiać, że facet o którym się mówi nie ma resztek honoru?! POWAŻNIE KURWA?! Przecież to robienie jebanej pizdy, cioty i pedała z mężczyzny.

Śmiesznie mówić, poniżać można każdego i w każdym temacie, w końcu tutaj śmiejemy się z upośledzeń, zwierząt, śmierci, żydów, negrów i wszystkiego kurwa co jest śmieszne. Ale podziwiać ciotę bez honoru? Albo ludzi którzy sztucznie mu ten honor odbierają i publiczność która nie widzi w tym nic złego? Kurwa jak jebana owca mam udawać, że to normalne kurwa?!
Przecież to jakaś jebana aberracja mężczyzny... No kurwa!
Tylko czekam, aż jakaś lewacka spierdolina zacznie fuczeć i wylewać swoje pseudointelektualizmy rodem z TVN/Wyborczej/Newsweeka.
A potem taki typ, jak mu odjebią ziomków w paryżu mężczyźni którzy mają honor, rozbijają sobie jajka na głowie na znak protestu, nagrywają i wrzucają w neta, zamiast łapać za karabin.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-12-25, 15:21
Dragoon44 napisał/a:



Ty na poważnie ??
Wkurwiają mnie dzieciaczki, które mieszają angielski z polskim, np: "No wiesz Elka, kolnęłam do mena, a on dżizys chrajst zrywa ze mną, gad demyt... a potem mówi mi its e prenk its e prenk".

Albo mówisz po polsku, albo WYPIERDALAJ do JuŁeSej / Angli, czy innego gównianego kraju z angielskim na platformie!
Ciekawe czy zaraz będziesz sie zwracał wszędzie po angielsku ?? chcecie być tacy kurwa nowocześni, europejscy ?? to spierdalac lizać dupe obcokrajowcom, bo ja mam swój język polski, kocham ten język, jestem zajebiście dumny z tak trudnego języka i chuj mnie obchodzi czy Wam sie to podoba, czy nie pierdolone gimbuski już mocno zamerykanizowane (bo modne), ale ja będę poszerzał tradycję i będę uczył własne dzieci bardzo szanować nasz język ojczysty, uczyć Polskich tradycji (typowe cebulactwo odpada!!), no i najważniejsze - będe wbijał mu do głowy, aby nie wpadał w modę (nie amerykanizował się, nie słuchał pedalskiej opinii rówieśników co ma ubierać, a co nie, bo nosisz to na co masz ochotę i jaki masz gust, a nie jakieś rureczki, iPhone'y, Galaxy, tableciki, zabawa telefonem po menu, jak się siedzi w kolejce, które zawładnęły ameryczką i europką!

Jesteś w Polsce, to szanuj nasze obyczaje! Jak się nie podoba, to z Bogiem!

Pierdolona gimbusiarnia... tylko ta moda na hamerykę, bo modne... tak samo z Korwinem - głosuję, bo jest taaaaki rozbujnik polityczny i jest to modne na niego głosować. Wyjebać tą mode w pizdu, tylko ogłupia ludzi.



Powiem krótko: Nie pierdol gówniarzu.
Zgłoś
Avatar
Montechris 2015-12-25, 21:17
Nudne to i głupie;-)
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2015-12-25, 23:46 1
Typa nie znam, ale parę tekstów świetnych :v
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2015-12-26, 14:34 1
Oglądałem cały i bardzo zabawny. Może nie tak jak Abelarda Gizy ale zabawny.
Co najśmieszniejsze?? Że kurwa na opakowaniu DVD jest napisane Roast Tego Typa Mesa.
A autor co?? Autor to debil i tyle.
Zgłoś