18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
i_am_flow 2013-02-16, 10:32 2
o piance i gazetach słyszałem ... ale żeby takim gównem dziury łatać ?
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2013-02-16, 11:08
Ten co był schowany pod przednim zderzakiem nie miał lekkiej podróży.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-02-16, 12:02 1
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-02-16, 13:58 1
Zawsze mnie dziwiło że tego typu ciapate próbują przedostać się za granicę za cenę zdrowia a jednak zapierdalają zawsze w nowych najaczach,adidaskach i porządnymi samochodami ? wiecie co wam powiem ? oni de facto w swoich krajach nie klepią takiej biedy jak każą nam to widzieć media (to że przy okazji kradną swoją drogą) tylko zwyczajnie nie chce im się zapierdalać dlatego pchają się na socjal za każdą cenę - bo co to za trud dla takiego ciapatego narobić 8 bachorów i mieć do końca życia wyjebane , tylko przy okazji sobie Allahować?

Swoją drogą chciałbym widzieć taką akcję na granicy Rosyjskiej - każdy z nich mógłby podlewać kwiaty pijąc wodę tylko kto by sie do Ruskich pchał
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-16, 14:50 1
KimDzongIl napisał/a:

ciapaci.rar


sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-02-16, 15:47 1
torro napisał/a:


sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip



Janusz, wypierdalaj z forum.
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-02-16, 16:27
Cytat:

sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip


I dobrze kurwa. Gdzieś trzeba się zbierać. Nie wytępicie nas. Poza tym nigdy nie byłem żadnym rasistom i homofobem. Stałem się nim bo nie mogę znieść tej propagandy tolerancji i akceptacji.

Wsadzę sobie wielkie dildo do dupy i będę tak chodził po mieście w okolicy parad równości itp. Każdego kto każe mi spierdalać zwyzywam od nietolerancyjnych faszystów. I co mi wtedy zrobicie?
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-16, 20:15
pietryna napisał/a:


I dobrze kurwa. Gdzieś trzeba się zbierać. Nie wytępicie nas. Poza tym nigdy nie byłem żadnym rasistom i homofobem.


A analfabetom?
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-02-16, 23:22
Też nie. I nie uwierzę że nie robisz żadnych błędów podczas pisania.
Rasistom nie podkreśla słownik gdyż jest to liczba mnoga. Mogę najwyżej zapamiętać na przyszłość - poprawiał tego nie będę. A w gruncie rzeczy mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-16, 23:51
@up
Ok, tak se tylko zauważyłem, bo żal było nie wykorzystać okazji do złośliwości, w końcu to forum jest głównie od dosrywania sobie nawzajem, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-17, 0:42 1
Ja pierdolę... Dla mnie to jest po prostu niepojęte, jak można uchodźców nazywać robactwem. Nasi też tak kiedyś uciekali na Zachód: pod tirami, w pustych przestrzeniach statków.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-17, 1:02
@up
Dziś też uciekają, tylko już nie muszą pod tirami. Mogą jechać jak ludzie. A to dzięki przystąpieniu do UE, na której większość tych, którzy posługują się określeniem "ciapaty" tak wieszają psy. Dzięki Unii, do której nigdy byśmy nie wstąpili, gdyby rządził ich ulubiony PIS. A skąd się wzięło to określenie? Ano przywlekli je polscy emigranci, których z kolei miejscowi w Anglii czy Holandii nazywają robactwem i proponują uprzejmie by wypierdalali do kraju skąd przyjechali...

Ciapaty
Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!) przywleczone przez przebywających czasowo w UK. Określenie jest typowe dla emigrantów polskich i pochodzi prawdopodobnie od nazwy hinduskiego pieczywa.
Najczęściej wyraża zawiść bądź przekonanie o nienajwyższych możliwościach intelektualnych określanych tym słowem.

Miejski słownik slangu i mowy potocznej
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-02-17, 21:21
200 metrow za przejazdem powinien stac snajper, mowie dwiescie zeby najpierw te skurwysyny sie troche nacieszyly
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-19, 23:03
zielak300 napisał/a:



Janusz, wypierdalaj z forum.


No co ty, Anna, ja przecież walczę o twoje prawa...
Zgłoś